Letni aktywny wypoczynek z Shaolińskim Qigongiem (Nowe Kawkowo)

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
Nowe Kawkowo
1 tydzień
65 zł

Uwaga: Cena 65 zł to kwota zaliczki.

Qigong to ćwiczenia dla osób w każdym wieku i kondycji fizycznej!

Shaoliński Qigong to ćwiczenia będące częścią Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i przez wieki służyły shaolińskim mnichom do utrzymania ciała w zdrowiu i dobrej kondycjifizycznej.

Współcześnie trening Qigong zalecany jest przez wielu lekarzy (medycyny zachodniej również) jako profilaktyka, ale również jako jeden z elementów w procesie rehabilitacji i odzyskiwania zdrowia i ogólnej sprawności. Odbywa się to na wielu poziomach tzn. poprzez odpowiedni oddech, pozycję i ruch ciała oraz wizualizację.

Poprzez te ćwiczenia wzmacniamy powoli, bezkontuzyjnie nasze ciało; pracując z oddechem wpływamy nie tylko na prawidłowe dotlenienie naszego organizmu, ale też odstresowujemy się co działa kojąco na nasz układ nerwowy i psychikę.

Poprzez wizualizację wpływamy na nasz umysł, ale także świadomie wpływamy na ruchnaszej energii życiowej w organizmie. Shaoliński Qigong to nie sztuka walki tylko ćwiczenia zdrowotne.

PLAN DNIA:

  • 7.00 - 7.45   – Emei Shen Zhan qigong
  • 8.00 - śniadanie
  • 10.00 - 11.30  – Shaolin Hun Yuan Zhang
  • 13.00 - obiad
  • 16.00 - 17.30  – Shaolin Hun Yuan Zhang
  • 18.00 – kolacja
  • 19.30-20.30    – Shaolin Liuhe qigong

Emei Shen Zhan – qigong działający na zasadzie uważnej gimnastyki, który bardzo dobrze działa na układ ruchu.

Shaolin Hun Yuan Zhang – udrażnia meridian, wzmacnia układ odpornościowy, zapobieganie powstawaniu wielu chorób, należy do kategorii Shaolin Neigong (wewnętrzne kung fu, miękki system, shaolińskie „Taiji quan”)

Shaolin Liuhe – qigong działający korzystnie na płuca, serce, harmonizuje żołądek i śledzionę, na poprawę przepływu energii witalnej w meridianach i krążenia krwi, wzmacnia qi.

SZCZEGÓŁY WARSZTATU

TERMIN:

14 - 21.07.2019

ROZPOCZĘCIE

14.07 (niedziela), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE

21.03 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz", 
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

650 zł + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU

Wyżywienie: 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)

Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc

Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

ZAPISY:

1.      Rezerwacja miejsca na warsztacie przebiega poprzez wpłatę bezzwrotnej zaliczki za warsztat w wysokości 65 zł poprzez portal Strefa Rozwoju.pl - formularz poniżej;

2.      Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o dwie wpłaty w ciągu tygodnia od zgłoszenia (zadatku za warsztat i zaliczki za pobyt, na dwa oddzielne konta).

3.      Brak wpłaty zaliczki za pobyt w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!

4.      Wpłata zaliczki za pobyt jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);

5.      Zaliczkę za pobyt w wysokości 220 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 14-21.VII.2019”.

6.      Zaliczka za pobyt jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

7.      Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka za pobyt nie będzie zwracana

8.      Zadatek za warsztat w wysokości 650 zł prosimy wpłacać na konto: Centrum Chińskiej Profilaktyki Zdrowia “Yang Sheng” z opisem: „warsztat – lato NK, imię i nazwisko”. 
Centrum Chińskiej Profilaktyki Zdrowia “Yang Sheng” 


Ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na warsztat decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat! 
Zanim wpłacisz całą kwotę za warsztat (do 15.06.19) zgłoś się, aby upewnić się czy są jeszcze wolne miejsca. 
Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest potwierdzona wyłącznie poprzez mailowe zgłoszenia uczestnictwa i terminową wpłatę.

PROWADZĄCY

Becker Rafał

Instruktor shaolińskiego qigongu. System ten poznał najpierw od instruktora Sławomira Pawłowskiego a od 5 lat kontynuuje naukę pod okiem mistrzów z Klasztoru Shaolin.

Medytację uprawia od wielu lat. Od 1998 roku uczeń Mindrolling Dzietsyn Khandro Rinpocze – wybitnej mistrzyni buddyzmu tybetańskiego, która naucza regularnie zarówno na Dalekim Wschodzie jak i na Zachodzie. To właśnie ona zgodziła się, aby Rafał nauczał medytacji nie buddystów przybliżając ją wszystkim potrzebującym uspokoić swój umysł i ukoić swoje zszargane nerwy.

Rafał intensywnie studiuje także Tradycyjną Medycynę Chińską w Instytucie Medycyny Chińskiej w Krakowie, Centrum Sztuk Zdrowotnych w Warszawie oraz Instytucie Medycyny Holistycznej we Wrocławiu.

Wczytuję mapę...
65 zł
14 lipca 2019 - 21 lipca 2019
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie

Organizator

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie

Trener

O nie napisał/a notki o sobie.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Letni aktywny wypoczynek z Shaolińskim Qigongiem (Nowe Kawkowo).

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
14 lipca 2019 - 21 lipca 2019
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie
1 tydzień
65 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi