Transformacja przez oddech. Dynamiczne uwalnianie napięć – od umysłu do ciała (dla poczatkujących i praktykujących) Nowe Kawkowo

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
Nowe Kawkowo
5 dni
165 zł

Uwaga: cena 165 zł to kwota zaliczki.

Zapraszamy w 2018 roku na II edycję cyklu warsztatów oddechowych, które pomogą nam odzyskać witalność, moc, autentyczność, zdolność do czucia i przeżywania Życia w pełni.

Wszyscy przychodzimy na świat otwarci i we współbrzmieniu za Światem. Jednak stopniowo dostosowując się do otoczenia tworzymy mechanizmy obronne i pancerz mięśniowy,  osobowość, która pozwala nam na bezpieczne i sprawne funkcjonowanie.  Jednocześnie tracimy połączenie z naszą prawdziwą naturą i unikalną esencją.

Podczas warsztatu wyjdziemy poza nawyki osobowości, rozpuścimy stare napięcia, uwolnimy niewyrażone emocje, dzięki czemu poczujemy znowu przepływ energii życiowej i połączymy się w pełni ze sobą. Uzyskamy to poprzez stopniowe rozbrajanie napięć w ciele, segment po segmencie. Wykorzystamy bioenergetykę W. Reicha i A. Lowena, podejście dotyczące  traumy Petera Levine'a, somatic experience, sesje oddechowe,  medytacje Osho, taniec i świadomy dotyk.

We wrześniu skupimy się na sercu i miednicy. Rozpuścimy wzorce porzucenia i odrzucenia, które doświadczyliśmy w przeszłości, odblokujemy serce i otworzymy się na przepływ miłości. Obudzimy miednicę - centrum naszej energii, by pełniej cieszyć się seksualnością i przyjemnością. I połączymy miłość z seksem dla przeżywania życia w pełni jego totalności, prawdy i radości. I jak zwykle w pracy z ciałem wzmocnimy ugruntowanie w nogach.

 

Korzyści z udziału w warsztacie:

  • Uwolnimy stare napięć z różnych segmentów ciała
  • Połączymy się z naszą energią życiową i poczujemy stan uwolnienia i totalności
  • Odzyskamy kontakt z ciałem, poczujemy więcej odprężenia i rozluźnienia
  • Wyciszymy umysł, będzie bardziej spokojny i uważny
  • Zwiększymy zdolność do czucia i wyrażania emocji
  • Doświadczymy różnicy między życiem w umyśle a byciem w ciele i sercu
  • Zwiększymy ugruntowanie, pewność siebie, otwartość na ludzi i życie
  • Poznamy techniki uwalniania napięć do wykorzystania w codziennym życiu

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

SZCZEGÓŁY WARSZTATU

TERMIN:

18 - 23.09.2018

ROZPOCZĘCIE

18.09 (wtorek), o godz. 18 (kolacja), sesja wieczorna o godz. 20

ZAKOŃCZENIE

23.09 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz", 
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

1650 zł (po 30 lipca cena wynosi 1750 zł) + koszty pobytu i wyżywienia

PROMOCJA

1500 zł dla uczestników min. 2 warsztatów Pushana pod warunkiem rejestracji i płatności zaliczki za warsztat do 30 lipca

CENA POBYTU

Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)

Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc

Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

ZAPISY:

1.      Rezerwacja miejsca na warsztacie przebiega poprzez  wpłatę bezzwrotnej zaliczki za warsztat w wysokości 120 zł poprzez  portal Strefa Rozwoju.pl - formularz poniżej;

2.      Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę w ciągu tygodnia od zgłoszenia zaliczki za pobyt;

3.      Brak wpłaty zaliczki za pobyt w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!

4.      Wpłata zaliczki za pobyt jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);

5.      Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 18-23.IX. 2018”;

6.      Zaliczka za pobyt jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! W razie zwrotu zaliczki za pobyt ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat. 

PROWADZĄCY

Pushan Govind

certyfikowany terapeuta Osho z ponad 13-letnim stażem. Po wielu latach prowadzenia własnej firmy w Hiszpanii wkroczył na ścieżkę terapii, medytacji, szamanizmu i duchowości uzyskując kompetencje z wielu szkół i modalności. Pushan jest autorem metody łączącej oddech bioenergetyczny i doświadczenia somatyczne, dzięki której pomógł wielu ludziom na ścieżce transformacji odkryć swoje autentyczne ja.

Jego praca koncentruje się na transformacji osobistej głównie poprzez terapię oddechem, doświadczenie somatyczne i medytację. Podróżuje z warsztatami i szkoleniami po całym świecie skupiając się na otwieraniu ciała i uzdrawianiu traum tak, by możliwe stało się odzyskanie dostępu do energii życiowej i znalezienie harmonii między ciałem a umysłem w życiu codziennym. Niektóre z ukończonych przez niego szkoleń to: master breath training, somatic experience (uzdrawianie traum), uzdrawianie relacji, tantra, pomoc psychologiczna, terapie medytacyjne.

Wczytuję mapę...
165 zł
18 września 2018 - 23 września 2018
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie

Organizator

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie

Trener

O nie napisał/a notki o sobie.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Transformacja przez oddech. Dynamiczne uwalnianie napięć – od umysłu do ciała (dla poczatkujących i praktykujących) Nowe Kawkowo.

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
18 września 2018 - 23 września 2018
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie
5 dni
165 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi