Oddech Duszy. Święta ścieżka.

Prowadzi: Michał Godlewski
Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
Nowe Kawkowo
4 dni
różne ceny

Uwaga: Cena 79 zł lub 99 zł to kwota zaliczki!

 

Zapraszamy na 5 dniowe Zgromadzenie Miłośników Oddechu, Oddychańców i Ludzi chętnych na otwarcie, celebrowanie i współbycie w Świętej Przestrzeni Duszy. Oddech przynosi Nam możliwość dostrojenia się i połączenia z tą pierwotną, prawdziwą częścią Nas.

Oddech pozwala Nam relatywnie szybko na wyjście poza osobiste ograniczenia i doświadczenie szerszego wymiaru, jednocześnie oddech pozwala Nam doświadczalnie i zmysłowo przeżywać życie, jak i dokonywać leczenia zranionych części. Z klarownością widzimy Nasze schematy. Jest to i Piękne i Wymagające.

Te 5 dni dedykujemy uhonorowaniu, uznaniu Naszych związków z Duchem, Naturą i Innymi Ludźmi. 

 

Podczas wyjazdu będziemy doświadczać:

 • Oddechu z Ziemią i Niebem
 • Duszy i Pełni w Oddechu
 • Ceremonii Sesji Oddechu i Kręgu
 • Mandali Życia - Podróży Związków
 • Pracy z Archetypami
 • Ceremonii Tańca 
 • Kontaktu i Oddechu z Drzewami
 • Ceremonii Zamknięcia Historii
 • Procesu Świętości Ciała
 • Inicjacji Pola Życia
 • Pieśni Duszy

 

A poza tym jak zawsze posiedzimy, pogadamy, pooddychamy, pobędziemy, czasem w Ciszy, czasem w głośności, czasem w Czasie, czasem Razem. 

Wyjazd jest kontynuacją Rdzennej Ścieżki Piękna, którą szedłem obok mojego Nauczyciela i Przyjaciela dr.Davida Thomsona, który odszedł 9 marca. Jest tym czego zawsze uczyła moja ukochana Nauczycielka dr Joy Manne i prawdą, w której stała bezkompromisowo NemiNath - również moja Nauczycielka.

Ten wyjazd będzie skierowany Łączenie się z Przestrzenią Duszy i jej pięlęgnowanie, a także pracę z tym, co w Nas ogranicza kontakt z nią. Wierzę, że robimy to dla Siebie i Siebie nawzajem. 

 

GDZIE JEST DUSZA?

Tak naprawdę Dusza Nas nie opuszcza. To my czasem odcinamy się odduszy w trudnych wydarzeniach życiowych albo poprzez pewne nawykii zachowania. Nasze ciało jest zanurzone w Duszy.

W praktyce oddechu uwrażliwiamy ciało i świadomość na to połączenie.

Im więcej zintegrowaliśmy, tym większy mamy dostęp do duszy. I tym bardziejmożemy w fizyczności zasymilować energię naszej Duszy i wszechobecnegoDucha Życia. Wówczas jesteśmy zestrojeni ze światem i wypełniamyw nim naszą rolę. Możliwości wzrostu i rozkwitu są nieograniczone.

Co, jeśliby zasymilować Niewinność, Drogocenność, Piękno, Prostotę, Zachwyt,Pokój, Wybaczenie, Świętość, Radość, Promienność, Ciszę, Powagę,Roztropność, Łagodność, Moc, Zjednoczenie, Pojednanie, Głębię, PogodęDucha, Odwagę, Siłę, Waleczność, Dzikość, Skupienie, Piękno i jeszcze więcej…

Co, jeśliby ucieleśnić te jakości i pozwolić im na większą ekspresję. Kim byłbyś?

 

Michał Godlewski

Założyciel Instytutu Oddechu. Twórca Metody Oddechu Transmodalnego, Treningu Breathworker i Koncepcji Inteligencji Oddechu. Autor książki „Inteligencja oddechu. 7 praktyk wytchnienia, natchnienie i mocy Duszy, w czasach zajętości, obojętności i wypalenia" Mężczyzna. Twórca społeczności oddechowej.Tancerz.Wykładowca uniwersytecki w Wyższej Szkole Europejskiej na kierunku „Psychologia rozwoju osobistego i zawodowego”, jak również na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku „SlowManagment”.

 

Od 19 lat pracuję z oddechem. Ukończyłem dwa 3 letnie treningi w tym zakresie prowadzone przez dr Joy Manne – autorkę 5 książek w dziedzinie pracy rozwojowo – terapeutycznej i redaktora magazynu „The HealingBreath”, a także NemiNath, ówczesnego prezesa International Breathwork Foundation – międzynarodowej organizacji zrzeszającej szkoły pracy z oddechem. Swoje zainteresowanie pracą z człowiekiem pogłębiłem podczas studiów Coachingowych w Erickson College, ukończyłem szkolenie trenerskie TransfomingCommunication i NLP z dr Richardem Bolstadem, a także  roczny kurs ustawień systemowych prowadzonych przez Berta Hellingera organizowany przez Polski Instytut Psychoterapii Krótkoterminowej.Przez wiele lat pracowałem również jako Trener Biznesu prowadząc z suckesem  szkolenia w oparciu o diagnozę organizacji. Wdrażałem również niestandradowe  rozwiązania oparte o rozwój osobisty pracowników czy oddech. 

 Kocham tańczyć z ludźmi, grać na fortepianie, śpiewać. Bywać w naturze. I działać.

 

TERMIN:                 

16 -20 września 2020(środa– niedziela)

 

ROZPOCZĘCIE:    

16 września godz. 14 (rozpoczynamy obiadem w środę)

 

ZAKOŃCZENIE:   

20 września godz. 14 (kończymy obiadem w niedzielę)

 

CENA WARSZTATU:      

790  zł (przy zaliczce płatnej do 1 września)+  koszt pobytu

990 zł  (przy zaliczce płatnej po 1 września)+  koszt pobytu

 

CENA POBYTU:   

wyżywienie 85 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie);

noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 120 zł za noc;

ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe(nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani  noclegów)

 

MIEJSCE:               

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego  „Tu i Teraz”,

Nowe Kawkowo k. Olsztyna

 

ZAPISY: 

 1. Warunkiem rejestracji miejsca na warsztacie jest wpłata bezzwrotnej zaliczki za warsztat w wysokości 79 zł (przy wpłacie zaliczki za pobyt do 1 września) lub 99 zł (przy wpłacie zaliczki za pobyt po 1 września) przez portal Strefa Rozwoju.pl - formularz poniżej.
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki za pobyt w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki za pobyt w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki za pobyt jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
 5. Zaliczkę za pobyt  w wysokości 200 zł prosimy wpłacaćna konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  16-20.IX.2020”.
 1. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
Wczytuję mapę...
różne ceny
16 września 2020 - 20 września 2020
14:00 - 14:00
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie

Organizator

Avatar

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie

Trener

O nie napisał/a notki o sobie.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Oddech Duszy. Święta ścieżka.. Prowadzi: Michał Godlewski

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
16 września 2020 - 20 września 2020
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie
4 dni
różne ceny
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi