Rozstanie z samotnością

jak uwolnić się od najpowszechniejszej z przyczyn chorób cywilizacyjnych i zapewnić sobie bliskość na co dzień
Bartłomiej Filipek
Warszawa
2 godziny
bezpłatne

Zapisz się na bezpłatne szkolenie w Naturalnym Centrum Zdrowia w Warszawie i dowiedz się, jak możesz skutecznie i trwale uwolnić się od samotności i zapewnić sobie bliskość, zawsze, kiedy jej potrzebujesz. Bez wysiłku i zmuszania się do czegokolwiek. 

UWAGA
Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymują dodatkowo dostęp do Testu Wolności Emocjonalnej oraz ćwiczeń (w formie instrukcji wideo) uwalniających od lęku i otwierających na bliskość z innymi ludźmi. 

Mroczna strona samotności

Doświadczyłem samotności we dwoje i wiem, jak jest wypalająca. Choć udało mi się od niej uwolnić,  obserwuję pogarszające się z roku na rok statystyki, z których wynika, że coraz więcej ludzi cierpi z powodu samotności. Skutkiem tego cierpienia są coraz częstsze przypadki depresji i samobójstw, a także chorób cywilizacyjnych, takich jak cukrzyca czy nadciśnienie.  

Choć od lat wiadomo, że pozostawanie w trwałym, bliskim związku o ponad połowę zmniejsza ryzyko przedwczesnej śmierci, samotnych przybywa. Dzieje się to, pomimo że dysponujemy lepszymi narzędziami komunikacji niż kiedykolwiek w historii naszej cywilizacji. Że fizycznie żyjemy bliżej siebie niż kiedykolwiek w historii tej planety. 

Cierpienie z powodu samotności sprawia, że stajemy się zgorzkniali, nieufni, samolubni i tym bardziej zmniejszamy swoje szanse na stworzenie bliskiej relacji.

Jak się wyrwać z błędnego koła

Przekonałem się, że z tego błędnego koła można się wyrwać i że istnieje jeden czynnik, który zmienia wszystko. Jeden sposób, z którego każdy może skorzystać bez wysiłku i zmuszania się do czegokolwiek, by uodpornić się na samotność. 

Dlaczego warto

Możesz go poznać podczas bezpłatnych warsztatów Rozstanie z samotnością - jak uwolnić się od najpowszechniejszej z przyczyn chorób cywilizacyjnych i zapewnić sobie bliskość na co dzień

  • Jak wyrwać się z błędnego koła samotności?
  • Jak cieszyć się bliskością na co dzień, pomimo cywilizacyjnych i kulturowych ograniczeń?
  • Jakie praktyki można stosować samodzielnie każdego dnia, żeby uodpornić się na samotność?

Odpowiedzi na te i inne pytania poznasz podczas
bezpłatnych warsztatów
18 września
w Naturalnym Centrum Zdrowia

 

Zapisz się już teraz 
Liczba miejsc jest
ograniczona

 

Bartłomiej FilipekBartłomiej Filipek jest wydawcą portalu StrefaRozwoju.pl i trenerem wolności emocjonalnej, twórcą metody POMOC. Wcześniej przez 5 lat szef marketingu w międzynarodowej firmie szkoleniowo-doradczej. Przedtem przez ponad 10 lat menedżer w międzynarodowych agencjach marketingowych zarządzający projektami PR dla światowych marek konsumenckich. Od ponad 15 lat prowadzi executive coaching i szkolenia dla kadry menedżerskiej.

 

Wczytuję mapę...
bezpłatne
18 września 2018
18:00 - 20:00
Grażyny 15, Warszawa, mazowieckie, 02-548

Organizator

Bartłomiej Filipek

Redaktor

Jeśli podczas wizyty na tym portalu przeszło Ci przez myśl, że Twoje życie może być jeszcze pełniejsze i szczęśliwsze niż jest teraz, to znaczy, że moja praca nie idzie na marne. A jeśli udało Ci się tu znaleźć sposób pracy nad sobą, który chcesz wypróbować, albo specjalistę, którego chcesz poprosić o pomoc, to spełnia się moje marzenie! ?

Jeśli chcesz na dobre uwolnić się od lęku i trudnych emocji, zapraszam się na Trening Wolności Emocjonalnej metodą POMOC lub na sesje indywidualne.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Rozstanie z samotnością. jak uwolnić się od najpowszechniejszej z przyczyn chorób cywilizacyjnych i zapewnić sobie bliskość na co dzień

Bartłomiej Filipek
18 września 2018
Grażyny 15, Warszawa, mazowieckie, 02-548
2 godziny
bezpłatne
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi