Majówka z jogą 2018 – Urle

Wiktor Morgulec
Borzymy
7 dni
różne ceny

Pooddychaj sercem w Oddechowie!!

Zapraszamy Cię do niezwykłego miejsca w sercu Polski – do Urli, położonych zaledwie 70 km od Warszawy, do sosnowych lasów, mikroklimatu bogatego w jod, jurty z drewnianą podłogą i domków z werandami i kominkami!

Urle to także świetne miejsce do wycieczek pieszych i rowerowych. Zimą można tu wyskoczyć na biegówki, wiosną zacząć sezon rowerowo-biegowy, a w lecie plażować nad przepięknym Liwcem.

Ośrodek rozwoju „Oddechowo” położony jest w pięknym, sosnowym lesie, w bliskiej odległości od rzeki Liwiec i urokliwej plaży (700 m). Bardzo wygodny dojazd -od stacji kolejowej to tylko kilka minut na piechotę. Na miejscu jest możliwość zorganizowania spływu kajakowego po rzece Liwiec i Bug.

Ośrodek dysponuje :

  • 7 domkami 4-osobowymi, 4 domkami 5-osobowymi (w domkach 5-osobowych są dostępne jedynki)
  • Jurtą mongolską
  • Komfortową salą do ćwiczeń
  • Klimatyczną stołówką z pięknym tarasem

Prowadzący

Adam Jan – Joga, jako odejście od współzawodnictwa celem zwrócenia uwagi wgłąb siebie, poznawania możliwości kontroli własnego ciała i chęć zbliżenia się do wewnętrznej równowagi oraz wyciszenia, zaprowadziła Adama do Indii. Potrzeba dyscypliny pozwoliła mu na zgłębianie wiedzy w zakresie filozofii jogi, ćwiczeń fizycznych i oddechowych. Z tym doświadczeniem (certfikat Yoga Alliance RYT 500) chce dzielić się tym, co pozwala mu cieszyć się życiem.

Joga

JOGA + ĆWICZENIA ODDECHOWE

Do wyboru dwie sesje jogi dziennie w grupie początkującej lub zaawansowanej, oraz poranne zajęcia oddechowe.

Kuchnia wegetariańska

Oczyszczające działanie jogi uzupełniamy pełnowartościowym, bezmięsnym pożywieniem. Dwa obfite, wegetariańskie posiłki dziennie, serwowane w formie szwedzkiego stołu, zaspokoją nawet najbardziej wymagających i wygłodniałych joginów. Przed porannymi zajęciami zapraszamy na rozgrzewający napój z imbirem, miodem i cytryną.

Dodatkowe atrakcje

MASAŻ

W ofercie masaże polinezyjskie oraz mięśniowo-powięziowe, wykonywane przez doświadczonych terapeutów i fizjoterapeutów. Zabiegi do indywidualnego omówienia na wyjeździe.

Uwagi

W wyjątkowych przypadkach, z przyczyn losowych mogą nastąpić zmiany w obsadzie kadrowej podczas wyjazdów. Organizator zobowiązuje w takim przypadku zastąpić nauczyciela jogi, kucharza lub osobę prowadzącą dodatkowe warsztaty inną osobą, doświadczoną w swojej dziedzinie i nieustępującą pod względem merytorycznym pierwotnie zaanonsowanej obsadzie.

Wczytuję mapę...
różne ceny
27 kwietnia 2018 - 3 maja 2018
al. prof. Jana Nielubowicza 6, Borzymy, mazowieckie, 05-281

Organizator

Wiktor Morgulec

Wiktor Morgulec

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Majówka z jogą 2018 – Urle.

Wiktor Morgulec
27 kwietnia 2018 - 3 maja 2018
al. prof. Jana Nielubowicza 6, Borzymy, mazowieckie, 05-281
7 dni
różne ceny
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi