Tajemniczy Świat Energii. Jak wykorzystać energię piramid i nikramu do poprawy zdrowia i samopoczucia.

Zjawiska i emanacje energetyczne: orbsy, plazmoidy, rodsy.
Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
Nowe Kawkowo
2 dni
69 zł

Uwaga: Cena 69 zł to kwota zaliczki!

 

„Wszystko jest energią. Dostrój się do częstotliwości tego, czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to twoją rzeczywistością. To nie filozofia, to fizyka"

Albert Einstein

 

Zapraszamy Cię do świata tajemniczych energii, w którym poznasz nieograniczone możliwości wykorzystywania piramid i dowiesz się, jak wspomagać swoje zdrowie i samopoczucie. Otrzymasz w prezencie urządzenie energetyczne oraz wiedzę, jak z niego korzystać, aby podnieść jakość swojego życia. Jeśli jesteś gotowy odkryć to, cood wieków zakryte i wykorzystać praktyczne wskazówki, aby podnieść swoje wibracje, poczuć spełnienie i radość życia, ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!

Wszyscy jesteśmy skąpani w oceanie energii. Wszystko jest ze sobą połączone i współzależne, co oznacza, że nikt z nas nie może znajdować się poza planem energetycznym. Nasz świat zbudowany jest z wzajemnie przenikających się warstw, które posiadają różne poziomy konsystencji i skupienia – począwszy od materialnych przedmiotów, których dotykamy, po rzeczy bardziej subtelne jak uczucia czy myśli.

 

Podczas tego warsztatu:

Otrzymasz Emiter Energii, czyli urządzenie, które powstało na bazie działa organowego Reicha oraz wiedzy na temat piramid i promieniowania kształtów, do przekazywania energii na odległość wraz z instrukcją użytkowania.

Zobaczysz jak zbudować własną piramidę oraz jakie zjawiska świetlne jej towarzyszą. Dowiesz się, jak z niej bezpiecznie korzystać i co zrobić, aby pozytywnie wpływała na Twoje samopoczucie, zdrowie i życie.

Dowiesz się również, czym jest urządzenie o nazwie nikram i w jaki sposób przekazuje ono energię.

Dowiesz się, jak korzystać z wiedzy o energii, aby świadomie poruszać się w świecie materii i przyciągać do siebie to, co korzystne, a trzymać się z dala od jej negatywnych emanacji.

Nauczysz się, w jaki sposób na każdego z nas oddziałuje czas, miejsce oraz ludzie, którzy przebywają w naszej przestrzeni i jak to przekłada się na sytuacje i zdarzenia, które nas codziennie spotykają.

Zrozumiesz, w jaki sposób niewidzialne promieniowanie słoneczne, kosmiczne, sztuczne (np. Rentegnowskie), cieków wodnych, geopatyczne, sfer pustki wywiera wpływ na Twoje samopoczucie i zachowanie.

Pojmiesz, że codziennie masz do czynienia z promieniowaniem kształtów i z różnymi urządzeniami energetycznymi, które wpływają na formowanie i przyciąganie energii oraz zjawisk i emanacji energetycznych niedostrzeganych za pomocą zmysłu wzroku, który jest bardzo ograniczony, ponieważ widzi obiekty wyłącznie w zakresie światła białego, a nie dostrzega podczerwieni i nadfioletu.

Za pomocą praktycznych przykładów dowiesz się, jak organizacja przestrzeni oraz określone urządzenia mają wpływ na emanacje różnych form energetycznych.

Będziesz miał możliwość obejrzenia filmów i zdjęć obiektów energetycznych jak orbsy, rodsy czy plazmoidy. Zobaczysz, co jest w stanie zarejestrować kamera i aparat fotograficzny, czyli urządzenia, dzięki którym ludzka percepcja się zwiększa i przenosi w nowe rejony poznania.

 

Zadasz wspólnie z innymi uczestnikami pytanie: czego jeszcze nie widzę, a na mnie oddziałuje?

 

Ukryta moc piramid – jak to działa?

Może spotkałeś się już w swoim życiu z teorią, że formy geometryczne są źródłem promieniowania, zwanym promieniowaniem kształtu. Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jaka moc się za tym kryje?

Podczas warsztatu zgłębimy tajniki oddziaływania kształtów na ludzi, ich psychikę i stan zdrowia. Od niepamiętnych czasów wiedza o oddziaływaniu promieniowania kształtów wykorzystywana była przy budowie miast, budynków, rzeźb i przedmiotów codziennego użytku. Również w świecie przyrody można spotkać wiele przykładów oddziaływania i promieniowania przez konkretne formy i kształty. A Piramida pod tym względem okazała się czymś wyjątkowym ze względu na siłę tych promieniowań i zasięg.

Skupimy się na jednym z najciekawszych aspektów, czyli wpływie piramidy lub jego modelu na człowieka. Okazuje się że bardzo korzystne dla zdrowia może być przebywanie w piramidzie. Oprócz właściwości terapeutycznych wpływających na zdrowie, piramida jest doskonałym narzędziem do przyśpieszenia rozwoju duchowego. Z jednej strony można ją stosować do ogólnego wzmocnienia organizmu, stymulacji prawidłowej pracy narządów i zwiększenia sił witalnych. Z drugiej strony daje poczucie relaksu, niweluje stres, ułatwia medytacje i pozwala na rozwój duchowy uruchamiając postrzeganie pozazmysłowe.

 

Zwalcza takie przypadłości jak:

 • reumatyzm,
 • bóle mięśni i kręgosłupa,
 • nerwice,
 • bóle głowy,
 • choroby serca i dolegliwości systemu trawiennego.

 

Podczas zajęć dokładnie przyjrzymy się budowie piramidy, jej trzem strefom energetycznym oraz omówimy, gdzie występuje największa koncentracja energii i jak z niej korzystać. Odpowiemy sobie również na pytanie, dlaczego kluczowe jest odpowiednie ustawienie jej względem biegunów magnetycznych ziemi. Przekonamy się również, że zarównomateriał, z którego wykonany jest model piramidy, jak i konstrukcja (może być pełna lub posiadać jedynie ściany lub szkielet) wpływają na skuteczność działania i efekt energetyczny.Obecnie modele piramidy są skutecznym narzędziem do likwidacji szkodliwego promieniowania ziemskiego w siedzibach ludzkich.

Zapoznamy się także z najnowszymi wynikami badań m.in. przeprowadzonymi przez naukowców z ITMO Universyty i Laser Zentrum w Hanowerze, które spowodowały, że środowiska naukowe zaczęły przyglądać się uważniej zagadnieniu i mniej krytycznie wypowiadają się na temat możliwości innych funkcji piramidy niż powszechnie lansowanej jako grobowca. Omówimy również najciekawsze eksperymenty, jak np. z wodą, który udowodnił, że przy użyciu piramidy można nadawać wodzie określone właściwości i ją modyfikować. Umieszczenie wody w zależności od odpowiedniej wysokości może ją energetyzować, wpływać na poprawę zdrowia człowieka i wzmacniać jego siły witalne oraz oddziaływać na jego umysł i szeroko pojęty rozwój duchowy.

 

PROGRAM WARSZTATÓW:

I dzień: piątek

17:00 – rejestracja

18:00– kolacja

19:30 – integracja i zajęcia wprowadzające

 

II dzień: sobota

9:00 – śniadanie

10:00 – 13:30 – zajęcia (Historia piramid, najnowsze odkrycia i hipotezy, właściwości radiestezyjne piramid)

13:30– 15:00 przerwa obiadowa

15.00 – 19:00 – zajęcia (Prezentacja zdjęć i filmów dotyczących zjawisk związanych z piramidami: orbsy, mgły, formacje świetlne, tajemnicze obiekty zarejestrowane przy piramidzie). 

19:00 – kolacja

 

III dzień niedziela

9:00 – śniadanie

9.30 – 14:00 ( Omówienie budowy piramid i urządzeń piramido pochodnych. Praktyczne wykonywanie modeli piramid przez uczestników. Budowa Nikramu i praktyczne ćwiczenia z jego zastosowaniem)

14:00 – 15:00 Przerwa obiadowa

15:00 – zajęcia (Zapisy zjawisk towarzyszących działającym piramidom, zdjęcia i filmy uczestników. Dyskusja i prezentacja zdjęć i filmów uczestników wykonanych podczas doświadczeń z własnoręcznie wykonanymi piramidami.)

16:00 – Zakończenie warsztatów

 

PROWADZĄCY:

Ireneusz Mielec zajmuje się Feng Shui od ponad 30 lat, jest ekspertem i wykładowcą w Akademii Feng Shui we Wrocławiu. Posiada olbrzymią wiedzę na temat zjawisk energetycznych, chi, promieniowania kształtu i radiestezji. Jest również znawcą i badaczem piramid. Od lat buduje piramidy i urządzenia piramidopodobne badając ich wpływ na ludzi, zwierzęta i rośliny. Posiada dużą ilość fantastycznych zdjęć i filmów zjawisk występujących w pobliżu piramid jak orbsy, mgły, światła, kolorowe struktury świetlne.

W pracy eksperta feng shui korzysta z umiejętności i wiedzy zdobytej na wielu kursach z zakresu Feng Shui oraz radiestezji, Rejki, Metody Silvy. Około 15 lat zajmował się karate, najpierw jako uczeń a następnie instruktor, poznał również jogę. Po ukończeniu Akademii Feng Shui we Wrocławiu w 2002 roku stał się aktywnym Ekspertem Feng Shui. Za jakość ekspertyz trzykrotnie otrzymał Tytuł Eksperta Roku. W gronie profesjonalistów uważany jest za jednego z najlepszych konsultantów.

Przy wykonywaniu ekspertyz Feng Shui posługuje się sprawdzonymi narzędziami są nimi System Czterech Filarów Przeznaczenia, system analizy oparty na Bagua (Szkoła Życiowych Ąspiracji), System wywodzący się z Buddyzmu Tybetańskiego Szkoła Czarnych Czapek, Bazhai Pai, Szkołą Formy (Xing Fa), Szkołą Kompasu (Li Fa) oraz najnowsze zdobycze nauki psychofizjologie widzenia, ergonomię, psychologię i radiestezję oraz wiedzą zdobytą na studiach Architektury Wnętrz.

Feng shui i zagadnienia związane z promieniowaniem kształtów to wielka przygoda, która daje mu możliwość poznania wielu wspaniałych ludzi, pogłębienia wiedzy, wykonywania niezwykle inspirującego zawodu i bycia szczęśliwym. Największą satysfakcję odczuwa jednak wtedy gdy spotyka się ze swoimi klientami, którym wykonywał ekspertyzy i widzi jak realizują się ich marzenia, jak zmienia się w pozytywnym kierunku ich życie i że być może dzięki niemu są szczęśliwi.

Kolejna pasja to zainteresowanie ściśle związane z energią chi, niewyjaśnionymi zjawiskami energetycznymi jak orbsy, plazmoidy, świetlne emanacje energii. Od lat tworzy urządzenia energetyczne na bazie budowy piramidy. W oparciu o starożytną wiedzę została zbudowana piramida, która jest obiektem badań i eksperymentów. Prowadzący zajęcia posiada olbrzymią wiedzę na temat piramidy, jej budowy i oddziaływania energetycznego. Przez lata badań i doświadczeń zgromadzono olbrzymią kolekcje zdjęć i filmów zjawisk występujących przy piramidzie.

Ireneusz Mielec jest twórcą własnych urządzeń jak nikram i energetyzator. Podczas zajęć zostaną one zaprezentowane, pokazane zostaną również towarzyszące nim efekty. Ireneusz jest również malarzem, ukończył studia na kierunku Malarstwo Sztalugowe. Jest także absolwentem Architektury Wnętrz. W pracy projektowej łączy wiedzę akademicką zdobyta na studiach oraz duchowość.

 

ROZPOCZĘCIE:                

godz.18:00  (rozpoczynamy kolacją w środę)

 

ZAKOŃCZENIE:               

godz. 14:00 (kończymy obiadem w niedzielę)

 

CENA WARSZTATU:      

690 zł + koszty zakwaterowania i wyżywienia

 

CENA POBYTU:               

wyżywienie 88 zł  dziennie (3 posiłki wegetariańskie);

noclegi - w zależności od standardu od 33 zł do 124 zł za noc;

ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani z noclegów)

 

MIEJSCE:                           

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”

Nowe Kawkowo k. Olsztyna

 

ZAPISY: 

 1. Warunkiem rejestracji miejsca na warsztacie jest wpłata bezzwrotnej zaliczki za warsztat w wysokości 69 zł poprzez portal Strefa Rozwoju.pl - formularz poniżej.
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki za pobyt w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki za pobyt w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki za pobyt jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
 5. Zaliczkę za pobyt  w wysokości 150 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego  „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt 23-25.04.2021”.
 6. Zaliczka za pobyt  jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.
  W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
Wczytuję mapę...
69 zł
23 kwietnia 2021 - 25 kwietnia 2021
18:00 - 18:00
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie

Organizator

Avatar

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie

Trener

O nie napisał/a notki o sobie.

Zamów Tajemniczy Świat Energii. Jak wykorzystać energię piramid i nikramu do poprawy zdrowia i samopoczucia.

Aby zamówić usługę, wypełnij poniższy formularz

Zamawiam usługę
Tajemniczy Świat Energii. Jak wykorzystać energię piramid i nikramu do poprawy zdrowia i samopoczucia.

69,00 zł

Dane {num} uczestnika


Tajemniczy Świat Energii. Jak wykorzystać energię piramid i nikramu do poprawy zdrowia i samopoczucia.. Zjawiska i emanacje energetyczne: orbsy, plazmoidy, rodsy.

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
23 kwietnia 2021 - 25 kwietnia 2021
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie
2 dni
69 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi