Wykład otwarty: Co to znaczy być Prawdziwym Mężczyzną? – Istota męskości w dzisiejszym świecie; prowadzi Gregor Khushru Steinmaurer (Warszawa, 13 II.2019 godz. 18:30-20:00)

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
Warszawa
2 godziny
bezpłatne

Jeśli jesteś mężczyzną i zastanawiasz się, co to w XXI wieku znaczy byćPrawdziwym Mężczyzną - obdarzonym Mocą, wewnętrzną siłą i wrażliwym sercem, to dołącz do nas na otwarty wykład!

Gregor Steinmaurer, który poprowadzi w tym roku warsztaty dla mężczyzn w Polsce, przedstawi Wam krótkie wprowadzenie do pracy z mężczyznami oraz wyjaśni co oznacza świadoma męską moc. Będziemy również wykonywać proste ćwiczenia, aby poczuć smak tej pracy, a następnie znajdzie się również czas na pytania i odpowiedzi.

Podczas wykładu Gregor omówi następujące tematy:

  • Rola mocy i siły w ciele oraz umyśle w życiu mężczyzny
  • Jak świadoma męskość może w dzisiejszych czasach wspierać i przynosić korzyści w życiu mężczyzny
  • Jakie są nieuświadomione przekonania i stereotypy, które powstrzymują mężczyzn przed pełnym wkroczeniem w ich potencjał
  • Rola serca, dojrzałości emocjonalnej i relacji w życiu mężczyzny
  • W jaki sposób seksualność, pieniądze i władza są powiązane ze zdolnością do manifestowania i prowadzenia satysfakcjonującego życia
  • Niektóre z głównych mitów i problemów, z którymi boryka się większość mężczyzn

Jeśli interesuje Cię któryś z tych tematów i szukasz inspiracji i nowych rozwiązań - dołącz do nas na ten otwarty wykład!

WYKŁAD  JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

TERMIN:                            

13 lutego 2019, środa, godzina  18:30-20:00

WSTĘP WOLNY

ZAPISY  I  KONTAKT: poprzez formularz na stronie

MIEJSCE:                           

Warszawa

PROGRAM WARSZTATÓW I WYKŁADÓW GREGORA STEINMAUERA W 2019 W POLSCE:

13.II - Wykłady w Warszawie:

  • 17:00-18:30   Konstelacje Rodzinne i Praca z Traumą Międzypokoleniową – Jak pracować z przeszłością aby stworzyć nową przyszłość.
  • 18:30-20:00 Co to znaczy być mężczyzną – Istota męskości w dzisiejszym świecie.

15-17.II - Warsztat: Prawo do bycia – Ucieleśnienie i integracja poprzez Konstelacje Rodzinne  i Pracę z Traumą (Warszawa).

2-3.III - Warsztat: Być Mężczyzną – Podróż Nowego Bohatera. Droga do Przebudzonej Męskości. Warsztat dla mężczyzn, moduł podstawowy (Warszawa)

29.V-2.VI - Intensywny warsztat dla mężczyzn: Ogień Przebudzonej Męskości,  moduł I  (Nowe Kawkowo)

15-20.X - Training for Life, Moduł I, prowadzony wraz z Komalą Amorim (Nowe Kawkowo)

Gregor Khushru Steinmaurer

Terapeuta systemowy, Terapeuta Traum (SomaticExperiencing®), Doradca Psychospołeczny (Dipl. LSB, Austria), Coach i Facilitator. Mieszka w Austrii, od ponad 10 lat prowadzi prywatną praktykę, warsztaty i szkolenia na arenie międzynarodowej.

Szkolił się w różnych metodach pracy terapeutycznej, takich jak: Systemowa Terapia Rodzinna, Doświadczenia Somatyczne (SomaticExperiencing), Konstelacje Rodzinne, NLP, Praca z Ciałem (Bodywork), Terapia Pierwotna (PrimalTherapy).

Dodatkowo, ukończył szkolenia z zakresu traumaterapii z Marianne Bentzen (NeuroaffectiveTherapy), Maggie Phillips (Ego-StateTherapy) i inne. Od dłuższego czasu intensywnie eksploruje i praktykuje różne duchowe tradycje, prowadzi psychoterapię oraz pracuje z ciałem (Bodywork). Od ponad 15 lat regularnie praktykuje medytację i uprawia sztuki walki.

Prowadzi warsztaty i szkolenia wraz ze swoją żoną Komalą de Amorim. Szczególne zainteresowany jest dalszym rozwojem procesów zbiorowego uzdrawiania na styku pracy nad uwalniania traumy, mistycyzmu i integralnego rozwoju.

Od ponad 10 lat Gregor intensywnie pracuje z mężczyznami w każdym wieku, pochodzącym z różnych krajów, prowadząc grupy i dłuższe szkolenia. Jego sposób pracy to wyjątkowe połączenie profesjonalizmu i jasności z głębokim wglądem, życzliwością i humorem - pozwalając mężczyznom odzyskać poczucie godności i indywidualną formę wewnętrznej mocy.

Wczytuję mapę...
bezpłatne
13 lutego 2019
18:30 - 20:00
Warszawa, Warszawa, mazowieckie

Organizator

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie

Trener

O nie napisał/a notki o sobie.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wykład otwarty: Co to znaczy być Prawdziwym Mężczyzną? – Istota męskości w dzisiejszym świecie; prowadzi Gregor Khushru Steinmaurer (Warszawa, 13 II.2019 godz. 18:30-20:00).

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
13 lutego 2019
Warszawa, Warszawa, mazowieckie
2 godziny
bezpłatne
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi