PASJA ŻYCIA – MOC INTENCJI I OBECNOŚCI – ogniste wejście w Nowy Rok 17-19.01

Agnieszka Sypek- Piniak
Czarna
2 dni
różne ceny

Ogień to pasja, żywioł i moc transformacji i działania. Dlatego bardzo istotna w wypadku tak potężnej kreatywnej energii jest właśnie intencja. Intencja jest naszą ochroną i gwarancją na to, że energia zostanie dobrze ukierunkowana. Żyjemy w niespokojnych okolicznościach i jesteśmy świadkami wielu zmian politycznych, społecznych, kulturowych i bardzo wielu z nas postrzega zachodzące zmiany przez pryzmat emocji, dlatego tak ważna jest dla nas Obecność.

Obecność tworzy potrzebny dystans i przestrzeń dla naszej pracy z ciałem i świadomością. Obecność ciała i świadomości jest warunkiem, by nasza moc mogła się manifestować, bowiem nasza skuteczność jest miarą naszej wewnętrznej prawdy. Jak zwykle na moich warsztatach pozwolimy zewnętrznemu światu zająć swoje miejsce, a my skupimy się na naszym wewnętrznym wymiarze, bowiem to właśnie w nas odbywa się to co tworzy prawdziwą i autentyczną rzeczywistość, na którą mamy realny wpływ.

Przejawiamy się w tym świecie, by obdarować go swoim unikalnym Darem – dodać do wspólnej puli kolektywnych doświadczeń swój wkład Piękna, Mądrości i Radości. Są to właściwości na które kładę szczególny nacisk i moja praca służy ich manifestacji. Zmiana świata – to zmiana każdej indywidualnej istoty, która żyje na tej planecie. Zaczynamy od Siebie – dla Siebie i Innych. Ten nadchodzący rok z pewnością będzie rokiem przepełnionym dynamizmem i szczególnie wspierać będzie elementy oparte na współpracy. Warsztat jest w dużym stopniu dedykowany pracy w grupie, procesom wzajemnego wspierania wszystkich uczestników – jestem przekonana, że nasza praca w tym kontekście przyniesie wymierne korzyści w naszej codziennej aktywności czy to rodzinnej, zawodowej czy społecznej. Kiedy poznajemy siebie wzajemnie bez schematów i projekcji, przy jednoczesnym zachowaniu życzliwości i dobrej intencji względem drugiej osoby możliwe staje się pokonanie ograniczeń i problemów jakie wydają nam się nie do pokonania.

Wszystkie te elementy są nieodzowne by stworzyć – wewnętrzną wolność, którą wypełnić możemy Pięknem, Mądrością i Radością. Tańczyć w niej – to posiąść moc manifestacji swoich marzeń. Stać się architektem własnej Świątyni, stworzyć potrzebną przestrzeń dla naszych uczuć, emocji i pragnień, gdzie możemy tworzyć szczęśliwe i pełne mocy życie. Wolność jest możliwością wyboru, jest brakiem przymusu i odwagą zaufania sobie. To klucz, którym odtworzymy wrota nadchodzącego 2020 roku.

Serdecznie zapraszam na warsztat, którego intencją jest celebracja życia w wszystkich jego przejawach.
Rozpalanie swojego wewnętrznego ognia, ponowne połączenie ze swoją mocą, pasją i radością życia .
Otworzysz się na wielowymiarowość życia, na wrażliwość , intuicję, mądrość, radość, pasję, autentyczność, na wszystko co sprawia, że jesteśmy ludźmi w pełnym przepływie życia. Wrócisz do zapomnianych marzeń, pragnień i potrzeb, za którymi wciąż tęskni twoje serce, twoja dusza, do tego co nadaje sens Twojemu życiu. Otworzysz się na Nowe Życie, w pełnej zgodzie ze sobą. Nauczysz się nadawać kierunek swojej energii.

Ogień to moc, transformacja, to żywa , iskrząca energia działania, tworzenia , to lawa pasji życia, namiętność, kreacja. Żeby się w pełni wyrażać, realizować marzenia, manifestować je w życiu, trzeba mieć kontakt ze swoim wewnętrznym Ogniem. Żeby mieć odwagę żyć swoją prawdą potrzeba mieć także kontakt z każdym aspektem siebie jako istoty ludzkiej, zintegrować ciało, umysł i ducha, poczuć to ,ze jesteśmy istota wielowymiarową.

Ogień to rytm naszego serca, to energia która sprawia , że chce się nam żyć, motywacja do życia a także określanie siebie w świecie, współdziałanie z nim.
Co rozpala twoje serce? Co sprawia , że chcesz życ?
Jeśli w naszym sercu nie płonie ogień nie wiemy czego chcemy, w jakim kierunku zmierzamy, jak osiągnąć to czego chcemy, jak wprowadzić nasze marzenia w życie.

Będziemy odkrywać siebie na nowo, odzyskiwać swoją moc, , transformować to co potrzebuje transformować co potrzebuje transformacji, obejmować i akceptowac to co potrzeba objac w sobie i zaakceptować,, rozpalać swój wewnętrzny Ogień, odkrywać moc naszych uczuć, emocji, naszego umysłu, naszego ciała, naszego ducha.
Doświadczać będziemy energii spontanicznego, ekstatycznego tańca, praktyk szamańskich, medytacji w ruchu, świadomego oddechu, pracy z głosem oraz wielu innych efektywnych metod transformacji i rozbudzania ludzkiego potencjału.

Taniec, ruch to najlepsze narzędzie żeby połączyć się ze swoim ogniem, ziemia, wodą i powietrzem, ze swoim wewnętrznym światem. żeby wyzwolić siebie, swoje ciało, swój umysł, emocje, pragnienia, wyrazić siebie w pełni.
Wytańczyć można wszystko .Taniec to język naszej duszy.
Wystarczy , że pozwolisz swojemu ciału połączyć się z jego naturalnym rytmem, pozwolisz duszy przemówić poprzez ruch, oddech, rytm….

Będzie to inspiracja do rozpoczęcia podróży ku spełnieniu , wolności, inspiracja do odwagi życia swoją prawdą i podążania za głosem swojego serca.
A jak wyglądać będzie ta podróż zależy wyłącznie od ciebie,
ilu ludzi tyle dróg…

Będziemy odkrywać co wymaga transformacji w moim życiu , co mi już nie służy i z czym warto się już pożegnać się, co chcę zaprosic do swojego życia, na czym mi zależy, gdzie koncentruje się moja energia, kim jestem, po co tu jestem, co rozpala moje serce, co sprawia, że chcę żyć, jakim życiem chcę żyć, co daje mi spełnienie i wyrażenie mojego pełnego potencjału, co mnie przed tym powstrzymuje….?

Podczas warsztatu w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze doświadczysz:
•  spontanicznego tańca, ruchu,
• medytacji,  medytacji aktywnych

 • jogi
 • technik mindfulness
 • świadomej pracy z ciałem i oddechem
  • rozluźnienia ciała , także pozbywania się napięcia i stresu
  • wielowymiarowości swojego istnienia, otworzysz się na nowe wymiary siebie, odczuwania siebie, innych, świata wokół
  • określenia i wzmocnienia swoich intencji na Nowe oraz odnalezienia siły i energii potrzebnej do zrealizowania marzeń
  • mapy marzeń
 • ceremonii kakao

 

Warsztaty prowadzą : Agnieszka Sypek Piniak i Marcin Piniak

Agnieszka Sypek Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, nauczycielka rozwoju osobistego i duchowego, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka . Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą. W swojej pracy łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacji i budzenia ludzkiego potencjału. Studiuje święte tradycje ludzkości, koncentrując się przede wszystkim na szamańskich tradycjach rdzennych kultur Ameryk oraz Syberii. Przez wiele lat uczyła się i praktykowała z doświadczonymi uzdrowicielami, szamanami, głównie z Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, do życia w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich pełny potencjał jako istot wielowymiarowych. Współtworzy edukacyjne projekty mające na celu poszerzanie świadomościNa przestrzeni prawie 30 lat moich własnych poszukiwań i doświadczeń oraz ponad 20 latach pracy z ludźmi stworzyłam swoją autorską metodę, którą nazwałam Misterium Ciała i Ducha.Dzielę się nią z ludźmi pomagając im odkrywać ich własny potencjał, zachęcam aby zaczęli żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, cieszyć się życiem we wszystkich jego przejawach, czerpać moc z natury i żyć pełnią życia. Moja praca opiera się głównie na intuicji i podążaniu za procesem.
Czerpię inspirację zarówno z klasycznych nurtów, jak i szamańskiego sposobu postrzegania człowieka. Cenię mądrość rdzennych kultur, szczególnie etnicznych plemion Ameryki Południowej i Północnej, które często odwiedzam. Na moją pracę ma także ogromny wpływ ponad dwadzieścia lat praktyki medytacji, głównie w tradycji buddyjskiej, w szczególności Dzogczen.

 

Marcin Piniak : Zawodowo zajmuje się szeroko pojętym zdrowym i świadomym żywieniem, jako wegański i wegetariański kucharz gotuje na warsztatach rozwojowych, prowadzi warsztaty gotowania i wykłady z praktycznych elementów Tradycyjnej Dietetyki Medycyny Chińskiej, którą zgłębia od wielu lat. Studiował dziennikarstwo i fascynuje go aspekt komunikacji, a szczególnie tej jaką nawiązujemy sami z sobą przekierowując uwagę z zewnętrznego świata ku naszej autentycznej naturze pełnej miłości i współczucia. Od ponad dwudziestu lat praktykuje nauki buddyjskie i medytację. Podąża za naukami Dzogczen przekazanymi przez Czogjala Namkhai Norbu Rinpoche, który jest dla niego wielką inspiracją. Obecnie jest w treningu Mindfulness, który jako praktyka uważności i przytomności wnosi do naszego życia moc żywej obecności i świadomej przestrzeni. Pisze, fotografuje i nagrywa felietony video tworząc opowieści o zdrowej kuchni i świadomym życiu. Opublikował alegoryczną powieść „17” o cieniach zachodniej cywilizacji i procesie transformacji.

Wczytuję mapę...
różne ceny
17 stycznia 2020 - 19 stycznia 2020
18:00 - 15:00
Czarna k. Mińsk Mazowiecki, Czarna, mazowieckie

Organizator

Agnieszka Sypek- Piniak

Nauczyciel

Psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, trenerka rozwoju osobistego, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka. Od 1997 roku prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

PASJA ŻYCIA – MOC INTENCJI I OBECNOŚCI – ogniste wejście w Nowy Rok 17-19.01.

Agnieszka Sypek- Piniak
17 stycznia 2020 - 19 stycznia 2020
Czarna k. Mińsk Mazowiecki, Czarna, mazowieckie
2 dni
różne ceny
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi