Warsztaty „Podróż do własnych przekonań”

Katarzyna Reiter
Sopot
9 godzin
150 zł

„Tylko w milczeniu słowo, tylko w ciemności światło, tylko w umieraniu życie: na pustym niebie jasny jest lot sokoła” Ursula K.Le Guin, „Czarnoksiężnik z Archipelagu”

W czasie, kiedy na naszej półkuli jest najmniej słońca, dni są krótkie, a noce bardzo długie, możemy wręcz utracić nadzieję na powrót jasności. Czas listopadowo-grudniowej ciemności i zimna, kiedy Słońce jest w znaku Strzelca, stanowi dla nas zaproszenie, aby poszukać źródła światła i jasności, ale nie na zewnątrz nas – bo tam jej nie znajdziemy, lecz w środku. To dobry moment, aby dokonać przeglądu naszych przekonań – o sobie i o świece : jakie one są? Jak brzmią nasze przekonania? Czy nam służą czy może nas ograniczają? Skąd się wzięły ? – czy z mojego bezpośredniego życiowego doświadczenia czy też może z zasad, reguł i przekonań proponowanych mi przez otoczenie, rodzinę, społeczeństwo? Co by było, gdybym przyjęła inne przekonanie?

Początek grudnia to czas, kiedy wciąż funkcjonujemy w codziennym rytmie, przygotowując się jednak do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Nasze przekonania mogą być w tym czasie szczególnie mocno testowane. Ważne jest, aby zaobserwować, które z nich wzmacniają mnie, a które powodują, że staję w roli ofiary. Dopiero uchwycenie tych wyobrażeń, ideologii i przekonań, stawia mnie w pozycji potencjalnego wyboru. Symbol Strzelca, przedstawiający strzałę skierowaną ku górze, symbolizuje optymizm i przygodę. Ale którą ścieżką podążę, jakie przekonania wezmą u mnie górę i pokieruje moimi krokami w zbliżającym się okresie świętowania, a następnie nowego roku, zależy od wyborów, które dokonam.

Zapraszam na warsztaty "Podróż do własnych przekonań", Gdańsk, 7 grudnia br., godz. 11.30-20.00.

O mnie: Prawniczka, coach i trener. Moje warsztaty stanowią połączenie różnych nurtów, z którymi pracuję od lat : Pahai Interdimentional, Porozumienia Bez Przemocy, ustawień rodzinnych, astroszamanizu i pracy z grupami (Tuff Leadership Training).

Cena : 150 zł osoby. Jeśli cena miałaby być przeszkodą w Twoim udziale w warsztatach, proszę o kontakt, a razem poszukamy rozwiązania.

Wczytuję mapę...
150 zł
7 grudnia 2019
11:30 - 20:00
3 Maja 6 A/1, Sopot, pomorskie, 81-729

Organizator

Katarzyna Reiter

Katarzyna Reiter

Jestem prawniczką z wykształcenia. Certyfikowaną coachem i trenerem, prowadzącą zajęcia dla urzędników instytucji europejskich w Brukseli, Luksemburgu i innych miejscach Europy. Jednak im dłużej pracuję z ludźmi, tym bardziej mam jasność, że praca na poziomie mentalnym – tylko rozumu, powoduje, że proces staje się długi, uciążliwy i można się łatwo w nim pogubić.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Warsztaty „Podróż do własnych przekonań”.

Katarzyna Reiter
7 grudnia 2019
3 Maja 6 A/1, Sopot, pomorskie, 81-729
9 godzin
150 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi