Odosobnienie – Gran Canaria

Marek Apollo Miedziewski
Gran Canaria
1 tydzień
800 zł
Ta głęboka integracja z przyrodą w połączeniu z duchowymi praktykami oczyści twój umysł i uwolni nowe jakości. Doświadczysz szczęśliwości, błogości i wewnętrznej integracji. Będziesz pracować z poczuciem bezpieczeństwa, spokoju i odnalezienia wewnętrznej siły. Przywracając naturalny rytm z przyrodą odzyskasz radość życia, zaczerpniesz mnóstwo energii i rozwiniesz własną moc. Podczas odosobnienia będziesz mieszkać w rezerwacie przyrody w przepięknej dolinie Gui Gui, w otoczeniu szczytów gór z dostępem do dzikiej plaży. Na miejscu będzie pitna woda. Jako posiłek zastosujesz oczyszczającą dietę witariańską składającą się z surowych owoców i warzyw.

Plan wyprawy i odosobnienia:

1 dzień – przejeżdżamy do Puerto de Mogan autobusem lub wynajętym samochodem. Wspólna kolacja i nocleg w schronisku lub prywatnym mieszkaniu. 2 dzień – Robimy zakupy. Dojeżdżamy do szlaku i idziemy 5 km przez góry do doliny, w której będziemy mieć odosobnienie. Kąpiel w morzu. Wieczorna medytacja. 3 dzień – wchodzimy w milczenie: 5.00 – medytacja 6.00 – wspólna praktyka na płaskim tarasie z widokiem na szczyty gór 9.00 – śniadanie 10.00 – praktyka z indywidualną konsultacją 13.00 – obiad 14.00 – czas wolny: kąpiel w morzu, spacerowanie po górskich szlakach 17.00 – praktyka grupowa 19.00 – kolacja 20.00 – medytacja 21.00 – sen Kończymy 25 listopada rano i wracamy wynajętym samochodem bezpośrednio na lotnisko. Zabierz ze sobą: namiot, śpiwór, latarkę, karimatę lub materac i matę do jogi, dodatkowy plecak lub torbę na prowiant.

Cena:

Koszt odosobnienia - 800 zł. Przelot, transport na miejscu, wyżywienie ok. 1000 zł ( przy obecnej cenie biletu lotniczego).

Prowadzący:

Marek Apollo Miedziewski - Jogin i podróżnik. Od 1998 roku prowadzi Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie. Podróżuje z ludźmi w celach zgłębiania różnych duchowych praktyk do Indii, Tajlandii, Japonii, Brazylii, Peru i Kalifornii. Prowadzi zajęcia i warsztaty Kundalini Jogi i Meditative Healing. Praktykuje Zen, Suryja Namaskar i Ashtanga Jogę. Udziela indywidualnych konsultacji inspirujących ludzi do ich własnego rozwoju. Jest certyfikowanym praktykiem amazońskiej medycyny Kambo. Entuzjasta witariańskiej diety Raw. Uwielbia dynamikę ciała, otwiera na miłość z serca i pozwala odkryć radość z doświadczania różnorodności życia.
Wczytuję mapę...
800 zł
18 listopada 2017 - 25 listopada 2017
Gran Canaria, Gran Canaria

Organizator

Marek Apollo Miedziewski

Marek Apollo Miedziewski – jogin i podróżnik. Od 1998 r. prowadzi Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie. Podróżuje z ludźmi w celach zgłębiania różnych duchowych praktyk do Indii, Tajlandii, Japonii, Brazylii, Peru i Kalifornii.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Odosobnienie – Gran Canaria.

Marek Apollo Miedziewski
18 listopada 2017 - 25 listopada 2017
Gran Canaria, Gran Canaria
1 tydzień
800 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi