Uświęcone związki: kobiety i mężczyźni. Mężczyźni i kobiety. Szamański 5 dniowy Krąg Mocy dla kobiet i mężczyzn (Nowe Kawkowo)

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
Nowe Kawkowo
5 dni
90 zł

Uwaga: Cena 90 zł to kwota zaliczki.

TRENING SZAMAŃSKI (5 dni) dla kobiet i dla mężczyzn 
(w programie m.in. wiele ceremonii szamańskich

Nasi ukochani nauczyciele Mattie Davies-Wolf i David Thomson, założyciele SACRED CIRCLES INSTITUTE (Seattle, USA) będą w Polsce ponownie prowadzić warsztaty latem 2018 !! Poprowadzą Szamańskie Kręgi Mocy dla Kobiet i Mężczyzn.

SZAMAŃSKI 5-DNIOWY KRĄG MOCY KOBIET I MĘŻCZYZN otwarty jest  dla wszystkich zainteresowanych sztuką dobrych relacji.

Zajęcia po angielsku, tłumaczone na język polski przez doświadczonych tłumaczy.

W programie:

 • KRĄG KOBIET: PRZEBUDZENIE UŚWIĘCONEJ KOBIECOŚCI (Sacred Feminine)  Mattie
 • KRĄG MĘŻCZYZN: PRZEBUDZENIE UŚWIĘCONEJ MĘSKOŚCI (Sacred Masculine)   David
 • Obydwie grupy RAZEM: UŚWIĘCONE ZWIĄZKI(Sacred Relationships) prowadzą razem Mattie i David.

Opis KRĘGU KOBIET – PRZEBUDZENIE UŚWIĘCONEJ KOBIECOŚCI z Mattie Davis-Wolfe, Tłumaczenie Kasia Gwiazdowska

Osobista moc jest często źle rozumianą i nadużywaną energią. W dzisiejszym świecie obserwujemy jak kobiety i mężczyźni stracili prawdziwe rozumienie swojej autentycznej mocy. Tak jak to ma miejsce w naszej macicy, moc kobiet zaczyna się od bycia przyjmującą, a następnie szczodrą i dającą światu z niezłomną siłą owoc stworzenia. Tak więc, osobista moc kobiet jest świętym darem dla świata.

Jednak z powodu warunkowania i socjalizacji, wiele kobiet nauczyło się żyć w oddzieleniu od niektórych części siebie. Dowiedziałyśmy się, że żeby czuć się bezpiecznie musimy być mniejsze, aniżeli naprawdę jesteśmy. Aby przeżyć, wiele z nas musiało oddać cenny dar, jakim jest bycie autentyczną. A teraz zdajemy sobie sprawę, że prawdziwe zaangażowanie w swoje życie, pomoc innym oraz w naszą drogę na tym świecie wymaga uleczenia i odzyskania świętej mocy.

Na tym warsztacie będziemy odkrywać kim jesteśmy w większym i szerszym wymiarze. Poprzez ćwiczenia świadomości, bezpieczne dzielenie oraz radosną obecność, przez 4 dni będziemy uwalniać to, co blokuje nas, abyśmy mogły doświadczyć pełnego bogactwa bycia kobietą.

BĘDZIEMY:

 • uczyć się pozostawać ześrodkowaną we wszystkich aspektach naszego życia, szczególnie w naszych relacjach,
 • dowiadywać się więcej o naszej roli jako świętych kobiet na tym świecie, korzystając z wizualizacji i innych procesów szamańskich,
 • tworzyć natychmiastowe i głębokie zmiany w nas samych, a szczególnie w naszej zdolności do kochania i bycia kochaną,
 • zdawać sobie sprawę z wpływu energii innych ludzi na nas, uczyć się jak zwiększyć pozytywną energię wokół nas, i jak radzić sobie w trudnych sytuacjach wykorzystując autentyczną, zrównoważoną moc,
 • badać kiedy i jak powiedzieć NIE bez naruszania potrzeb lub praw innych osób,
 • uczyć się jak rozpoznawać kiedy nie czujemy jasności umysłu i nie jesteśmy emocjonalnie zrównoważone oraz jak wrócić do jasnych stanów świadomości, 
  w których możemy usłyszeć nasze wewnętrzne prowadzenie i poczuć się bardziej radosnymi, wnikliwymi, optymistycznymi, zainspirowanymi i skoncentrowanymi
 • czyścić wiele energii, które tworzą zasłonę wokół naszego wewnętrznego światła,
 • dowiadywać się, jak poprzez zmianę ograniczających przekonań i myśli pozbyć się poczucia odpowiedzialności za szczęście każdego, jak rozpuścić strach, i jak stać się tym, kim naprawdę jesteśmy, a nie tymi, którymi inni myślą, że powinniśmy być,
 • uwalniać potrzebę wzrastania przez walkę i ból i uczyć się jak trzymać wyższą wizję nas samych, naszego życia i świata.

Dołącz do Mattie Davis-Wolfe i Ewy Foley na kilka dni transformacji, radości i wzmacniania pozycji kobiet. David Thomson i święci mężczyźni dołączą do nas w pięknej ceremonii na tym warsztacie  ŚWIĘTYCH RELACJI, wspólnego, zrównoważonego wzrostu mocy i radosnej zabawy. Nasz czas razem zakończymy ceremonią, w której przypieczętujemy nasze święte uzdrowienie.

Możesz uczestniczyć w tych spotkaniach jako singielka lub w towarzystwie małżonka, partnera, kochanka/kochanki lub przyjaciela/przyjaciółki.

Opis KRĘGU MĘŻCZYZN – PRZEBUDZENIE UŚWIĘCONEJ MĘSKOŚCI  z Davidem Thomson. Tłumaczenie Piotr Matlok

Mężczyźni, wychowani w zachodniej kulturze, są często zakorzenieni w materialnym 
i mentalnym świecie społeczeństwa korporacyjnego i politycznego. Na drodze dorosłego mężczyzny ku pełnemu i satysfakcjonującemu życiu, zwłaszcza z ukochanymi osobami, często brakuje wymiaru emocjonalnego i duchowego.

Nasz intensywny warsztat w prastarych lasach na Warmii da nam wiele sposobności porzucenia swoich osobistych i zawodowych ról, z którymi się utożsamiamy, i zbliżenia się do naszych pierwotnych, duchowych tożsamości wypływających z głębi naszej męskiej natury.

Czerpiąc z szanujących ziemię (earth-honoring) nauk i praktyk, zamierzamy:

 • zasiąść w kręgu w odosobnieniu otaczających ośrodek lasów, pływać w krystalicznie czystych jeziorach;
 • uświadomić sobie wpływ energii innych ludzi na nas, oraz jak radzić sobie z różnymi sytuacjami życiowymi dzięki prawdziwej równowadze mocy
 • nauczyć się, jak pozostawać zrównoważonym w różnych aspektach naszego życia, zwłaszcza w związkach i relacjach
 • pozbyć się blokad pochodzących ze starych niszczących wzorców i zranień
 • pracować z mocnymi męskimi wizerunkami (healing images), aby zbudować nową drogę ku pełnej samoekspresji
 • wywołać natychmiastowe i głębokie zmiany w sobie, a zwłaszcza w naszej zdolności kochania i bycia kochanym
 • sycić się towarzystwem mężczyzn, którzy tak jak my pragną powrotu do najgłębszej istoty tego, kim naprawdę są.

W świętej ceremonii zjednoczenia MĘSKOŚCI I KOBIECOŚCI dołączymy do Mattie Davis-Wolfe, Ewy Foley i kręgu kobiet, aby wspólnie zgłębiać nauki mistycznego połączenia uświęconej męskości i kobiecości czyli UŚWIĘCONYCH ZWIĄZKÓW.

Możesz przybyć na to zgromadzenie zarówno sam, jak i ze swoją żoną, dziećmi, partnerką/partnerem czy przyjaciółką/przyjacielem.

SZCZEGÓŁY WARSZTATU

TERMIN:

19 - 24.08.2018

ROZPOCZĘCIE

19.VIII (sobota), o godz. 17

ZAKOŃCZENIE

24.VIII (czwartek), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz", 
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

900 zł + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU

Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)

Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc

Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

ZAPISY:

1.      Rezerwacja miejsca na warsztacie przebiega poprzez  wpłatę bezzwrotnej zaliczki za warsztat w wysokości 90 zł poprzez  portal Strefa Rozwoju.pl -  formularz poniżej;

2.      Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki za pobyt w ciągu tygodnia od zgłoszenia;

3.      Brak wpłaty zaliczki za pobyt w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!

4.      Wpłata zaliczki za pobyt jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);

5.      Zaliczkę za pobyt w wysokości 210 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 19-24.VIII.2018”;

6.      Zaliczka za pobyt jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! W razie zwrotu zaliczki za pobyt ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

PROWADZĄCY

Davis-Wolfe Mattie

Jest pisarką, pedagogiem, doradcą, trenerem, której nauki skupiają się na wielokulturowych, szamańskich mądrościach i szacunku do siebie samego, do ludzi i świata przyrody. Wraz z mężem, dr Davidem Thomsonem, założyła Instytut Świętych Kręgów (Sacred Circles Institute), który oferuje warsztaty, odosobnienia i dwuletni kurs rozwoju osobistego i duchowego zatytułowany Krocząc śladami Świętego Koła (Walking Sacred Wheel). Od ponad 30 lat, Mattie naucza na arenie międzynarodowej o świętości życia poprzez warsztaty i spotkania „ducha w akcji”. Korzystając z wglądów, tradycyjnego nauczania, „praktycznego szamanizmu” i eksperymentalnych ćwiczeń pochodzących z wielu kultur koncentruje się na czterech poziomach bytu: – duchowym, psychicznym, emocjonalnym i fizycznym. Uczy jak oczyścić, uzdrowić i zintegrować te cztery poziomy w celu zwiększenie świadomości ciała, równowagi i jedności. Moc Mattie wypływa z mieszanki nieznanej wielu osobom we współczesnym świecie: bogatego dziedzictwa kobiet; szerokiego doświadczenia; praktyki zawodowej i jej głębokiej wiary w świętość wszelkiego życia.

Thomson David

Jest psychologiem, profesorem i wykładowcą akademickim w dziedzinie rozwoju osobistego (human development). Od ponad 20 lat zgłębia tematykę pierwotnych ceremonii i uzdrawiania w rdzennych kulturach Ameryki Północnej i Południowej, Meksyku i wschodniej Rosji. Wraz z żoną Mattie regularnie odwiedzają Polskę od 1994 roku, prowadząc warsztaty i obozy odosobnienia, pomagając uczestnikom nawiązać głęboką relację z ziemią, samym sobą i całym stworzeniem. Poza tym, David przeprowadził niezliczone warsztaty i wykłady dla mężczyzn, pomagając im dotrzeć do własnej prawdy o tym, kim naprawdę są.

Wczytuję mapę...
90 zł
19 sierpnia 2018 - 24 sierpnia 2018
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie

Organizator

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie

Trener

O nie napisał/a notki o sobie.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Uświęcone związki: kobiety i mężczyźni. Mężczyźni i kobiety. Szamański 5 dniowy Krąg Mocy dla kobiet i mężczyzn (Nowe Kawkowo).

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
19 sierpnia 2018 - 24 sierpnia 2018
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie
5 dni
90 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi