Miłość, związek i seksualność – praktyka intymności (Nowe Kawkowo)

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
Nowe Kawkowo
6 dni
140 zł

Uwaga: Cena 140 zł to kwota zaliczki.

Wszyscy tęsknimy za głębokimi, intymnymi i satysfakcjonującymi relacjami opartymi na miłości. Jednak bardzo często doświadczamy intymnych związków jako bardzo skomplikowanych, a wiele razy nasze wysiłki zmierzające do znalezienia i podtrzymania miłości powodowały konflikt, rozczarowanie i frustrację.

Pragnienie miłości  i energia seksualna są paliwem, które prowadzą nas w kierunku związków. Jednocześnie brak zrozumienia i komunikacji wokół seksu, miłości i relacji nie pozwala nam osiągnąć prawdziwej intymności.

Ten weekend poświęcony jest zrozumieniu i doświadczeniu boskiego tańca dwóch biegunów: męskiego i kobiecego. W jaki sposób energia seksualna zmusza nas do jednoczenia się, aby tworzyć intymne związki? Jakie są różnice manifestujące się  u mężczyzn i kobiet oraz możliwości i wyzwania związane z poznawaniem miłości oraz siebie?

 Na tym warsztacie zamierzamy zbadać i doświadczyć, jak fundamentalne różnice w męskich i żeńskich ciałach, mózgach i hormonach kształtują nasze zachowanie i wpływają na nasze relacje.

Kiedy rozumiemy i szanujemy te różnice, nie ograniczając się do tego, tworzymy bazę dla zdrowej polaryzacji i miłosnego związku, który daje nam możliwość kochania się nawzajem zgodnie ze starą duchową zasadą: jesteśmy dla siebie lustrami, przez które możemy widzieć siebie jaśniej i nauczyć się kochać siebie głębiej.

 

NA TYM WARSZTACIE:

  • zrozumiesz przekonania i myśli, które masz na temat kobiet i mężczyzn.
  • nauczysz się doceniać męski / żeński aspekt w sobie i u innych osób
  • zrozumiesz podstawową dynamikę polaryzacji, różnic w seksie, ciele, hormonach, mózgu i zachowaniu.
  • nauczysz się prostych i praktycznych narzędzi do radzenia sobie z relacjami w życiu codziennym.
  • włączysz do relacji duchowy wymiar oddania, uczenia się i wspólnego wzrostu.

Podzielimy się z Tobą  umiejętnościami i praktykami, które pomogą Ci przejść od  frustracji, walki lub nawet zranienia w relacji do miejsca uznania, wsparcia i wzajemnego wzrostu. Praktyki te obejmują utrzymywanie żywego połączenia energetycznego, świadomą komunikację i zrozumienie potrzeb i darów partnera.

Warsztat jest przeznaczony dla singli i par. Nie trzeba mieć żadnego wcześniejszego przygotowania.

 

Warsztat jest tłumaczony z języka angielskiego na polski!

SZCZEGÓŁY WARSZTATU

TERMIN:

21 - 27.07.2018

ROZPOCZĘCIE:

21.07 (sobota), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE:

27.07 (piątek), o godz. 14

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz", 
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU:

1400 zł + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU

Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)

Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc

Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

ZAPISY:

1.      Rezerwacja miejsca na warsztacie przebiega poprzez  wpłatę bezzwrotnej zaliczki za warsztat w wysokości 140 zł poprzez  portal Strefa Rozwoju.pl -  formularz poniżej;

2.      Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki za pobyt w ciągu tygodnia od zgłoszenia;

3.      Brak wpłaty zaliczki za pobyt w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!

4.      Wpłata zaliczki za pobyt jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);

5.      Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 21-27.VII.2018”;

6.     Zaliczka za pobyt jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! W razie zwrotu zaliczki za pobyt ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

 

PROWADZĄCY:

Komala Amorim Sunder

Komala urodziła się w Brazylii i przez dwadzieścia lat mieszkała w Indiach, pracując jako terapeuta w Osho International Meditation Resort. Teraz mieszka w Austrii i podróżuje po całym świecie, dzieląc się swoją pracą. Wieloletnie praktyki medytacyjne, wewnętrzne poszukiwania, a także umiejętność śpiewania połączone z eksploracją tradycji Tantry, Zen, sufizmu, taoizmu, sztuk uzdrawiania i współczesnych nauk o ludzkim umyśle i sercu są podstawą jej pracy.

Komala jest absolwentką Edukacji Artystycznej, szkoliła się z terapii trans-personalnych i medytacyjnych, technik rozwoju i pracy z ciałem: Hara Awareness Massage®; Cranio Sacral Balancing®, Somatic Experiencing® (Peter Levine), Voicing®, Die Before you Die (Umrzeć Przed Śmiercią); Awareness Intensive (Intensywna Świadomość), Satori; Primal therapy and Sexual De-conditioning (Pierwotna Terapia i Odwarunkowanie Seksualne), Essence Work and Chakra Balancing (Praca z Esencją i Równoważenie Czakr), Tai-Chi i Chi-Kung.

Komala opracowała różne kursy dla kobiet i siedmiomiesięczny trening "Przebudzona Kobiecość". Wraz ze swoim partnerem Khushru Gregor Steinmaurerem stworzyli kurs "Seksualność, miłość i związek", odosobnienie "Kochający Związek - dla par" oraz dwuletnie szkolenie z czakr, "Szkolenie dla Życia".

 Na jej pracę wpłynęły także nauki Davida Deidy o seksualności i męsko-żeńskiej polaryzacji; Świadome Życie i Umieranie Stephen’a Levine; Dialog Głosowy Hali i Sidry Stone; Przejrzysta Komunikacja Thomasa Hübl’a.

 

Gregor Khushru Steinmaurer

Terapeuta systemowy, Terapeuta Uzdrawiania Traum (wg metody Somatic Experiencing®), nauczyciel medytacji, Doradca Psychospołeczny (Dipl. LSB, Austria), Coach i Facilitator.  Wielbiciel zgłębiania i studiowania świadomości i integralnego życia.

Mieszka w Austrii, prowadzi prywatną praktykę, międzynarodowe  warsztaty i szkolenia. Szkolił się w różnych metodach i nurtach terapeutycznych, takich jak: systemowa terapia rodzin, doświadczenia somatyczne, konstelacje rodzinne, NLP, praca z ciałem (Bodywork) i masaże, Terapia Pierwotna (Primal Therapy),  Intensywna Świadomość (Awareness Intensives), Tybetańskie Uzdrawianie Pulsacyjne (Tibetan Pulsing Healing), doradztwo Zen i Gestalt, Czytanie Energii (Energy Reading), 

Dodatkowo ukończył kursy z zakresu traumaterapii z Marianne Bentzen (Terapia neurourazem), Maggie Phillips (terapia z wykorzystaniem Ego) i innych. Przez długi czas intensywnie eksplorował i praktykował różne duchowe tradycje, psychoterapię i pracę z ciałem. Od ponad 15 lat regularnie medytuje i uprawia sztuki walki.  Wraz z żoną Komalą Amorim Sunder prowadzi warsztaty  w obszarze męskiej / żeńskiej biegunowości i relacji oraz  wielostopniowy  warsztat "Trening dla Życia" (“Training for Life”). Ważnym elementem jego pracy jest prowadzenie warsztatów dla mężczyzn oraz wspieranie obudzonej i świadomej męskości u mężczyzn.

Wczytuję mapę...
140 zł
21 lipca 2018 - 27 lipca 2018
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie

Organizator

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie

Trener

O nie napisał/a notki o sobie.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Miłość, związek i seksualność – praktyka intymności (Nowe Kawkowo).

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
21 lipca 2018 - 27 lipca 2018
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie
6 dni
140 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi