Pełnia kobiecości transformacja i uzdrawianie Moduł II

Taniec kobiecości i męskości Prowadzi: Komala Sunder Amorim
Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
Nowe Kawkowo
5 dni
120 zł

Uwaga: Cena 120 zł to kwota zaliczki.

Przebudzona nagle

otwieram okno

i moje serce się uśmiecha!

aksamitna świecąca trawa

tańczy

w świetle pełni księżyca ...

Oto twarz bogini!

—Komala

„Pełnia Kobiecości” to cykl warsztatów dla współczesnych kobiet, które pragną dać sobie czas
i przestrzeń, aby połączyć się z istotą swego serca, odkryć swoją naturalną zmysłowość i kobiecość oraz przywrócić te jakości do codziennego życia.

Na warsztatach kobiety spotykają się, aby stworzyć kochającą, bezpieczną i świętą przestrzeń dla uzdrowienia, aby wspierać się nawzajem, aby wejść w głębszą intymność ze sobą, z życiem i kreacją. To zaproszenie do powrotu do domu - do naszego ciała, do naszych uczuć i do naszej duszy.

Podczas zajęć skontaktujesz się ze swoimi potrzebami i tęsknotami oraz nauczysz się jak o nie dbać.  Stworzysz  przestrzeń dla twojej naturalnej kobiecej mądrości i zdolności do radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w codziennym życiu - intymnych i seksualnych związkach, małżeństwie, rodzinie, przyjaźni, pracy, kreatywności, duchowym połączeniu itp.

Podczas tego treningu kontaktując się z Tantrycznymi Boginiami będziemy wzywać moc kobiecej energii, otrzymywać miłość i mądrość "Boskiej Matki",która poprowadzi nas przez bogaty, pełen wyzwań i potężny wszechświat naszej seksualnej energii.

Otworzymy się na uzdrowienie i głębszą bliskość z samą sobą, życiem i esencją stworzenia.Kobiecość wzrasta kiedy jesteśmy w połączeniu ze sobą, wtedy możemy doświadczyć prawdziwaego przebudzenia
i przejść prawdziwą transformację.

To jest zaproszenie do powrotu do domu - do naszych ciał, do naszych uczuć i do naszej duszy.

PEŁNIA KOBIECOŚCI

TANIEC KOBIECOŚCI I MĘSKOŚCI, MODUŁ II

W tym module wkraczamy w dynamiczny taniec męskich i kobiecych energii w nas samych
i w życiu.Zaprosimy męską esencję, aby była w nas obecna, aby nas wspierała, wnosząc świadomość, w jaki sposób żyjemy i czy jesteśmy wewnątrz nas uśpione.
Ta męska energia pokaże nam w jaki sposób manifestujemy się w świecie, w naszych działaniach, w naszym związku z mężczyzną.Będąc zakorzenione w kobiecej mocy i współczującym sercu, będziemy badać nasze połączenie
z naszymi ojcami i męskimi przodkami.

Popatrzymy na nasze wzorce i uwarunkowania, które pochodzą z naszego podstawowego związku
z męskością i które możemy nadal w sobie nosić
- jak te doświadczenia kształtowały nasze przekonania i zachowania dotyczące mężczyzn i intymnych związków, jak wpływają na sposób, w jaki odnosimy się do naszego ciała i naszej energii seksualnej, oraz sposób, w jaki manifestujemy nasze dary w świecie.

Popracujemy z naszą zdolnością do wyznaczania zdrowych granic, w których możemy otworzyć nasze serca i nasze ciała, aby stworzyć nowe i twórcze połączenie z mężczyznami i męską energią, wewnątrz i na zewnątrz nas samych.

W tym module będziemy:

 • Kontynuować budowanie połączenia i zaufania między nami.
 • Wnosić zrozumienie, połączenie i pracować z "esencją Ojca".
 • Pracować z poczuciem granic, wolności i autonomii.
 • Rozszerzać język o "odczuwanie zmysłów" i głębiej słuchać swojego ciała.
 • Uczyć się rozpoznawać czego potrzebuje nasze ciało, czego chce i komunikować to światu.
 • Uczyć się męskich i kobiecych aspektów słuchania: Obecności i Miłości.
 • Rozpoznawać i integrować nasze dojrzałe i niedojrzałe męskie i kobiece energie w nas samych
  i w relacji ze światem.
 • Poznawać dynamikę naszych intymnych relacji z mężczyznami i męskością.
 • Przyglądać się dynamice ofiary i sprawcy, jej skutkowi w życiu kobiety na poziomie osobistym
  i zbiorowym.
 • Otwierać splot słoneczny i kontynuuować pracę z czakrą podstawy, kładąc większy nacisk na uziemienie.
 • Badać seksualną biegunowość, poczucie bezpieczeństwa i chęć doświadczania przygód w życiu seksualnym.
 • Uczyć się odnosić do męskości jak do nieskończonej przestrzeni obecności i do wsparcia, na którym możemy się oprzeć, dzięki któremu możemy się zrelaksować, rozwinąć i cieszyć się życiem.

Podczas warsztatu będziemy słuchać mądrości naszego ciała i wyrażać naszą prawdę. Praktykować pełne ucieleśnienie! Integrować wszystkie aspekty kobiecości – świadomość, kreatywność, emocje, cielesność, seksualność, aż po naszą duchowość. Uzdrawiać zranienia, a także pamięć Rodu
i Przodkiń. Będziemy pracować z Archetypami Bogiń i ich symbolami, odkrywając esencję Kobiecej Mocy.

Wykorzystamy m.in. metody takie jak:praca z ciałem, doświadczenie somatyczne (SE®), dekodowanie dzieciństwa, wędrówki z Przewodnikiem, medytacje dynamiczne i w ciszy; praca z oddechem, taniec, ekspresja dźwięku i głosu, świadomy dotyk, rytuały uzdrawiania, praca ze świadomą seksualnością.

Cykl „Pełnia Kobiecości” odbywa się w czterech modułach, w których skupiamy się na różnych tematach. Każdy moduł jest kompletny sam w sobiei można w nich uczestniczyć oddzielnie, w dowolnej kolejności.Po zakończeniu całego cyklu otrzymasz certyfikat.Na końcu każdego modułu otrzymasz instrukcję z  konkretnymi praktykami, aby móc  kontynuować ten proces w swoim codziennym życiu.

MODUŁ 1 –  Świątynia Kobiecości i Wielka Matka (29.V-2.VI.2019)

MODUŁ 2 – Taniec kobiecości i męskości (25-29.IX.2019)

MODUŁ 3 – Cień kobiecości i transformacyjna moc Ciemnej Bogini  (wiosna 2020)

MODUŁ 4 – Ekstatyczna twórcza kobiecość   (jesień 2020)

W cyklu “Pełnia kobiecości” będziemy:

 • Wzywać do łona i serca każdej kobiety moc i miłość, wnosić świeże ożywienie do naszych ciał i otwierać się na bogactwo naszej emocjonalnej energii ...
 • Poznawać naszą zmysłową i seksualną energię, jako moc naszej instynktownej natury.
 • Uzdrawiać wszelkie warstwy wstydu, poczucia winy i odłączenia, które nosimy w naszych ciałach i systemie energetycznym.
 • Praktykować pełne ucieleśnienie! Doświadczać wszystkich naszych uczuć, myśli i przeżyć duchowych jako odczucia w ciele.
 • Wzywać żywą, pełną miłości i mądrości obecność Tantrycznych Bogiń, aby prowadziły nas przez różne poziomy duchowego związku z naszą kobiecą naturą.
 • Z miłością, świadomością, łagodnością i ciekawością poznawać mroczne aspekty naszej seksualnej energii i roli kobiety w naszym złożonym współczesnym świecie.
 • Wnosić świadomość i światło w relacje z naszymi rodzicami i przodkami oraz tymi, którzy wpłynęli na nasze nieświadome wzorce i przekonania dotyczące seksualności, naszego ciała i intymnych związków.
 • Tworzyć przestrzeń dla zrozumienia i uzdrowienia dynamicznego tańca pomiędzy naszymi kobiecymi i męskimi energiami.
 • Nasza praca będzie osadzona w fizjologicznym i psychologicznym rozumieniu energii seksualnej i zakorzeniona w ponadczasowym wymiarze medytacji i duchowości.

Będzie to bezpieczna, kochająca i święta przestrzeń ...

... w której rozpalimy ogień i zmysłowość w naszej joni i naszych biodrach, obudzimy miłość i soczystość w naszych piersiach, rozwiniemy naszą zdolność do odczuwania i przeżywania życia wokół nas.

Wspólnie stworzymy kobiece pole energetyczne, które będzie utrzymywać, wspierać i odżywiać każdą kobietę, abyśmy wszystkie mogły się zrelaksować i wejść w głębszy związek z samą sobą,
z innymi kobietami i z mężczyznami w naszym życiu.

Wykorzystamy mapę systemu czakr, opartą na tantrycznych naukach świętej seksualności, która poprowadzi nas do transformacji naszej instynktownej i naturalnej energii w nieustannie obecne życie, dając źródło miłości i świadomości.

W naszej świętej przestrzeni przywołamy wszystkie nasze pytania, wątpliwości, doświadczenia, kompetencje, zrozumienie.Stworzymy kochające i mądre koło, które działa jednocześnie jako siła uzdrawiająca, wsparcie terapeutyczne i kanał dla nowych informacji, dla nowego zrozumienia i do integracji na poziomie indywidualnym i zbiorowym.

Opinie uczestniczek:

"Ostatni moduł naszej grupy kobiet był bardzo bogaty i satysfakcjonujący. Czułam więź między nami wszystkimi i wiem, że ona wciąż trwa ... Czułam się silniejsza niż dotąd, czułam, że coś zostało stworzone "tu i teraz", nikt nie mógł przewidzieć, jaki będzie wynik naszego spotkania, więc było to bardzo ekscytujące. Czułam się tak bardzo obecna i żywa ... "

Kamila K.

"Najważniejszą rzeczą dla mnie w tym treningu było uświadomienie sobie moich cieni i głęboko ukrytych przekonań, które były zachowywane i przekazywane przez całą kobiecą linię w mojej rodzinie ... To było absolutnie przełomowe zobaczyć te wzorce i ich wpływ na moje życie osobiste i zawodowe. Wspaniale było dzielić się tym i pozwolić, aby uzdrowienie zaczęło się w bezpiecznym kręgu świadomych i kochających kobiet ".

Zeenat

"Bardzo podobał mi się obraz, który zasugerowałaś - że wszystkie razem tworzymy jedną tkaninę, a każda nić w niej jest ważna - widzimy wszystkie kolory osobno i nie wiemy jak ta tkanina ostatecznie wygląda. Uwielbiam być jej częścią. "

Kamila

Zajęcia poprowadzi Komala – ucieleśniona i uduchowiona nauczycielka z Brazylii, która 20 lat spędziła w Indiach, ucząc jako terapeutka w ośrodku Osho w Punie. Teraz mieszka w Austrii i podróżuje po całym świecie prowadząc warsztaty. W swojej pracy łączy medytację, Zen, pracę z ciałem, tantrę, taoizm, sztuki uzdrawiania i pracę terapeutyczną (Somatic Experiencing, Die Before you Die, Intensywna Świadomość, Pierwotna Terapia i Odwarunkowanie Seksualne, Praca z Esencją i Równoważenie Czakr, Tai-Chi i Chi-Kung, Świadome Życie i Umieranie Stephen’a Levine; Dialog Głosowy Hali i Sidry Stone; Przejrzysta Komunikacja Thomasa Hübl’a).

KOMALA SUNDER  O SWOJEJ PRACY Z KOBIETAMI:

Moją pasją jest prowadzenie kobiet do stwarzania wspólnego, żeńskiego pola energetycznego,
w którym wspierają się tak, aby każda kobieta mogła się zrelaksować i wejść w głębszy związek ze sobą
, oraz innymi kobietami i mężczyznami w swoim życiu.

W naszej świętej przestrzeni możesz podzielić się wszystkimi swoimi pytaniami, wątpliwościami, doświadczeniami i zrozumieniem. Wspólnie tworzymy kochający i mądry krąg, który działa jak siła uzdrawiająca, dająca wsparcie terapeutyczne i będąca kanałem do nowego zrozumienia i integracji swojej wewnętrznej pracy w życiu codziennym.

Praca, którą dzielę się z innymi kobietami,  jest wynikiem trzydziestu lat głębokiego samopoznania, badań naukowych i doświadczeń czołowych środowisk żeńskich na całym świecie. Jest osadzona
w najnowszych odkryciach neuronauki, teorii przywiązania, leczenia traumy oraz psychologicznym
i fizjologicznym zrozumieniu energii seksualnej. Jest  także zakorzeniona i wspierana przez ponadczasowy wymiar medytacji i duchowości.

Podczas zajęć korzystamy  też z mapy systemu czakr, opartej na tantrycznych naukach świętej seksualności, aby poprowadzić nas do przemiany naszej instynktownej i naturalnej energii w nieustannie obecne życie, będące źródłem miłości i świadomości.

Prowadząca: KOMALA SUNDER AMORIM

Komala urodziła się w Brazylii i przez dwadzieścia lat mieszkała w Indiach, pracując jako terapeuta w Osho International Meditation Resort. Teraz mieszka w Austrii i podróżuje po całym świecie, dzieląc się swoją pracą. Wieloletnie praktyki medytacyjne, wewnętrzne poszukiwania, a także umiejętność śpiewania połączone z eksploracją tradycji Tantry, Zen, sufizmu, taoizmu, sztuk uzdrawiania i współczesnych nauk o ludzkim umyśle i sercu są podstawą jej pracy.

Komala jest absolwentką Edukacji Artystycznej, szkoliła się z terapii trans-personalnych i medytacyjnych, technik rozwoju i pracy z ciałem: Hara Awareness Massage®; Cranio Sacral Balancing®, Somatic Experiencing® (Peter Levine), Voicing®, Die Before you Die (Umrzeć Przed Śmiercią); Awareness Intensive (Intensywna Świadomość), Satori; Primal therapy and Sexual De-conditioning (Pierwotna Terapia i Odwarunkowanie Seksualne), Essence Work and Chakra Balancing (Praca z Esencją i Równoważenie Czakr), Tai-Chi i Chi-Kung.

Komala opracowała różne kursy dla kobiet i siedmiomiesięczny trening "Przebudzona Kobiecość". Wraz ze swoim partnerem Khushru Gregor Steinmaurerem stworzyli kurs "Seksualność, miłość i związek", odosobnienie "Kochający Związek - dla par" oraz dwuletnie szkolenie z czakr, "Szkolenie dla Życia".

Na jej pracę wpłynęły także nauki Davida Deidy o seksualności i męsko-żeńskiej polaryzacji; Świadome Życie i Umieranie Stephen’a Levine; Dialog Głosowy Hali i Sidry Stone; Przejrzysta Komunikacja Thomasa Hübl’a.

"Życie na Ścieżce Miłości i Świadomości to najlepszy sposób, w jaki mogę zdefiniować moją duchową podróż i smak mojej pracy. Moja podróż zaczęła się bardzo wcześnie, bolało mnie serce i pragnęłam znaleźć prawdę,  zrozumieć życie oraz miłość. Ta tęsknota sprowadziła mnie do Indii i do mistrza duchowego Osho.

Życie w ośrodku medytacyjnym Osho było doskonałą okazją do poznania siebie, życia i głębokiego zrozumienia nauk i medytacji. Przez wiele lat byłem częścią "School for Centering and Zen Martial Arts" („Szkoły Ześrodkowania i Sztuk Walki Zen”) , gdzie zaczęłam uczyć się umiejętności terapeutycznych i prowadzenia grup. W tej szkole odnalazłam także w sobie mniszkę, który uwielbia zanurzać się w sobie i kontemplować.

Im głębiej wchodziłam w siebie, tym bardziej byłam zainteresowana tajemnicami życia; magią ciała i energii, które nieustannie poruszają się wewnątrz, wokół mnie i poza moim ciałem. Ścieżka świadomości doprowadziła mnie do ścieżki miłości, gdzie otrzymałam przekaz do dzieła sufiego "Die Before You Die" („Umrzeć Przed Śmiercią”) w postaci procesu grupowego, który zawiera esencję tych dwóch ścieżek. Kontemplowanie śmierci przez nauki sufickie było moim największym nauczycielem życia, miłości i medytacji.

Kolejnym procesem transformującym moje życie był proces Hara Awareness Massage®, który łączy magiczny kobiecy przepływ z obecnością i uziemieniem. Dzięki tej pracy nurkuję głęboko w brzuchu, emocjach i kobiecości, ucząc się komunikowania się z kimś i dotykania, dając mi kontakt z siłą mojej kobiecej natury.

Poprzez głęboką pracę z pytaniem "Who is in? - Awareness Intensive" (Kto jest w środku? – Intensywna Świadomość), metodą samopoznania i kluczową pracą na mojej ścieżce, zaczęłam doświadczać interesującego, spolaryzowanego sposobu, w jaki manifestuje się życie – zdałam sobie sprawę, że wszystko we wszechświecie jest ruchem pomiędzy męską i żeńską energią, pozytywnością i negatywnością, samotnością i byciem razem, nocą i dniem, życiem i śmiercią. Ta eksploracja wciąż mnie fascynuje, ponieważ jest soczystym tematem, bliskim codziennej rzeczywistości. Stąd rozwinęła się praca z seksualnością i świadomą relacją, badając problemy życiowe jako sposoby kontaktu z naszą najskrytszą istotą.

Dziękuję wszystkim, którzy byli częścią mojej podróży i zapraszam was do przyłączenia się do tańca i dzielenia się głębią i radością życia na ścieżce Miłości i Świadomości ".

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

DATA:

25-29.IX.2019  (od środy do niedzieli)

POCZĄTEK:                  

25.IXśroda godz. 18 (rozpoczynamy kolacją)

KONIEC:                        

29.IX niedziela, godz. 14 (kończymy obiadem)

MIEJSCE:                      

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,

Nowe Kawkowo k. Olsztyna

CENA WARSZTATU:   

1200 zł   + koszt pobytu i wyżywienia

1100 zł   cena Early Bird przy wpłacie zaliczki do 15 czerwca 2019

1100 zł   dla uczestników VI Festiwalu Tantry oraz  dla uczestników warsztatów z Komalą w Polsce w 2018

CENA POBYTU:           

wyżywienie 75 zł  dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie)

noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 90 zł za noc

UWAGA:

ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości

rezygnacji z posiłków ani noclegów)

ZAPISY: 

 1. Rezerwacja miejsca na warsztacie przebiega poprzez  wpłatę bezzwrotnej zaliczki za warsztat w wysokości 120 zł poprzez  portal Strefa Rozwoju.pl - formularz poniżej;
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki za pobyt w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki za pobyt w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki za pobyt jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacaćna konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  25-29.IX.2019”.
 6. Zaliczka za pobyt jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka za pobyt nie będzie zwracana.
Wczytuję mapę...
120 zł
25 września 2019 - 29 września 2019
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie

Organizator

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie

Trener

O nie napisał/a notki o sobie.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Pełnia kobiecości transformacja i uzdrawianie Moduł II. Taniec kobiecości i męskości Prowadzi: Komala Sunder Amorim

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
25 września 2019 - 29 września 2019
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie
5 dni
120 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi