Uwolnij swój głos i poczuj jego moc – warsztaty pracy z głosem 14 września

Agnieszka Sypek- Piniak
Otwock
8 godzin
350 zł

Dźwięk jest źródłem całej przejawionej manifestacji. Nasz głos jest naszą energią, a muzyka i pieśń od początków ludzkości stanowiła zapis duchowego wymiaru istnienia. Nasza muzyczna podróż jest wyprawą w te właśnie rejony pełne przestrzeni i bogactwa. Twórczość to nasz święty skarb jako rodziny ludzkiej, dzieląc się jej harmonią i synergią odkrywamy piękno w tej najbardziej pierwotnej formie. Muzyka przekracza wymiary czasu i przestrzeni docierając głęboko do poziomów radości i celebracji Misterium Życia jako naszego wspólnego tańca. Na moich warsztatach staram się otworzyć tą właśnie wspólną nam wszystkim przestrzeń inspiracji.

Dźwięk to ruch, oddech i wibracja. Towarzyszy nam on od przyjścia na świat, a nawet wcześniej. Jest w nas i wokół nas. Każdemu dźwiękowi przypisany jest określony kolor oraz centra energetyczne w naszym ciele. Głos jest odbiciem tego, co robimy, co myślimy, co czujemy. Wyraża nasze relacje z samym sobą i z otoczeniem. Uwolniony głos może być źródłem mocy oraz skrywanej dotąd wiedzy o nas samych. Jednym z podstawowych celów pracy z głosem jest uwalnianie i wyrażanie uczuć, poznawanie siebie i swojej siły. Głos jest także źródłem ogromnej witalnej energii. Możemy go używać do zasilania i oczyszczania swojego ciała fizycznego i emocjonalnego. Głos jest także wspaniałym narzędziem rozwoju osobistego i duchowego.

Cała moja praca jest związana bezpośrednio z dźwiękiem, muzyką, tańcem i ruchem gdyż właśnie to jest najbardziej naturalnym przejawem radości istnienia. Ta radość jest z nami zawsze wystarczy, że pozwolimy się jej wyrazić i zamanifestować. Zapraszamy serdecznie do wspólnej przestrzeni gdzie muzyka niesie pokój i radość.

Warsztaty będą inspiracją do badania i poszukiwania swoich ukrytych możliwości głosowych, swojej własnej relacji z dźwiękiem, pomoże odbudować wiarę w siebie. Doświadczymy jak ważna jest tolerancja i akceptacja siebie, poczujemy i zobaczymy, że błędy które popełniamy są naszymi najlepszymi nauczycielami. Warsztaty będą zachętą do korzystania z potęgi swojej intuicji i wyobraźni.

w programie warsztatu:
– praca z głosem
– spontaniczny taniec i ruch
– praca z ciałem i emocjami
– elementy dramy i inne formy ekspresji twórczej
– odkrywania wewnętrznej wolności, radości i kreatywności
– rozpoznawanie podświadomych programów i przekonań na temat swojego głosu i ciała i ich transformacja
– techniki relaksacyjne
– nauka pieśni rdzennych tradycji świata

Warsztat prowadzi

Agnieszka Sypek Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka. Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą. W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomości.Ustawieniami systemowymi i archetypowymi zajmuje się od 1998 roku, wciąż doskonaląc swoje umiejętności.

Na przestrzeni 30 lat moich własnych poszukiwań i doświadczeń oraz 20 lat pracy pracy z ludźmi stworzyłam swoją autorską metodę, którą nazwałam Misterium Ciała i Ducha. Dzielę się nią z ludźmi pomagając im odkrywać ich własny potencjał, zachęcam aby zaczęli żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, cieszyć się życiem we wszystkich jego przejawach, czerpać moc z natury i żyć pełnią życia. Moja praca opiera się głównie na intuicji i podążaniu za procesem.

Wczytuję mapę...
350 zł
14 września 2019
10:00 - 18:00
Otwock, Otwock, mazowieckie

Organizator

Agnieszka Sypek- Piniak

Nauczyciel

Psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, trenerka rozwoju osobistego, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka. Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Uwolnij swój głos i poczuj jego moc – warsztaty pracy z głosem 14 września.

Agnieszka Sypek- Piniak
14 września 2019
Otwock, Otwock, mazowieckie
8 godzin
350 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi