wewnętrzne dziecko

Wewnętrzne Dziecko — Powrót do Esencji z Vedantą Aspioti

Vedanta Aspioti
Warszawa
3 dni
różne ceny

Wszyscy jesteśmy dorosłymi żyjącymi w dorosłych ciałach, jednak głęboko wewnątrz nas znajduje się część, która nigdy nie dorosła i nie dogoniła dorosłego, którym wierzymy, że jesteśmy. 

Ta część w nas pozostała małym dzieckiem, które jest uwięzione we wczesnych latach i etapach swojego życia, dlatego, że gdy w dzieciństwie byliśmy emocjonalnie zranieni, nasz rozwój został zablokowany. To są części w nas, które pozostały dziecinne i zacofane. Te zranione części odnoszą się do okresów w naszym dzieciństwie, w których doświadczyliśmy traumy, pozostawiając nas zablokowanymi albo zmrożonymi, w szoku, z fobiami, manią, depresją i obsesjami/zachowaniami kompulsywnymi. Obecność nieuzdrowionego zranienia wewnątrz nas, powoduje niemożność uzyskania dostępu do naszych wewnętrznych zasobów, które pozwoliłyby nam rozkwitać i wzrastać.

Wewnętrzne dziecko 

Jest częścią zdolną do prawdziwych uczuć i reakcji, miłości i współczucia. Jest w tym świeżość i zdolność do bycia podatnym na zranienia i wrażliwości. Z tego miejsca nawiązujemy kontakty z innymi bez chronienia się ani obrony. Wewnętrzne dziecko ma także inne aspekty, magiczne. To część w nas, która czuje inspirację, zachwyt, posiada kochające oczy, przynoszące kojącą ulgę, entuzjazm do życia i nieskończoną kreatywność. Nawiązując kontakt z naszym magicznym dzieckiem, jesteśmy w stanie bezpośrednio nawiązać kontakt ze źródłem życia wewnątrz nas. To są drzwi dostępu do naszej Esencjonalnej Istoty.

Praca nad wewnętrznym dzieckiem 

Może nam pomóc uświadomić sobie różne części funkcjonujące w naszym wewnętrznym świecie. Nie zawsze funkcjonujemy z miejsca naszego prawdziwego dorosłego ja. Bardzo często nasze wewnętrzne dziecko wyłania się z nieświadomości i dominuje sytuację. Nasze wyparte potrzeby, marzenia, pożądanie i zranienia stają na pierwszym miejscu i kontrolują naszym życiem, bez świadomości tego fenomenu z naszej strony. Gdy wierzymy, że działamy jako dorośli, najczęściej robimy to z miejsca wypartego zranienia wewnętrznego dziecka. Praca z wewnętrznym dzieckiem przynosi tutaj transparentność.

Kolejnym ważnym celem pracy z wewnętrznym dzieckiem jest nauczenie się kochania siebie. Gdy mówimy tutaj "miłość siebie", mamy na myśli miłość Siebie, nie kochanie lub dopieszczanie naszego ego. W rzeczy samej jest bardzo trudno siebie kochać, gdy nie byliśmy widziani, kochani, odzwierciedlani i doceniani przez naszych rodziców.

Ta głęboka praca uczy nas miłości siebie i akceptacji od początku, a także pokazuje nam w jaki sposób zostaliśmy zranieni jako dzieci. Otrzymujemy dogłębne zrozumienie naszych psychologicznych problemów i tego w jaki sposób wpływają one na nasze codzienne życie.

Nawiązujemy także kontakt z naszym magicznym dzieckiem. Magiczne dziecko jest bezpośrednio połączone z naszą Esencją. Zawiera w sobie odbitkę tego kim tak naprawdę jesteśmy poza ego. Ostatnim razem gdy byliśmy naszym Esencjonalnym Ja, byliśmy w tym wieku, a więc nawiązując teraz kontakt i odkrywając nasze magiczne dziecko, otrzymujemy czysty wgląd w nasze Esenjonalne istnienie. To staje się kompasem, który wskazuje nam gdzie patrzeć aby odnaleźć ponownie naszą Esencję.

Praca z wewnętrznym dzieckiem pozwala nam wyklarować relację ze światem zewnętrznym naszej fałszywej struktury, ego, które stworzyliśmy po to aby siebie chronić gdy byliśmy dziećmi. Dzięki tej pracy możemy odkryć kim jesteśmy bez uwarunkowań, które zostały nam nałożone w dzieciństwie.

Zobacz film, gdzie Vedanta opowiada o pracy z wewnętrznym dzieckiem i Esencjach:

 

Vedanta Aspioti jest założycielką i liderką the Power of Light Institute, jest też nauczycielem senior w Diamond Logos Academy i prowadzi oddział DL w Grecji. Podczas ostatnich 30 lat specjalizowała się w channelingu, pracy z wewnętrznym dzieckiem, pracy z parami i Esencjami oraz szkoliła psychoterapeutów. Jest wyszkoloną terapeutką zorientowaną na ciało i wydała kilkanaście książek i studiów na temat psychologii i Esencji, włączając w to "Soul and Essence in Psychotherapy", "The Structure of the Self and The Diamond Somatics Manual".

Wczytuję mapę...
różne ceny
15 stycznia 2018 - 18 stycznia 2018
Centrum, Warszawa, mazowieckie

Organizator

Vedanta Aspioti

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Wewnętrzne Dziecko — Powrót do Esencji z Vedantą Aspioti.

Vedanta Aspioti
15 stycznia 2018 - 18 stycznia 2018
Centrum, Warszawa, mazowieckie
3 dni
różne ceny
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi