Wykład otwarty: Konstelacje Rodzinne i Praca z Traumą Międzypokoleniową – Jak pracować z przeszłością, aby stworzyć nową przyszłość; prowadzi Gregor Khushru Steinmaurer (Warszawa, 13.II.2019, godz. 17:00-18:30)   

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
Warszawa
2 godziny
bezpłatne

Dołącz do nas na ten otwarty wykład, aby dowiedzieć się, jak połączenie z naszymi przodkami oraz powiązania rodzinne wpływają na jakość naszego życia – jakie mają odzwierciedlenie w naszym zdrowiu, związkach, pracy i karierze. Zdobądź nowe pomysły i inspiracje na temat znaczenia i wpływu powiazań z naszą przeszłością. Znajdź sposoby integracji i ponownego połączenia z przeszłością, które pozwolą nam tworzyć nową Przyszłość.

W każdym z nas jest tęsknota, aby być spełnionym w życiu - ale często czujemy się nie na miejscu, odłączeni lub pozbawieni energii, nie uświadamiając sobie, jak duży wpływ ma nas ma  przeszłość i losy naszych Przodków. 

Nasi Przodkowie są bramami, przez które wkroczyliśmy w nasze życie i otrzymaliśmy energię na naszą własną podróż. Tak, jak drzewo otrzymuje pokarm poprzez swoje korzenie, tak i my otrzymujemy energię za pośrednictwem naszych Przodków

…Pod warunkiem, że otworzymy się na przepływ tej energii oraz miłości i staniemy na swoim miejscu w systemie rodzinnym. To zaś nie zawsze bywa łatwe…

Trudności w znalezieniu swojego miejsca w życiu, w systemie rodzinnym oraz w przyjęciu miłości płynącej od naszych przodków wynikają m.in. z dawnych i bieżących konfliktów między członkami rodziny oraz z traum, których źródeł nie zawsze jesteśmy świadomi. Zasada ta dotyczy wszystkich członków naszej rodziny – tych żyjących, i tych którzy już dawno temu odeszli.

Gregor Steinmaurer, który poprowadzi w Polsce 15-17 lutego 2019 Warsztaty ustawień systemowych i Pracy z Traumą, przedstawi Państwu krótką prezentację jego pracy
z konstelacjami systemowymi w połączeniu z nowym zrozumieniem międzypokoleniowej i osobistej traumy. Ich celem jest wsparcie naszej zdolności do bycia naprawdę tutaj, w pełni w naszym ciele, tak abyśmy mogli realizować nasz potencjał.

Omówimy jak ważne, i dlaczego, jest połączenie z naszymi przodkami i przeszłością, oraz zasmakujemy w jaki sposób ta praca może wspierać uzdrawianie i rozwój osobisty.

Będzie również czas na pytania i wymianę w grupie, a także kilka prostych ćwiczeń, które będą dawały przedsmak tej pracy z Gregorem.

WYKŁAD  JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

TERMIN:                            

13 lutego 2019, środa, godzina  17:00-18:30

WSTĘP WOLNY

ZAPISY: Za pomocą formularza na stronie

MIEJSCE: Warszawa

PROGRAM WARSZTATÓW I WYKŁADÓW GREGORA STEINMAUERA W 2019 W POLSCE:

13.II - Wykłady w Warszawie:

  • 17:00-18:30   Konstelacje Rodzinne i Praca z Traumą Transgeneracyjną – Jak pracować
    z przeszłością aby stworzyć nową przyszłość.
  • 18:30-20:00 Co to znaczy być mężczyzną – Istota męskości w dzisiejszym świecie.

15-17.II - Warsztat: Prawo do bycia – Ucieleśnienie i integracja poprzez Konstelacje Rodzinne  i Pracę z Traumą (Warszawa).

2-3.III - Warsztat: Być Mężczyzną – Podróż Nowego Bohatera. Droga do Przebudzonej Męskości. Warsztat dla mężczyzn, moduł podstawowy (Warszawa)

29.V-2.VI - Intensywny warsztat dla mężczyzn: Ogień Przebudzonej Męskości,  moduł I  (Nowe Kawkowo)

15-20.X - Training for Life, Moduł I, prowadzony wraz z Komalą Amorim (Nowe Kawkowo)

Gregor Khushru Steinmaurer

Terapeuta systemowy, Terapeuta Traum (SomaticExperiencing®), Doradca Psychospołeczny (Dipl. LSB, Austria), Coach i Facilitator. Mieszka w Austrii, od ponad 10 lat prowadzi prywatną praktykę, warsztaty i szkolenia na arenie międzynarodowej.

Szkolił się w różnych metodach pracy terapeutycznej, takich jak: Systemowa Terapia Rodzinna, Doświadczenia Somatyczne (SomaticExperiencing), Konstelacje Rodzinne, NLP, Praca z Ciałem (Bodywork), Terapia Pierwotna (PrimalTherapy).

Dodatkowo, ukończył szkolenia z zakresu traumaterapii z Marianne Bentzen (NeuroaffectiveTherapy), Maggie Phillips (Ego-StateTherapy) i inne. Od dłuższego czasu intensywnie eksploruje i praktykuje różne duchowe tradycje, prowadzi psychoterapię oraz pracuje z ciałem (Bodywork). Od ponad 15 lat regularnie praktykuje medytację i uprawia sztuki walki.

Prowadzi warsztaty i szkolenia wraz ze swoją żoną Komalą de Amorim. Szczególne zainteresowany jest dalszym rozwojem procesów zbiorowego uzdrawiania na styku pracy nad uwalniania traumy, mistycyzmu i integralnego rozwoju.

Od ponad 10 lat Gregor intensywnie pracuje z mężczyznami w każdym wieku, pochodzącym z różnych krajów, prowadząc grupy i dłuższe szkolenia. Jego sposób pracy to wyjątkowe połączenie profesjonalizmu i jasności z głębokim wglądem, życzliwością i humorem - pozwalając mężczyznom odzyskać poczucie godności i indywidualną formę wewnętrznej mocy.

Wczytuję mapę...
bezpłatne
13 lutego 2019
17:00 - 18:30
Marszałkowska, Warszawa, mazowieckie

Organizator

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie

Trener

O nie napisał/a notki o sobie.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wykład otwarty: Konstelacje Rodzinne i Praca z Traumą Międzypokoleniową – Jak pracować z przeszłością, aby stworzyć nową przyszłość; prowadzi Gregor Khushru Steinmaurer (Warszawa, 13.II.2019, godz. 17:00-18:30)   .

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
13 lutego 2019
Marszałkowska, Warszawa, mazowieckie
2 godziny
bezpłatne
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi