Mission Quest – odkryj swoją misję.

prowadzi: Wiktor Gołuszko
Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
Nowe Kawkowo
1 tydzień
90 zł

Cena 90 zł to kwota zaliczki. Cena warsztatu to 900zł.

STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA” oraz OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE

zapraszają 26 sierpnia – 2 września 2018 na warsztat

Mission Quest - odkryj swoją misję.

prowadzi: Wiktor Gołuszko

Intensywne warsztaty poświęcone tematyce powołania

Kiedy czegoś gorąco pragniesz, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byś mógł

spełnić swoje marzenie. 
"Alchemik" - Paulo Coelho

Misja jest Wielkim Ideałem, który nadaje naszemu życiu poczucie sensu, jest celem celów, nadrzędnym celem, z którego wyrastają wszystkie inne. Jest ona jak potężny pień drzewa, z którego, niczym konary, wyrastają wszystkie nasze aspiracje i zamierzenia.
Każdy przychodzi na świat niczym ziarno potencjału, z którego może rozkwitnąć przepiękne, majestatyczne drzewo. Dramat ludzki polega na tym, że znakomita większość z nas spędza swoje życie w stanie ziarna. Benjamin Franklin nazywał ludzi, którzy nie realizują swojego powołania i talentów: zegary słoneczne stojące w cieniu.

Zapytasz: Czym właściwie się różni człowiek, który „po prostu żyje”, od kogoś, kto realizuje swoją Misję? 
Obrazowo można przedstawić człowieka nie znającego swojej Misji, jako kogoś znajdującego się w labiryncie, który stał się dla niego dającym poczucie bezpieczeństwa schronieniem. Odnalezienie Misji, to znalezienie drogi wyjścia z labiryntu. 

Odkrywanie Misji polega na tym, że spoglądasz na swoje życie w sposób symboliczny, z lotu ptaka - jakbyś włączył reflektor i oświetlił wszystko i wszystkich w Twoim życiu. Misja jest gwiazdą przewodnią wędrowca, latarnią morską wskazującą okrętowi Twojego życia drogę do celu. 
Uznając fundamentalne znaczenie Misji dla rozwoju człowieka, niektórzy psychologowie, jak np. James Hillman, określają Misję, jako DNA naszej duszy. 

W dobie dzisiejszej wielu ludzi rezygnuje ze swojej dotychczasowej, często dobrze płatnej pracy, gdyż nie daje im ona satysfakcji, poczucia spełnienia. Instytucja pracy li tylko zarobkowej, dla przysłowiowego chleba, zrodzona z mechanistycznego podejścia do świata przeżywa swój schyłek. I jednym z najbardziej uniwersalnych wyzwań stojących dziś przed człowiekiem jest prowadzenie życia bardziej twórczego, wynikającego z realizacji życiowej Misji, życia pozwalającego mu być w intymnym kontakcie ze swoją wewnętrzną mocą. Każdy jest powołany do tego, by stać się jednocześnie twórcą i liderem - by być kreatywny i umieć przewodzić sobie. 

Naszym najgłębszym lękiem jest to, że mamy nieograniczoną moc. Nie nasza ciemność najbardziej nas przeraża, lecz nasze światło. 
Nelson Mandela

Liderzy mają poczucie misji. Ze wszystkiego, co robią przebija pasja. 
Brian Tracy

Odkrycie Misji jest kamieniem węgielnym każdego ludzkiego istnienia, kluczem do życia bogatego w głęboki sens. Jej realizacja dodaje wam skrzydeł, porywa - czujecie się pełni natchnienia, zdolni dokonywać rzeczy wielkich i cudownych. I ich dokonujecie! Odkrycie i realizacja Misji jest jednoznaczna ze znalezieniem swojego miejsca w świecie, z wyrażeniem waszej kwintesencji, którą jest: Twórczość.  

Człowiek, związek, rodzina, zespół, przedsiębiorstwo, społeczność, naród, cywilizacja - wszyscy mają swoją Misję. 

Realizowanie Misji wymaga uczciwości i odwagi, gdyż jest to życie w zgodzie z tym, co kochasz robić, co Cię pasjonuje. A zatem już teraz postaw sobie pytanie: 

 • Co sprawia, że moje serce zaczyna śpiewać?
 • Co sprawia, że chce mi się tańczyć na ulicy?
 • Co sprawia, że czuje się szczęśliwy, uskrzydlony?

Jak każdy człowiek na Ziemi, tak i Ty jesteś obdarzony konstelacją niepowtarzalnych uzdolnień, których nie posiada nikt inny. Masz też równie unikalny i wyjątkowy sposób ich wyrażania. Możesz uwolnić Twoje nieskończone zasoby, sięgnąć po bezcenny kruszec Twoich talentów. Już teraz możesz wyruszyć w zapierającą dech w piersiach przygodę urzeczywistniania Twojego Wielkiego Marzenia. Twój wkład jest ważny!

JAKIE KORZYŚCI UZYSKASZ Z UCZESTNICTWA W WARSZTATACH?

RELACJE

 • Dzięki większej świadomości własnej tożsamości będziesz mógł polepszyć jakość wszystkich twoich związków; twoje interakcje międzyludzkie staną się źródłem głębokiej satysfakcji.
 • Łatwiej Ci będzie rozwiązywać nieporozumienia między znajomymi, przyjaciółmi i członkami rodziny.
 • Opanowując sztukę dialogu wewnętrznego, posiądziesz narzędzie do ciągłego doskonalenia komunikacji ze sobą samym i z innymi.
 • Otworzysz się na własne uczucia przez co wzrosną Twoje zdolności empatii.

ZDROWIE

 • Nauczysz się wzmacniać swoją energię i witalność, podnosić i kontrolować swój poziom energii, redukując stres oraz wpływ negatywnych emocji.
 • Poznasz metody skutecznej synchronizacji półkul mózgowych, pomagające we wszystkich procesach pamięci, uczenia się i asymilacji wiedzy.

 PRACA I KARIERA

 • Poznasz swoją Misję i talenty, swoje najgłębsze marzenia i aspiracje - spojrzysz na swoje życie z radykalnie nowej perspektywy i wyobrazisz je sobie z intensywnością, z jaką tego dotąd nie doświadczałeś.
 • Nauczysz się zmieniać swoje marzenia w jasne i konkretne cele.
 • Praca stanie się dla Ciebie źródłem satysfakcji i przyjemności, będzie dodawała Ci sił.
 • Przekroczysz granice własnych możliwości: Nauczysz się kontrolować swój dialog wewnętrzny i regulować stan swojego stanu umysłu, emocji i ciała.
 • Poczujesz w sobie odwagę i siłę do stawiania czoła wyzwaniom i do podejmowania ważnych decyzji.
 • Przestaniesz siedzieć na ławce rezerwowych i wejdziesz do wielkiej gry życia.
 • Wyzwolisz się z bezwiednej identyfikacji ze świadomością społeczną i zaczniesz podążać własną, oryginalną drogą.
 • Odkryjesz najwspanialszą wersję siebie, o jakiej zawsze w głębi ducha marzyłeś - skarb Twojej niepowtarzalnej indywidualności.
 • Obudzisz w sobie Alchemika, Geniusza, Demiurga i zaczniesz wyrażać Twoją kwintesencję, której imię: Twórczość!

WARSZTATY SĄ PRZEZNACZONE:

 • Dla ludzi ciekawych siebie
 • Dla tych, którzy chcą raz na zawsze skończyć z ciągłym czekaniem i odkładaniem na później realizacji swych najdroższych marzeń
 • Dla wszystkich, którzy pragną ze swojego hobby uczynić źródło dochodów
 • Dla każdego, kto czuje, że nie znalazł dotąd swego miejsca w świecie
 • Dla biznesmenów, kierowników i członków zespołów, właścicieli i prezesów firm
 • Dla każdego, kto pragnie wyrazić swój twórczy potencjał
 • Dla dzisiejszych i jutrzejszych liderów

WIKTOR GOŁUSZKO

Jest poetą, pisarzem, kompozytorem,  mentorem, doradcą ds. rozwoju potencjału twórczego, twórcą założycielem i dyrektorem Co-Evolution Institute. Wydał tomik prozy: "Ulisses", publikował w wielu pismach literackich i społeczno-kulturalnych. Na początku lat osiemdziesiątych osiedlił się we Francji, gdzie poświęcił się zgłębianiu zagadnienia istoty procesu twórczego. W tym celu podjął wielokierunkowe kształcenie w zakresie metod samorozwoju takich jak: Voice Dialog, masaż metamorficzny, rebirthing, medytacja taoistyczna i inne. Szkolił się między innymi u Mantaka Chia, Juana Li, Roberta Stambolieva, Gastona St. Pierre, Leonarda Orra, Sondry Ray, Boba Mandela, Ronalda Fuchsa, Diany Roberts, Petera i Eileen Caddy (założycieli wspólnoty Findhorn), Neala D. Walsha, Anthony Robbinsa, Gregga Bradena. Pracując jako wykładowca i trener w Studium Astropsychologii czy w Instytucie Psychologii Stosowanej wykształcił liczne grono studentów.

Obecnie artysta ukończył pracę nad misterium: "Hieros Gamos czyli Święte Gody" - sztuką z pogranicza poezji i teatru, do której skomponował również muzykę.

OPINIE PO WARSZTATACH:

Drogi Wiktorze,

Twoja obecność w moim życiu, zaowocowała...ŻYCIEM....
W​łaśnie​ nie dalej, jak wczoraj przyjechała Elza z Londynu​ i rozmawiałyśmy o tym co teraz, o tym co wtedy działo się i dzieje w świecie tzw. rozwoju osobistego (rok 2015).
​​
Konkluzja? : my to miałyśmy szczęście, że na swojej drodze spotkałyśmy Ciebie!
Nie da się przecenić wartości i emocjonalnych przeżyć, które dają nam wszystkim warsztaty prowadzone Twoją niezwykle twórczą inwencją. 
Rozbudzasz ​​ciekawość i pasję życia. Wciąż płynie do Ciebie ogromna fala WDZIĘCZNOŚCI I MIŁOŚCI ZA TWOJĄ TRANSFORMUJĄCĄ RZECZYWISTOŚĆ, MĄDRĄ, DOBRĄ OBECNOŚĆ.

Dziękuję kochany WIELKI NAUCZYCIELU WIKTORZE. Ewa Najder, Life coaching


Minęło 8 dni od zakończenia warsztatu Mission Quest, a moje życie całkowicie się zmieniło. Odkryłem to, czego chcę od życia i w ciągu 8 dni 80% moich marzeń się spełniło. Reszta też się spełni, niedługo już, wiem to.

Mam swoje cele, odnalazłem równowagę w życiu i spokój. Okazało się, że to czego szukałem po całym świecie jest proste, zwyczajne i bardzo blisko. Zdziwiłbyś się bardzo co się wydarzyło w moim życiu. Dziękuję za wszystko.

Rafał Kamiński, manager

Spotkanie z Wiktorem zmieniło całe moje życie. Tak naprawdę wtedy zrozumiałam co to życie - to możliwość kreowania i dawania. Wcześniej wszystko robiłam nieświadomie. Jak poczułam i zrozumiałam, że to ja tworzę rzeczywistość - ona zaczęła się zmieniać. I trwa to nadal - po prostu było to jak zdjęcie czarnych okularów z nosa i zobaczenie słońca. Dzięki za obudzenie Wiktorze.

Katarzyna Mołas, szkoleniowiec, coach, masażystka

DATA:                                 

 26.VIII -2.IX.2018   

ROZPOCZĘCIE:             

26. VIII o godz. 18 kolacją (niedziela)

 ZAKOŃCZENIE:             

2.IX. o godz. 14  obiadem (niedziela)

MIEJSCE:                           

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo 

 CENA WARSZTATU:        

900 zł + koszty pobytu i wyżywienia

RABAT:                              

100 zł przy wpłacie zaliczki do końca lipca!

CENA POBYTU:        

wyżywienie 70 zł  dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie) noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc

UWAGA:                     

ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)        

  ZAPISY: 

 1. Rezerwacja miejsca na warsztacie przebiega poprzez  wpłatę bezzwrotnej zaliczki za warsztat w wysokości 90 zł poprzez  portal Strefa Rozwoju.pl - formularz poniżej;
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę  zaliczki za pobyt w ciągu tygodnia od zgłoszenia;
 3. Brak wpłaty zaliczki za pobyt w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i  pobyt !  Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki za pobyt jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt  w wysokości 220 zł prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  26.VIII -2. IX. 2018”;
 6. Zaliczka za pobyt jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! W razie zwrotu zaliczki za pobyt ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
Wczytuję mapę...
90 zł
26 sierpnia 2018 - 2 września 2018
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie

Organizator

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie

Trener

O nie napisał/a notki o sobie.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Mission Quest – odkryj swoją misję.. prowadzi: Wiktor Gołuszko

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
26 sierpnia 2018 - 2 września 2018
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie
1 tydzień
90 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi