santoshi_11.jpg

Intuicja, kreatywność i moc uzdrawiania – Zielona Tara

Prem Santoshi
Nowe Kawkowo
6 dni
1 500 zł
Uzdrowienie, pielęgnowanie i rozbudzenie Boskiej Kobiecości jest jednym z największych darów jaki możemy otrzymać. Dzięki niemu możemy zaoferować przyszłym pokoleniom harmonijny świat. Osho

ZIELONA TARA: KREATYWNOŚĆ, EKSPRESJA I MOC UZDRAWIANIA

Wewnątrz każdej kobiety, drzemie ukryta "wiedźma" mądra kobieta, "ta, która wie". My, kobiety, posiadamy naturalny dar uzdrawiania i intuicji. Poprzez otwarcie naszych serc i zdolności do łączenia się czymś większym niż my możemy stać się uzdrowicielkami dla siebie, naszych bliskich i dla całego świata. Kultywowanie tej mocy jest ogromnie satysfakcjonujące i wzmacniające dla każdej kobiety.

Podczas tego warsztatu:

 • Odkryjesz naturalne moce uzdrawiające i zdolności parapsychiczne.
 • Poznasz swój cel życia i świadomości obfitości stając się Twórczynią: kobietą, która potrafi manifestować swoje marzenia autentycznie i z wdziękiem.
 • Poczujesz swobodę otwierania czakry gardła. Zapraszając dźwięki gniewu i empatii, bólu i rozkoszy, smutku i radości, aby uwolnić swoją moc.
 • Poznasz sposoby ożywiania i utrzymywania kobiecej witalności by korzystać z energii seksualnej jako paliwa do stworzenia ze swojego życia arcydzieła.

Niektóre z korzyści płynących z tego procesu:

 • Odkryjesz na nowo swoją kreatywność i unikalne dary.
 • Zaufasz swojej intuicji, staniesz się bardziej empatyczna i wrażliwa wobec siebie i innych.
 • Poznasz potężne techniki parapsychiczne do uzdrawiania swojego codziennego życia.
 • Wzmocnisz się i zakorzenisz w swojej kobiecości.
 • Odkryjesz magię Świętego Kręgu Kobiet.
"Odwiedzając centrum w sobie łączymy się ze starożytnym kręgiem mądrych kobiet szanując boskość zaczynamy żyć w Niebie na Ziemi"

Praktyki warsztatu obejmują:

 • Medytacje i rytuały tantryczne
 • Oddech i praca z energią,
 • Uzdrawiający dotyk
 • Channeling i wizualizacje
 • Taniec, śpiew i malowanie.
 • Dzielenie się w kręgu,
 • Świadomość i uważność w ciszy

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

TERMIN: 14 - 19 listopada 2017 (wtorek – niedziela)  CZAS TRWANIA: rozpoczęcie zajęć 14 listopada o godz. 18 (wtorek kolacją) - zakończenie 19 listopada godz. 14 (obiadem w niedzielę). CENA WARSZTATU: 1500 zł CENA POBYTU: wyżywienie 65 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie) Noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc; ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo-warsztatowe RABATY: 50 % zniżki dla kobiet powtarzających warsztat (750 zł) 100 zł zniżki dla osoby płacącej zaliczkę przed 14 sierpnia 100 zł zniżki za przyprowadzenie nowej osoby, która nie była jeszcze w ośrodku Tu i Teraz 50 % zniżki dla kobiet powtarzających warsztat Zielonej Tary (750 zł) MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego„Tu i Teraz", Nowe Kawkowo

ZAPISY:

 1. Konieczna jest rejestracja mailowa
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt;
 3. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 4. Zaliczkę w wysokości 500 zł prosimy wpłacać na konto
 5. Na trzy tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
 6. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne.

Co zabrać ze sobą?

 • Wygodne ubranie, kilka bawełnianych sukienek lub spódnic w których możesz swobodnie się poruszać
 • Notatnik i długopis
 • Chusta lub sarong do okrycia ciała
 • Prześcieradło lub ręcznik oraz i olejek do masażu
 • Maskę na oczy
 • Kolorowe długopisy lub kredki do malowania.
 • Suknię, w której czujesz się jak bogini.

Cykl „TARA": Przebudzenie Kobiecości 

Razem możemy przywrócić Ziemi moc Yin… Planeta pilnie potrzebuje, abyśmy powstały i ucieleśniły naszą Boską Kobiecość! Cykl TARA, to niezwykła podróż, do świątyni Bogini. Ta dzika soczysta podróż, podczas której łączymy się z czymś większym od nas, poza umysłem i ograniczoną osobowością. Karmimy się w niej nawzajem poprzez nasze ciała i serca oraz świętujemy nasze unikalne dary stając się pełnymi życia, promiennymi, mocnymi a jednocześnie wrażliwymi kobietami. W 2017 roku, organizujemy trzeci już cykl poświęcony przebudzeniu kobiecości. Warsztaty te cieszą się nieustającą, ogromną popularnością wśród kobiet na całym świecie. Wiele kobiet doznało głębokich przemian i dlatego wracają na kolejne edycje. Trening jest zaprojektowany w czterech modułach: Moduł I: Inicjacja seksualna do kobiecej Mocy– Czerwona Tara (marzec/kwiecień 2017) Moduł II: Potęga Miłości The Power of Love – Biała Tara (29 lipca- 4 sierpnia 2017) Moduł III: Kreatywność, ekspresja I Muc uzdrawiania – Zielona Tara (14-19 listopada 2017) Moduł IV. Ucieleśniona Bogini, Poziom zaawansowany, trening facylitacji kręgów kobiecych– (2018). Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie, co najmniej dwóch modułów Tary) Każdy warsztat (oprócz modułu IV) jest niezależnym modułem, kolejność uczestnictwa w nich jest dowolna. Po zakończeniu całego szkolenia otrzymasz certyfikat.

Zapraszamy Was również na koedukacyjne Warsztaty z Santoshi:

Sztuka Miłosnego Dotyku Warsztat masażu tantrycznego dla singli i par 5-10 sierpnia 2017   santoshi-zielonataraSantoshi jest międzynarodową nauczycielką Tantry, ucieleśnia istotę tantry od 20 lat. Jej obecność, pasja i spontaniczność zachęcają uczestników do odkrywania ukrytych aspektów siebie. Porzuciła karierę architekta podążając za wołaniem serca i na 12 lat zamieszkała we wspólnocie OSHO w Indiach, gdzie została nauczycielką Tantry i medytacji. Później wycofała się w świat ciszy i odosobnienia w Himalajach przez ponad rok poznając praktyki tantry Tybetańskiej. Intymność i miłość są dla niej źródłem inspiracji. Doświadczyła wiele różnych relacji poznając głębię sztuki świadomej miłości i świadomej seksualności. Obecnie rezyduje na Ibizie, gdzie gromadzi osoby z całego świata pragnące doświadczać Tantry. Prowadzi warsztaty Tantra dla kobiet, par i singli w różnych krajach. Jej pasją jest wspieranie kobiet w rozwijaniu ich najwyższego potencjału.
Wczytuję mapę...
1 500 zł
14 listopada 2017 - 19 listopada 2017
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie, 11-042

Organizator

Prem Santoshi

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Intuicja, kreatywność i moc uzdrawiania – Zielona Tara.

Prem Santoshi
14 listopada 2017 - 19 listopada 2017
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie, 11-042
6 dni
1 500 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi