Warsztaty “Kawałki umierania, całość życia”

Katarzyna Reiter
Kraków
8 godzin
150 zł

“A warrior thinks of death when things become unclear. The idea of death is the only thing that temper our spirit”.

Carlos Castaneda, The Wheel of Time

Wydalanie to słowo, które rzadko pojawia się w zaproszeniu na warsztaty. A jednak warsztaty 9 listopada będą koncentrowały się wokół tego tematu. Dlaczego to tak ważne, aby się temu przyjrzeć? Ponieważ ten akt oferuje szczególną szansę, aby wykorzystać to wszystko, co wydaje się niepożądane w naszym życiu, do realizacji tego, do czego dążymy.

Sztuka pracy w czasie, gdy Słońce znajduje się w znaku Skorpiona, polega na zdobyciu zrozumienia, opartego na własnym doświadczeniu, autentycznej natury tego, co powszechnie postrzegane jest jako straszne, związane ze śmiercią, odrzucone i wyparte. W tym kontekście, celem "wydalania" nie jest pozbycie się niechcianych emocji, aby znaleźć się ponownie w dobrostanie. Wydalanie rozumiane jest tutaj jako poświęcenie, zgodnie z oryginalnym znaczeniem tego słowa : sacrifice – z łaciny "sacrificium" - "uczynić świętym".

Zapraszam w podróż, gdzie to, co chcieliśmy wyrzucić ze swojego życia, pokaże nam swoje własne piękno i znaczenie. Warsztaty, gdzie pozwalając umrzeć, robimy miejsce na coś nowego. Warsztaty, gdzie podróżujemy do korzeni, korzystając z ciemności, która spowiła Ziemię, po to aby odnaleźć własne światło.

Warsztaty "Kawałki umierania, całość życia", Kraków, 9 listopada br., godz. 9.30-17.30, Kraków, Mamu.Space, Świętej Agnieszki 1/20, 30-071 Kraków.

O mnie: Prawniczka, coach i trener. Moje warsztaty stanowią połączenie różnych nurtów, z którymi pracuję od lat : Pahai Interdimentional, Porozumienia Bez Przemocy, ustawień rodzinnych, astroszamanizu i pracy z grupami (Tuff Leadership Training). Do 5 lat prowadzę spotkania Death Cafe.

Cena : 150 zł osoby. Jeśli cena miałaby być przeszkodą w Twoim udziale w warsztatach, proszę o kontakt, a razem poszukamy rozwiązania.

Wczytuję mapę...
150 zł
9 listopada 2019
09:30 - 17:00
św. Agnieszki 1/20, Kraków , małopolskie, 31-071

Organizator

Katarzyna Reiter

Katarzyna Reiter

Jestem prawniczką z wykształcenia. Certyfikowaną coachem i trenerem, prowadzącą zajęcia dla urzędników instytucji europejskich w Brukseli, Luksemburgu i innych miejscach Europy. Jednak im dłużej pracuję z ludźmi, tym bardziej mam jasność, że praca na poziomie mentalnym – tylko rozumu, powoduje, że proces staje się długi, uciążliwy i można się łatwo w nim pogubić.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Warsztaty “Kawałki umierania, całość życia”.

Katarzyna Reiter
9 listopada 2019
św. Agnieszki 1/20, Kraków , małopolskie, 31-071
8 godzin
150 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi