Misja: Kariera

Jak zbudować karierę, która uskrzydla, działając przy tym systematycznie, bez stresu i bez zmuszania się do czegokolwiek
Bartłomiej Filipek
Warszawa
8 godzin
579 zł

Jeśli Twoja praca przynosi Ci 

 • więcej zmęczenia niż satysfakcji, 
 • więcej niepokoju niż ekscytacji, 
 • więcej złości niż radości, 

ten warsztat jest dla Ciebie. 

Pracować z... radości

Wciąż spotykam ludzi, którzy pracują z konieczności. A jak by to było pracować z radości? Z pasji? 

Czasem, nawet praca, która kiedyś wydawała się spełnieniem marzeń, okazuje się ciężarem. Znasz to? 

Czy Twoje próby uwolnienia się od nieznośnej pracy i zdobycia wymarzonego zajęcia, czy choćby podwyżki, albo zbudowania własnego biznesu, też kończą się zwykle niepowodzeniem? Człowiek czuje się bezradny, jakby jego własny los nie zależał od niego. Jakby w pojedynkę próbował podporządkować sobie żywioł. 

Kariera, to nie projekt, ale proces

To dlatego, że Twoja kariera faktycznie zależy od wielu czynników, z których każdy uzależniony jest od wielu innych. Próba przejęcia kontroli nad nimi wszystkimi, jest jak powstrzymywanie oceanu od falowania. Nikt nie ma tyle siły. Kiedy jednak wczujesz się w rytm fal, dopasujesz się do ich natury, możesz na nich surfować niemal bez wysiłku. 

Rynek Cię poniesie ku pracy marzeń, kiedy tylko przestaniesz z nim walczyć, a zaczniesz mądrze współpracować: w zgodzie z własną misją, potrzebami i zdolnościami, pomagać innym osiągać to, na czym im zależy. 

Najbardziej pożądani i skuteczni

Badania pokazują, że pracownicy skoncentrowani na misji, są o wiele bardziej zaangażowani, niż ich koledzy pracujący dla pieniędzy lub dla kariery. Pracodawcy na całym świecie stają na rzęsach, żeby przyciągnąć takich ludzi i zatrzymać ich u siebie. Nic dziwnego, bo zaangażowani ludzie są w biznesie czasem nawet o 200% bardziej produktywni

Kiedy potrafisz samodzielnie znajdować w pracy poczucie sensu, stajesz się bardziej pozytywną osobą, odporną na przeciwności i niepowodzenia. Już samo to zwiększa wydajność pracy mózgu o ponad 30%, a produktywność w zadaniach wymagających dokładności o prawie 20%, natomiast w zadaniach wymagających przekonywania i inspirowania innych, o prawie 40%.

Jak dbać o rozwój kariery bez wysiłku, każdego dnia

Twoja praca przestanie być koniecznością i zmaganiem, a zacznie przynosić rezultaty oraz profity, a także przyciągać więcej intratnych propozycji, niż możesz przyjąć, kiedy tylko: 

 1. odnajdziesz własne poczucie misji i zadbasz, by towarzyszyło Ci przy pracy każdego dnia - dodawało spokoju, wytrwałości i siły przebicia, 
 2. podejmiesz wyzwania zgodne ze swoimi zdolnościami i marzeniami, 
 3. dotrzesz ze swoją propozycją do właściwych osób - szefów, współpracowników, klientów, którzy z wdzięcznością przyjmą to, co Ty potrafisz dostarczyć bez szczególnego wysiłku - i umiejętnie im ją zaprezentujesz. 

Jak to zrobić? 

Dzień, w którym zdecydujesz o swojej karierze

Zacząć możesz od jednodniowego warsztatu “Misja: Kariera”, z którego wyjdziesz z umiejętnościami:

 • uświadamiania sobie własnej życiowej misji i czerpania z niej siły i wytrwałości nawet w obliczu największych przeciwności,
 • opierania się w pracy na swoich zdolnościach i mocnych stronach, dzięki którym możesz łatwo i z radością rozwijać karierę, 
 • dbania o rozwój swojej kariery każdego dnia, nawet jeśli aktualne zajęcie Ci odpowiada i zachowujesz lojalność wobec pracodawcy, 
 • rozpoznawania swoich idealnych pracodawców, szefów i współpracowników, 
 • inspirującego opowiadania o tym, co masz do zaoferowania, 
 • korzystania z mediów społecznościowych, by docierać do wartościowych pracodawców, współpracowników i inspirować ich do współpracy,
 • wzmacniania poczucia własnej wartości i wiary w siebie, szczególnie w sytuacjach, kiedy musisz skonfrontować się z innymi, odmówić lub poradzić sobie z krytyką, albo odrzuceniem.

Rezultaty, na jakie możesz liczyć 

Podczas zajęć wypracujesz swój własny proces rozwoju kariery. Ułożysz zestaw prostych czynności, których wykonywanie na co dzień będzie utrwalać wspierające nawyki. Będzie systematycznie, krok po kroku, przybliżać Cię do pracy marzeń. Nie uwierzysz, jak szybko i jak małym wysiłkiem zamienisz pracę w źródło radości i satysfakcji. Jak łatwo uzyskasz wynagrodzenie adekwatne do swoich umiejętności.    

Teraz jest najlepszy moment, żeby się tym zająć. Nie czekaj, aż codzienne frustracje w pracy całkowicie Cię przytłoczą. Nie pozwól by pozbawiły Cię energii i kreatywności. Bez nich nie będziesz w stanie zawalczyć o siebie. Działaj już teraz.

Zajęcia poprowadzą 

Izabela Kula

Coach realizacji marzeń – z sukcesami pomaga kobietom nastawionym na rozwój w pełni świadomie realizować marzenia, żeby nareszcie uwierzyły w siebie.

 

 Bartłomiej Filipek

Doradca biznesowy z kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu, sprzedaży, zarządzania wydajnością zespołów i jakością przywództwa, który przez wiele lat zarządzał procesami biznesowymi w polskich i międzynarodowych firmach.

Wczytuję mapę...
579 zł
4 kwietnia 2020
10:00 - 18:00
Plac Konstytucji 3/1a, Warszawa , mazowieckie, 00-647

Organizator

Bartłomiej Filipek

Redaktor

Pomagam ludziom osiągać takie rezultaty w życiu zawodowym i prywatnym, jakich dotąd nie potrafili sobie wyobrazić lub bali się o nich marzyć. Uczę ich samodzielnie zwiększać wydajność pracy swojego mózgu, skuteczność, a także siłę i odporność psychiczną - korzystać z emocji, zamiast im ulegać.

Zamów Misja: Kariera

Aby zamówić usługę, wypełnij poniższy formularz

Zamawiam usługę
Misja: Kariera

579,00 zł

Dane {num} uczestnika


Misja: Kariera. Jak zbudować karierę, która uskrzydla, działając przy tym systematycznie, bez stresu i bez zmuszania się do czegokolwiek

Bartłomiej Filipek
4 kwietnia 2020
Plac Konstytucji 3/1a, Warszawa , mazowieckie, 00-647
8 godzin
579 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi