W krainie relacji – Sztuka bycia sobą – 9-12 lipca 2020

Agnieszka Sypek- Piniak
Czarna
3 dni
500 zł

„Pamiętaj, że kiedy kogoś spotykasz, jest to święte spotkanie.
Tak bowiem, jak ujrzysz drugiego człowieka, będziesz widział samego siebie, jak go potraktujesz, potraktujesz siebie, jak o nim pomyślisz, pomyślisz o sobie. Nigdy o tym nie zapominaj, bo właśnie w nim znajdziesz albo utracisz samego siebie.”
„Mała księga cudów”

Nasz świat to relacje. Relacje ze sobą, z partnerami, z rodziną, przyjaciółmi, bliskimi i dalszymi ludźmi, ale także relacje z planetą i naturą. Wszystkie są równie ważne i wszystkie wpływają na siebie wzajemnie. Najważniejsze jednak jest uzdrowienie relacji z naszym duchem i ciałem, a także odkrycie relacji w rodzie z którego pochodzimy, ponieważ to właśnie stanowi początek wszystkich innych relacji.

Kiedy mamy otwarte i wrażliwe serce i jesteśmy połączeni ze swoim ciałem wówczas dopiero wtedy możemy mieć możliwość nawiązywania naprawdę głębokich i szczerych relacji z innymi ludźmi i rzeczywistością. Uzdrowić tą pierwotną relację to wnieść do „wspólnego pola” moc autentyczności, twórczy i kreatywny potencjał – otworzyć się na innych. Poznaj siebie – to poznasz drugiego człowieka. Pokochaj siebie – to pierwszy krok.

Połączenia… jesteśmy jak drzewa , połączeni …. z ziemią, z niebem, z innym istotami. Czasem o tym zapominamy, że jesteśmy częścią wszystkiego „Sztuka Bycia Sobą – w krainie relacji”, gdzie będziemy sobie przypominać, eksplorować, doświadczać, uzdrawiać połączenia, relacje…
Dzięki relacjom wzrastamy, uczymy się kochać. Najważniejszą relacją, której odzwierciedleniem jest cała reszta naszych relacji ze światem, to nasza relacja z samym sobą. Warto się temu przyjrzeć.Jest okazja, żeby zrobić to w przyjaznej i bardzo wspierającej przestrzeni.
Podaruj sobie  czas dla siebie a doświadczysz jak ten czas poświęcony sobie zaprocentuje jakością twojego życia

Bądź w pełni obecny w swoim własnym życiu .

Jaka jest twoja relacja z samym sobą?
Czy jesteś sobą w relacjach z innymi ludźmi?
Jaka/jaki jesteś naprawdę? Kim Jesteś ?
Jaki jest cel twojego życia?
Czy twoje życie ma głębszy sens?
Czy podążasz za głosem swojego serca?
Czy w pełni realizujesz swój potencjał?
Gdzie jest źródło twojej osobistej mocy i czy jesteś z nim w kontakcie w życiu codziennym?
W jaki sposób zarządzasz swoją energią?
I… dlaczego kontakt z naturą jest taki ważny w kontekście tych wszystkich pytań ?

Tym razem zajmiemy się relacjami – przede wszystkim relacją ze samym sobą, swoim sercem, ciałem, emocjami, umysłem, swoim żeńskim i męskim aspektem oraz relacjami partnerskimi, relacjami rodzinnymi, przyjacielskimi, relacjami z pracą, pieniędzmi oraz oczywiście światem natury , której jesteśmy nieodłączna częścią .

Zapraszam Was w fascynującą podróż w głąb siebie, w podróż, w której możecie ponownie połączyć się ze swoją wewnętrzną Mocą i odkryć prawdziwego siebie. Powrócicie z tej podroży pełni żywotnej energii i pasji, gotowi do dokonania zmian w swoim życiu, tak aby każdego dnia żyć pełnią swoich możliwości i w zgodzie ze swoim Sercem realizować swoje najśmielsze marzenia będąc w twórczej relacji ze sobą, światem i naturą.

 

Podczas warsztatu w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze doświadczysz:

– dużo spontanicznego, energetycznego tańca i ruchu , improwizacji
– przyjrzenie relacjom z nowej perspektywy
– powtarzające się wzorce zachowań relacyjnych

-uwalniania się od starych wzorców – rozpoznawania podświadomych programów, przekonań i je transformować- świadome budowanie relacji opartej na prawdzie i w zgodzie ze sobą
– odkrywanie sposobów korzystania z siły i wyrażania słabości
– uzdrawianie relacji
– odkrywanie osobistego potencjału – wewnętrzna wolność, radość i kreatywność
– konstelacje rodzinne , systemowe, archetypowe

– elementy totalnej biologii

– odkrywanie relacji z naturą i dlaczego jest ona tak istotna
– praca z ciałem i emocjami
– rozpoznawanie podświadomych programów i przekonań i ich transformacja
– symbolika jaka towarzyszy nam w życiu- cykle dzienne, miesięczne, roczne, życiowe
– medytacja – także różne rodzaje medytacji aktywnych

Relacja z naturą jest bardzo ważnym aspektem naszego życia. Czy zdajemy sobie z tego sprawę czy nie jesteśmy częścią natury, podlegamy tym samym prawom i procesom. Kiedy jesteśmy od niej oddzieleni, jesteśmy oddzieleni od nurtu życia. Kiedy świadomie łączymy się ze naturą zaczynamy żyć pełnią życia, docieramy do odwiecznej wiedzy, o tym skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy, o wielowymiarowości naszego istnienia, o tym , że jesteśmy częścią wszechświata. Natura uczy nas balansu, życia w zgodzie z naturalnym rytmami, cyklami, akceptacji życia we wszystkich jego przejawach, bycia w zgodzie z naszą najgłębszą esencją.

Zapraszam Was do świętowania życia i odkrywania autentycznego siebie, ponownego połączenia ze swoja osobistą mocą w zgodzie z otaczającym nas światem i Naturą.

 

„Rodzaj natrętnego krążenia wokół „ja, siebie i tego, co moje” nie jest tym samym, co miłość do samego siebie… Kochanie siebie kieruje nas w stronę zdolności do bycia odpornym, wewnętrznego współczucia i zrozumienia, które są po prostu tym, co nazywamy życiem.

Sharon Salzberg, The Force of Kindness”

Na warsztatach postaramy się przede wszystkim dotrzeć do uzdrowienia i połączenia ze sobą. Podzielimy się własnymi doświadczeniami i naszymi doświadczeniami w relacjach. Będziemy szukać tych delikatnych połączeń, czułych miejsc, które sprawiają że możemy komunikować się z poziomu serca.

Agnieszka Sypek Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, nauczycielka rozwoju osobistego i duchowego, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka . Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą. W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Studiuje święte tradycje ludzkości, koncentrując się przede wszystkim na szamańskich tradycjach rdzennych kultur Ameryk oraz Syberii. Przez wiele lat uczyła się i praktykowała z doświadczonymi uzdrowicielami, szamanami, głównie z Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomościNa przestrzeni prawie 30 lat moich własnych poszukiwań i doświadczeń oraz ponad 20 latach pracy z ludźmi stworzyłam swoją autorską metodę, którą nazwałam Misterium Ciała i Ducha.Dzielę się nią z ludźmi pomagając im odkrywać ich własny potencjał, zachęcam aby zaczęli żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, cieszyć się życiem we wszystkich jego przejawach, czerpać moc z natury i żyć pełnią życia. Moja praca opiera się głównie na intuicji i podążaniu za procesem.
Czerpię inspirację zarówno z klasycznych nurtów, jak i szamańskiego sposobu postrzegania człowieka. Cenię mądrość rdzennych kultur, szczególnie etnicznych plemion Ameryki Południowej i Północnej, które często odwiedzam. Na moją pracę ma także ogromny wpływ ponad dwadzieścia lat praktyki medytacji, głównie w tradycji buddyjskiej, w szczególności Dzogczen.

 

Marcin Piniak : Zawodowo zajmuje się szeroko pojętym zdrowym i świadomym żywieniem, jako wegański i wegetariański kucharz gotuje na warsztatach rozwojowych, prowadzi warsztaty gotowania i wykłady z praktycznych elementów Tradycyjnej Dietetyki Medycyny Chińskiej, którą zgłębia od wielu lat. Studiował dziennikarstwo i fascynuje go aspekt komunikacji, a szczególnie tej jaką nawiązujemy sami z sobą przekierowując uwagę z zewnętrznego świata ku naszej autentycznej naturze pełnej miłości i współczucia. Od ponad dwudziestu lat praktykuje nauki buddyjskie i medytację. Podąża za naukami Dzogczen przekazanymi przez Czogjala Namkhai Norbu Rinpoche, który jest dla niego wielką inspiracją. Obecnie jest w treningu Mindfulness, który jako praktyka uważności i przytomności wnosi do naszego życia moc żywej obecności i świadomej przestrzeni. Pisze, fotografuje i nagrywa felietony video tworząc opowieści o zdrowej kuchni i świadomym życiu. Opublikował alegoryczną powieść „17” o cieniach zachodniej cywilizacji i procesie transformacji.


Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

Miejsce na warsztacie zapewnia wpłata zadatku w wysokości 350 zł  i przesłanie potwierdzenia wpłaty

data : 9-12 lipca

miejsce :Piękny ośrodek w Czarnej niedaleko Mińska Mazowieckiego

inwestycja : 500 zł warsztaty plus koszt pobytu 650 zł

 

 

 

Wczytuję mapę...
500 zł
9 lipca 2020 - 12 lipca 2020
18:00 - 13:30
Czarna k. Mińsk Mazowiecki, Czarna, mazowieckie

Organizator

Agnieszka Sypek- Piniak

Nauczyciel

Psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, trenerka rozwoju osobistego, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka. Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

W krainie relacji – Sztuka bycia sobą – 9-12 lipca 2020.

Agnieszka Sypek- Piniak
9 lipca 2020 - 12 lipca 2020
Czarna k. Mińsk Mazowiecki, Czarna, mazowieckie
3 dni
500 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi