Ta, która Wie. Przebudzenie Wiedźmy w Tobie. Szamańsko-magiczny warsztat dla kobiet (Nowe Kawkowo)

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
Nowe Kawkowo
1 tydzień
różne ceny

Uwaga: Cena 105/95/85 zł to kwota zaliczki.

Wiedźma to ta, która ma wiedzę.
Wiedźma to ta, która pomaga innym.
Wiedźma to ta, która w pełni świadomie korzysta ze swej intuicji.
Wiedźma to ta, która kocha naturę i w niej odnajduje swoją pierwotną siłę.
Wiedźma to ta, która zawsze kieruje się najwyższym dobrem.
Wiedźma to ta, która szanuje siebie i innych.
Wiedźma to ta, która odkrywa zapomniane ścieżki.
Wiedźma to ta, która zrywa zasłony niewiedzy.
Wiedźma to ta, która wsłuchuje się w mądrość przodków.
Wiedźma to ta, która pomaga wstać, gdy komuś brakuje sił.
Wiedźma to ta, która zachęca innych do odnajdywania swoich dróg.
Wiedźma to ta, która w każdej chwili życia potrafi odnaleźć w sobie spokój.
Wiedźma to ta, która wie, że empatia jest darem, a nie przekleństwem.
Wiedźma to ta, która nie boi się iść pod prąd i zawsze pozostaje sobą.
Wiedźma to ta, która widzi to, czego inni nie chcą dostrzegać.
Wiedźma to ta, która wybacza słabości – tak sobie, jak i innym.
Wiedźma to ta, która wie, iż każdy człowiek jest częścią świata i zasługuje na miłość.

"Magia ludowa z Pomorza i Kujaw”, Anna Koprowska-Głowacka

Wiedźma jest kobietą, Która Wie. W dawnych wierzeniach oraz ludowych przekonaniach Wiedźma to ta, która ma wiedzę o przyrodzie i roślinach, o leczeniu ludzi, o zjawiskach naturalnych oraz magii. Dzieli się swoją mądrością z innymi, ufa swej intuicji i jest żywą skarbnicą dawnych mądrości oraz prastarych rytuałów. Wiedźma to określenie, które wyrażało podziw i szacunek, uznanie dla wiedzy i działań kobiet na rzecz lokalnej społeczności.

Potrzebujemy odzyskać te prastare znaczenia i jakości. Po pierwsze, przywracając ich pierwotny wydźwięk na kolektywnym poziome. Po drugie, przywołując Wiedźmowe jakości w nas samych, na poziomie ciała, emocji i duszy. Tak, by stłumione i zanegowane aspekty Wieźmy mogły w pełni przebudzić się także w Tobie! I byśmy mogły je przedefiniować - czym one są dzisiaj i co oznaczają dla psychiki współczesnej kobiety?

Jak doświadczam aspektów współczesnej Wieźmy? Dla mnie to wewnętrzna postać i figura, która:

 • Wie, ponieważ potrafi odróżnić podszepty ego od głosu intuicji, nieświadomości oraz Jaźni
 • Nie wie, ponieważ pozwala sobie, by nie wiedzieć i czekać
 • Ciało i seksualność traktuje z prostotą i naturalnością
 • Pozostaje w kontakcie z emocjami
 • Wspiera rozwój swojej świadomości: praktykuje, zgłębia ścieżki mądrości i lubi wiedzieć więcej
 • Dba o harmonię między kobiecością a męskością w sobie oraz o relacje z Kobietami i Mężczyznami
 • Kocha Ziemię i jest z nią w pełnym dzikości i czułości kontakcie
 • Wierzy w moc słów i używa ich świadomie, wiedząc, że one kształtują rzeczywistość
 • Słucha instynktu, kieruje się intuicją, jednak rozważa też to, co mówi rozum
 • Potrafi być współczująca i groźna, łagodna i stanowcza, kochająca i pełna mocy
 • Uzdrowienie oraz transformację zaczyna od siebie, by potem wspierać innych
 • Rozwija swoją świadomość: praktykuje, medytuje, zgłębia różne ścieżki mądrości i wiedzy
 • Wie, jak ważne jest Nieświadome - podąża za niezbadanym, kąpie się w wewnętrznych ciemnościach, rytualnie przechodzi cykle odnowy i umierania.

Jednak być może Ty odkryjesz – w niej i w sobie – coś zupełnie innego…

Jeśli  jesteś w kontakcie ze swoją wewnętrzną Wiedźmą, Twoje życie staje się przepływem, sztuką, magią. Celebrujesz harmonię ciała, umysłu oraz duszy i pozostajesz w głębokim kontakcie z samą sobą. Uczysz się, jak spostrzegać i przyjmować poodcinane, nie-ulubione 
a także wyparte fragmenty Twojej psychiki. To, co nieświadome oraz świadome w Tobie pozostaje w kontakcie, ponieważ otwierasz się na przepływ pomiędzy światami Twej psyche.

Ten warsztat nie ma celu. Zawiera za to w sobie intencję i pragnienie, by wesprzeć kobiecą energię w urzeczywistnianiu się oraz urealnianiu w codziennym życiu. Kiedy także Ty stajesz w swojej mocy, nie-mocy i prawdzie, następuje zmiana dla Ciebie i świata.

Co zapraszam do przestrzeni i co być może się wydarzy. Być może, gdyż poprowadzi nas proces:

 • oczyścimy przestrzeń i zawiążemy święty krąg
 • zejdziesz do ciała, obejmiesz emocje, zatańczysz
 • obudzisz energię seksualną (życiową)
 • połączysz się z energią kamieni, roślin i zwierząt
 • przebudzisz w sobie moce żywiołów
 • poddasz się dotykowi, transformującemu energie w Tobie
 • świadomie użyjesz magii słowa
 • podzielisz się swoimi darami z innymi kobietami
 • przywołasz Tę, Która Wie w sobie
 • będziesz celebrować narodziny wewnętrznej Wiedźmy
 • rytualnie zamkniemy krąg

Warsztat może przybrać nieoczekiwany obrót. Prawdopodobnie pojawi się nagość.

SZCZEGÓŁY WARSZTATU

TERMIN:

14 - 21.07.2019

ROZPOCZĘCIE

14.07 (niedziela), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE

21.03 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz", 
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

1050 zł (przy wpłacie bezzwrotnego zadatku w wysokości 350 zł najpóźniej do 5 lipca a reszty należności 700 zł do 14 lipca 2019) + koszty pobytu i wyżywienia

Zapisy startują 2 stycznia, a kończą się 5 lipca 2019. Rezerwacja miejsca potwierdzona zostaje wpłatą zadatku najpóźniej na tydzień od zgłoszenia!

RABATY ZA WARSZTAT

200 zł dla osób, które wpłacą bezzwrotny zadatek (350 zł) do 22 marca, a resztę należności (500 zł) do 30 kwietnia 2019

100 zł dla osób, które wpłacą bezzwrotny zadatek (350 zł) do 30 kwietnia, a resztę należności (600 zł) do 30 czerwca 2019

CENA POBYTU

Wyżywienie: 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)

Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc

Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

ZAPISY:

 1. Rezerwacja miejsca na warsztacie przebiega poprzez  wpłatę bezzwrotnej zaliczki za warsztat w wysokości 105/85/95 zł poprzez  portal Strefa Rozwoju.pl - formularz poniżej;
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o dwie wpłaty w ciągu tygodnia od zgłoszenia (zadatku za warsztat i zaliczki za pobyt, na dwa oddzielne konta).
 3. Brak wpłaty zaliczki za pobyt w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki za pobyt jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 14-21.VII.2019”
 6. Zaliczka za pobyt jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka za pobyt nie będzie zwracana
 8. Zadatek bezzwrotny za warsztat w wysokości 350 zł prosimy wpłacać na konto: Izabela Cisek-Malec z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „Ta która wie 14-21.VII.2019”. 

PROWADZĄCY

Cisek-Malec Izabela

Izabela Cisek-Malec – Coacherka Ciała, nauczycielka świadomej seksualności, trenerka relacji intymnych, mentorka, dziennikarka, wykładowczyni. Posiadam rekomendację trenerską I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

W pracy warsztatowej korzystam z metod i narzędzi (m. innymi NVC), które poznałam w trzyletniej Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego przy Dojrzewalni Róż oraz podczas rocznego kursu Ruchu Autentycznego (INSITUTE FOR INTEGRATIVE BODYWORK AND MOVEMENT THERAPY w Wielkiej Brytanii), a także w trakcie szkolenia dla Praktyków NLP. Zgłębiam neotantrę i tao seksualności, praktykując je od wielu lat. Ukończyłam „Clinical Sexology Live Training” oraz "Advanced Sexological Personal Exploration Xperience", szkolenia prowadzone przez Dr Patti Britton z San Franscisco, założycielkę SexCoachU, twórczynię integralnego coachingu seksualności (połączenia wiedzy medycznej z różnorodnymi programami rozwoju osobistego i duchowego). Ukończyłam studia w podyplomowym Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na UAM w Poznaniu. Obecnie jestem w trakcie szkolenia I stopnia z psychoanalizy jungowskiej.

Najczęściej praktykuję techniki pracy z oddechem, ciałem, ruchem, świadomymi formami tańca oraz seksualności. Najbardziej interesuje mnie wspieranie innych w zaprzyjaźnianiu się ze swoim ciałem i zamieszkaniu w nim w pełni – powołałam do życia autorską metodę Coaching Ciała, która jest praktykowaniem uważnej obecności w ciele. Dzięki temu stworzona zostaje przestrzeń dla swobodnego przepływu życiodajnej i kreatywnej siły - energii seksualnej oraz dla przyjęcia przyjemności. Mój nowy projekt SENSualna SEKSualność to praktyki ucieleśniania seksualności poprzez oddech, budzenie zmysłów, pełen obecności dotyk oraz świadome zarządzanie energią seksualną.

W unikalny sposób łączę umiejętności psychospołeczne i narzędzia do pracy z ciałem z doświadczeniami pracy stylistki, doradczyni w kwestiach wizerunku, liderki – w moich projektach przewija się temat kobiecości, postrzegania własnego ciała, świadomego wywierania wpływu i uwodzenia. Od dziewięciu lat towarzyszę kobietom w odkrywaniu ich wewnętrznej siły i niepowtarzalnego piękna, prowadząc warsztaty i sesje indywidualne. Współpracuję z Dojrzewalnią Róż – prowadziłam roczne grupy rozwojowe oraz liczne warsztaty podczas warszawskich i krakowskich Festiwali Rozwojowych Dla Kobiet Progressteron. Stworzyłam autorskie programy długofalowej pracy z ciałem i seksualnością dla kobiet – roczne i półroczne grupy rozwojowe.Szkoliłam też kadrę menadżerską, przeprowadzając warsztaty biznesowe z obszaru komunikacji i budowania relacji w zespole, a także z przywództwa. Przeprowadziłam także mentoring z obszaru seksuologii dla studentów katowickiego oraz poznańskiego oddziału Uniwersytetu SWPS.

Wieloletnie doświadczenie i umiejętności dziennikarskie zdobywałam w licznych kobiecych magazynach m.in. w magazynie Twój Styl, Viva!, Viva! Moda, Pani, a doskonaliłam je na stanowisku zastępcy redaktor naczelnej tygodnika Gala. Jako stylistka współpracowałam z magazynami kobiecymi (Twój Styl, Glamour, Cosmopolitan, Wysokie Obcasy) stylizując do sesji zdjęciowych polskie gwiazdy. Przygotowałam dziesiątki pokazów mody. Projektowałam ręcznie wytwarzane buty na zamówienie projektantów mody (Ania Kuczyńska, Tomasz Ossoliński, Dawid Woliński). Pracowałam jako kostiumografka w filmach reklamowych i fabularnych. Wykładałam modę na SWPS a także w Szkole Stylu z Elle Moniki Jaruzelskiej.

Od 2006 roku w swojej pracy dziennikarskiej zajęłam się tematyką rozwoju, jako autorka tekstów oraz redaktorka miesięcznika „Sens – Poradnika Psychologicznego”, dziennikarka „Pomocnika Psychologicznego Polityki” i miesięcznika Zwierciadło. Z pasją promowałam i upowszechniałam wiedzę i narzędzia wspierające rozwój jako autorka magazynu „Coaching” i redaktor współprowadząca „endorfiny”, rozwojowego e-magazynu Dojrzewalni Róż.

Pełnymi garściami czerpię z mądrości dawnych przekazów z ich bogactwem mitów i symboli, które zamieszkują naszą nieświadomość. A ponieważ to, co nieświadome, zapisane jest w ciele, pracę z obrazami archetypowi bardzo często wykorzystuję w zgłębianiu aspektów kobiecej i męskiej seksualności. Pomagam kobietom, które chcą zadbać o relację z własnym ciałem, by mogły lepiej zarządzać swoją energią, także seksualną. Jak również tym, dla których ważna jest intymność z samą sobą i innymi oraz świadomie tworzone relacje intymne. Przede wszystkim wspieram osoby, które pragną ucieleśnić swoją seksualność. Pracuję pod superwizją.

Wczytuję mapę...
różne ceny
14 lipca 2019 - 21 lipca 2019
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie

Organizator

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie

Trener

O nie napisał/a notki o sobie.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Ta, która Wie. Przebudzenie Wiedźmy w Tobie. Szamańsko-magiczny warsztat dla kobiet (Nowe Kawkowo).

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
14 lipca 2019 - 21 lipca 2019
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie
1 tydzień
różne ceny
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi