Zanurzenie w byciu – I moduł Treningu Zen Coachingu

Marta Obrycka
Warszawa
5 dni
2 200 zł

Opis:

 • Warsztat ten jest wprowadzeniem do podejścia Zen Coachingu i jest otwarty dla wszystkich, którzy pragną doświadczyć pracy / praktyki rozwojowej  w tym podejściu przed przystąpieniem do  pełnego treningu. "Zanurzenie w byciu" jest wstępem do międzynarodowego treningu Zen Coaching , prowadzącego do uzyskania tytułu zen coacha.
 • Podczas tego warsztatu doświadczamy łatwości i zarazem siły, jaką ma zatrzymanie się i po prostu bycie w chwili obecnej. Zauważamy, jak kontaktuje nas to z wewnętrzną Esencją i jakościami bycia, które są źródłem siły, spokoju, radości, twórczości, wartości, połączenia i spełnienia.
 • Moduł Coaching w duchu Zen jest podstawowym elementem treningu, tworzącym fundament podejścia Zen Coachingu. Eksplorujemy prostotę i siłę zatrzymania i bycia – cieszenie się chwilą taką, jaka jest. Z tego miejsca angażujemy się w proces zgłębiania chwili obecnej (praktyka inquiry-dociekanie); zgłębiamy swoje doświadczenie, aby w pełni je zrozumieć i pozwolić, by naturalna mądrość i życiowa inteligencja mogły się rozwinąć.
 • Kiedy relaksujemy się w byciu, zyskujemy dostęp do naszego prawdziwego, pełnego i zdumiewającego wewnętrznego potencjału spokoju, siły, radości, miłości, wolności, zaufania, jasności i kreatywności. To jest również fundament pełnego mocy słuchania i bycia głębokim wsparciem dla innych.
 • Coaching jest sztuką wspierania uważności, odpowiedzialności i świadomych wyborów poprzez zadawanie mocnych pytań i głębokie słuchanie. Ciekawość i zaufanie to podstawa tego rodzaju wsparcia, a także baza dla rozwoju takich jakości jak radość życia, spełnienie, wzrastanie, rozwój, uzdrawianie, zmiana i lekkość.
 • W tym module odkrywamy, co wspiera te jakości życia i co je blokuje. Uczymy się także jak wygląda podstawowa struktura pracy coacha i jakie narzędzia możemy wykorzystać, aby efektywnie pracować jako coach- zarówno dla siebie, jak i innych.
 • Trening odbywa się w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski. Ćwiczenia i komunikacja między uczestnikami - w języku polskim.

Kiedy:

31 stycznia - 04 lutego 2018

Gdzie:

Trening odbędzie się w Warszawie lub w najbliższych okolicach (w miejscu dobrze skomunikowanym z centrum Warszawy) we wskazanym uprzednio przez Organizatora miejscu.

Prowadzący:

Kavina Thorslund i Roger Marklund

 • Kavina Thorslund - Senior Coach, facilitatorka/ nauczycielka. Od 2010 roku to jest od momentu ukończenia swojego treningu Zen Coachingu profesjonalnie pracuje w tym podejściu. Po wielu różnych terapiach oraz treningach odnalazła to podejście jako najbardziej głęboko dotykające jej serce. Oferuje sesje indywidualne, oraz współ-naucza na treningu Zen Coachingu w Norwegii. Prowadzi również superwizję dla coachów w społeczności Zen Coachingu. Obecnie studiuje Szamanizm Praktyczny jako uczennica na ścieżce Sweet Medicine Sundance.
 • Roger Marklund – Senior Coach, facilitator/ nauczyciel, prowadzący superwizję w podejściu Zen Coachingu. Oferuje również coaching przywództwa oraz mindfulness (uważność), jest współ-nauczycielem na treningu Zen Coachingu w Oslo, Norwegii. W swojej pracy Roger oferuje przestrzeń jasności, entuzjazm oraz kochającą obecność – wspierające ludzi w skontaktowaniu się z ich własnymi wewnętrznymi zasobami. Roger ma ponad 10 lat doświadczeń oraz studiowania różnych podejść terapeutycznych oraz technik medytacyjnych. Pasjonuje się Teatrem Improwizacji, w którym czynnie bierze udział jako aktor. Obecnie Roger jest również studentem w szkole The Diamond Approach (Diamentowe Podejście) A.H. Almaasa.

Płatności:

 1. Koszt udziału w jednym module wynosi 2200 zł
 2. Wymagana jest wpłata zaliczki 500 zł
 3. Opłata obejmuje: koszt materiałów, przekąski, kawę/herbatę. Lunch nie jest wliczony w cenę.
 4. Ewentualne zniżki nie sumują się.

Warunki uczestnictwa:

 1. W Treningu mogą uczestniczyć osoby dorosłe. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć za pisemną zgodą opiekunów.
 2. Osoby uczestniczące w Treningu biorą całkowitą odpowiedzialność za stan swojego zdrowia (fizycznego i psychicznego) w czasie zajęć, jak i pomiędzy nimi.
 3. Osoby przebywające pod opieką lekarza psychiatry, osoby przeżywające kryzys emocjonalny lub będące w depresji, powinny swoją decyzję o udziale w warsztatach skonsultować z prowadzącym je lekarzem psychiatrą lub psychoterapeutą. Konsultację lekarską zalecamy wszystkim osobom, które mają wątpliwości, jak dany warsztat może wpłynąć na stan ich zdrowia psychicznego.
 4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne negatywne konsekwencje niezastosowania się do powyższych zaleceń.
 5. Warunkiem uczestnictwa w Treningu jest: • wypełnienie formularza zgłoszeniowego, • wniesienie opłaty za trening (patrz punkty poniżej).
 6. Wymagane jest wniesienie całej opłaty lub zaliczki w wysokości 500 zł najpóźniej 10 dni od otrzymania potwierdzenia rejestracji.
 7. Wpisanie na listę uczestników następuje po opłaceniu 500 zł zaliczki, sama rejestracja nie gwarantuje rezerwacji miejsca.
 8. Opłacenie należności powinno nastąpić najpóźniej 21 dni przed rozpoczęciem modułu.
 9. Liczba miejsc jest ograniczona i o kolejności rezerwacji decyduje kolejność wniesienia opłat.
 10. Udział w pierwszym module nie zobowiązuje do kontynuacji całego treningu.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w harmonogramie treningu lub przesunięcia modułu na inny termin w szczególnych przypadkach (m. in. choroba prowadzącego lub inne niezależne przyczyny).

Zasady rezygnacji:

 • Opcja nr 1) Rezygnacja do 21 dni przed treningiem – zwrot wpłaconej kwoty z potrąceniem opłaty bankowej oraz 300 zł tytułem poniesionych kosztów.
 • Opcja nr 2) Rezygnacja między 21-7 dni przed treningiem – zwrot 50% wpłaconej kwoty z potrąceniem opłaty bankowej.
 • Opcja nr 3) Rezygnacja 7 dni przed treningiem – brak zwrotu.
 • Powyższe zasady obowiązują także osoby, które zapisały się oraz opłaciły całość treningu.

Informacje ogólne o Treningu Zen Coachingu:

Trening składa się z 4-rech modułów. Można uczestniczyć w pierwszym module bez konieczności deklarowania uczestnictwa w pozostałych. Dalsze uczestnictwo wymaga deklaracji wzięcia udziału we wszystkich modułach. Szczegóły i dalsze informacje zostaną przekazane osobom, które po udziale w module 1 będą zainteresowane kontynuacją treningu.

W przypadku gdy na pierwszy moduł zgłosi się niewystarczająca liczba uczestników zostanie on przesunięty na termin późniejszy, o czym zostaną powiadomione osoby zgłaszające się.

 • Terminy modułów 5. edycji rocznego Treningu Zen Coachingu: Moduł 1 - Coaching w duchu Zen / Zanurzenie w byciu: 31 stycznia - 04 lutego 2018 (Kavina Thorslund i Roger Marklund)
 • Moduł 2 - Głębokie uzdrawianie i transformacja: 07-11 marca 2018 (Kåre Landfald)
 • Moduł 3 - Relacje z poziomu serca: 30 maja -03 czerwca 2018 (Kavina Thorslund i Roger Marklund)
 • Moduł 4 - Działanie w byciu: 29 sierpnia - 02 września 2018 (Kåre Landfald)
Posłuchaj, co o Treningu Zen Coachingu mówią uczestnicy jego poprzednich edycji:
Wczytuję mapę...
2 200 zł
31 stycznia 2018 - 4 lutego 2018
Warszawa, Warszawa, mazowieckie

Organizator

Marta Obrycka

Marta Obrycka

Coach

Certyfikowany Zen Coach oraz dyplomowany Coach Profesjonalny. Absolwentka Socjologii i Zarządzania. Ukończyła także Komunikację Społeczną i PR. Przez 5 lat współtworzyła Centrum Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od wielu lat jest zafascynowana możliwościami, jakie daje coaching.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Zanurzenie w byciu – I moduł Treningu Zen Coachingu.

Marta Obrycka
31 stycznia 2018 - 4 lutego 2018
Warszawa, Warszawa, mazowieckie
5 dni
2 200 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi