Więcej niż ZOOM, czyli: jak prowadzić epickie szkolenia online na żywo

Bernard Fruga
Cały świat
1 godzinę
139 zł

Pewnie w teorii znasz już więcej technicznych sztuczek i narzędzi potrzebnych do prowadzenia webinarów lub zdalnych zajęć warsztatowych, niż realnie potrzebujesz podczas szkolenia.

Jeśli mimo to:

  • wciąż wahasz się, która z platform webinarowych najlepiej pasuje do specyfiki Twoich zajęć,
  • czujesz niepokój na myśl o konkretnych sytuacjach, które mogą Cię zaskoczyć podczas prowadzenia zajęć, a z którymi nie wiesz, jak sobie poradzić, 
  • szukasz sposobu na utrwalanie nowych umiejętności i trenowanie się w szkoleniach zdalnych, bez ryzykowania wtopy przed ważną dla Ciebie publicznością, 
  • szukasz nowych inspiracji i chcesz ciągle podnosić jakość swoich zajęć lub spotkań online, 

...grupowe konsultacje z Bernardem Frugą, to rozwiązanie dla Ciebie.

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Bernarda, trenera i konsultanta biznesowego, który od kilkunastu lat pracuje dla swoich klientów w Polsce i za granicą zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie. Przy pomocy ZOOM.us i podobnych rozwiązań, prowadzi zarówno sprzedaż, jak i dostarcza usługi. 

Konsultacje grupowe na żywo z Bernardem

Możesz spotkać się z Bernardem online i w gronie maksymalnie 8 praktyków pracy zdalnej (szkoleniowców, coachów lub konsultantów) rozwiać swoje dylematy i wypróbować nowe, sprawdzone rozwiązania. 

Bernard:

  1. wypyta Cię, jaki rezultat chcesz osiągnąć i co konkretnie stoi Ci na przeszkodzie, 
  2. zaproponuje dostępne rozwiązania, które zilustruje przykładami przypadków, w jakich mu się sprawdzają, 
  3. pomoże Ci upewnić się, że wiesz jak zastosować wybrane rozwiązanie w praktyce.

Na dodatkowe wskazówki możesz liczyć od pozostałych uczestników spotkania, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. 

Zajęcia odbywają się zdalnie, poprzez aplikację ZOOM, w wybrane wtorki o godz. 16.00.  

Jeśli żaden z tych terminów Ci nie odpowiada, napisz do nas i zaproponuj dogodne dla Ciebie rozwiązania. Możesz też umówić się z Bernardem na indywidualne konsultacje. 

Uczestnicy o konsultacjach z Bernardem

Od lat prowadzę webinary i zdalne warsztaty, ale rozmowa z Bernardem pomogła mi dostrzec dodatkowy potencjał w dzieleniu uczestników na podgrupy. Widzę teraz, jak pełniej wykorzystać dydaktycznie tę funkcję techniczną.
Bartłomiej Filipek, konsultant i trener biznesowy

Czasem pomagam klientom wdrażać ZOOM-a, jako narzędzie do prowadzenia spotkań i mini konferencji. Choć wiedziałem dużo, to i tak zajęcia z Bernardem były dla mnie wartościowe. Doceniam, że nie traci czasu na przekazywanie podstawowych instrukcji, które zostały już zebrane w jego szkoleniach wideo. Odpowiada na szczegółowe pytania uczestników, ilustruje to przykładami z biznesu i z praktyki trenerskiej oraz na żywo demonstruje, jak stosować poszczególne funkcjonalności. Jest przy tym pogodny i życzliwy. Najbardziej skorzystasz, jeśli już brałeś udział w spotkaniach na ZOOM (choćby jako uczestnik) i przyjdziesz na szkolenie z praktycznymi pytaniami. Serdecznie polecam każdemu, kto chce prowadzić profesjonalne spotkania i szkolenia na tej platformie. 
Rafał Rodak, trener zmiany i doradca biznesowy 

Paraliżowała mnie myśl o tym, że podczas prowadzenia zajęć moje łącze internetowe albo komputer mogą zawieść. a w konsekwencji wszyscy uczestnicy zostaną wyrzuceni ze spotkania i będzie wielka katastrofa. Bernard nie tylko podpowiedział mi proste rozwiązania techniczne chroniące przed tego typu trudnościami, ale też zainspirował mnie swoim zdrowym dystansem do roli trenera i organizatora szkolenia, dzięki któremu ja też mogę mieć więcej spokoju i radości z tej pracy. 
Monika, trenetka  

Aktywizowanie uczestników podczas zajęć zdalnych często odwracało się przeciwko mnie. Kiedy kilka osób zaczynało mówić, robiło się zamieszanie, wszyscy byli sfrustrowani i zniechęcali się do zabierania głosu. Teraz już wiem, jak poradzić sobie z tym wyzwaniem dzięki bardziej świadomemu zadawaniu pytań oraz prostym narzędziom dostępnym na ZOOM i innych platformach.
Marek, konsultant i networker

UWAGA: jeśli potrzebujesz podstawowego zestawu wiedzy i umiejętności, żeby wystartować z prowadzeniem zdalnych spotkań i szkoleń, znajdziesz je w szkoleniu wideo Bernarda Frugi, które udostępniamy
bezpłatnie pod tym linkiem >>>

Bernard Fruga

Wiedzę o biznesie zdobywał pod okiem Alberto Colussiego – wpływowego włoskiego przedsiębiorcy, właściciela firm grupy AGB – z którym był związany przez kilkanaście lat. W praktycznym działaniu nauczył się co to jest zarządzanie projektami, sprzedaż w nowych krajach, tworzenie produktów IT, szkolenie użytkowników, wdrażanie rozwiązań, zarządzanie zespołem rozproszonym na różnych kontynentach i tworzenie nowych biznesów od Sydney, poprzez Belgrad, aż po Puerto Rico. Był też globalnym konsultantem amerykańskiej korporacji Nielsen, gdzie łączył business development z porządkowaniem procesów biznesowych. Zdobył szlify w praktycznym stosowaniu filozofii i metodologii Lean i Six Sigma w obszarze usług, produkcji danych i rozwoju systemów komputerowych.

Wczytuję mapę...
139 zł
26 maja 2020
16:00 - 17:00
Cały świat, Cały świat

Organizator

Bernard Fruga

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Więcej niż ZOOM, czyli: jak prowadzić epickie szkolenia online na żywo.

Bernard Fruga
26 maja 2020
Cały świat, Cały świat
1 godzinę
139 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi