kobieta

Kobieta, matka, kochanka, szef – weekend dla kobiet biznesu

Urszula Radzinska
Borzymy
3 dni
różne ceny

Budowanie harmonijnych i prawdziwych relacji. Bycie w związku to dar – w innych ludziach widzimy nas samych. Relacje z innymi to lustra pokazujące nam, kim jesteśmy, co cenimy i jak sobie radzimy w danym momencie. Jeśli jesteśmy gotowi tworzyć nowe poziomy otwartości i autentyczności z tymi, których kochamy, to jesteśmy gotowi przyjąć “Świadome Tworzenie Relacji” w pełnym wymiarze. Czy to w pracy, w domu, z partnerem czy przyjacielem – chodzi o to, by chcieć tworzyć doświadczenie prawdziwej łączności. Chodzi o rozwój poprzez doświadczenie i zgodę na zmiany.

“Twoim zadaniem nie jest szukanie miłości, ale szukanie i znalezienie w sobie barier, które cię przed nią wstrzymują”. Rumi

Wprowadź “harmonijne relacje” i nowy sposób łączności z różnymi rolami, jakie odgrywasz jako Kobieta – jako matka, kochanka, córka, siostra i szef .

Czas odejść od warunkowania społecznego, od działania zgodnie z tym, co wydaje się bardziej akceptowane i właściwe. Czas przyjąć odpowiedzialność i wyzwanie stworzenia relacji zaufania i wzajemnego szacunku z pierwiastkiem męskim. Czas odzyskać wewnętrzną harmonię i równowagę w relacjach z kobietami i mężczyznami. Czas nawiązać relację z innymi, która zaczyna się od nawiązania relacji z samym sobą: świadomie.

 • Podczas warsztatu głębiej zrozumiesz własne relacje z sobą i z innymi ludźmi, doświadczając pięknych korzyści:
 • Odzyskasz spokój dzięki łączności ze swoją kobiecością, którą zachowasz we wszystkich relacjach jako jednostka, matka, kochanka, córka, siostra i/lub szef.
 • Nabierzesz świadomości własnych działań i reakcji w swoim ciele, własnych emocji i doznań.
 • Zrozumiesz na czym polega aktywacja różnych ośrodków energii dla różnych ról.
 • Zbudujesz i zachowasz głębsze poczucie łączności z każdą rolą, jaką odgrywasz jako kobieta.
 • Nauczysz się dynamiki współzależności. Zrozumiesz wewnętrzną dynamikę męską i żeńską oraz jaką rolę odgrywa twoja kobiecość.
 • Nauczysz się słuchać innych z wewnętrzną mądrością i równowagą.
 • Zaczniesz honorować i tworzyć zdrowy, pełen zaangażowania i seksualnej energii związek z partnerem i powstrzymasz wyciekanie seksualnego ognia w innych rolach.
 • Doświadczysz przemiany jako bezcennego daru bycia w różnych rolach i celebrowania życia ….

O prowadzącej:

Misją dr Veechi Shahi jest inspirować kobiety, tak aby żyły pełnią życia.

Veechi jest żywiołowym, radosnym i głęboko czującym coachem, który wierzy w cud Życia. Oferuje Life&Wellness Coaching, Zarządzanie Stresem oraz Warsztaty i Medytacje Wzmacniające Kobiety. Pracuje z klientami indywidualnymi, grupami, instytucjami oraz klientami biznesowymi.

„Każdy moment jest pełen możliwości!” Veechi Shahi

Korzystając ze swego bogatego 17-letniego doświadczenia, Veechi szanuje indywidualność każdej osoby. W pracy terapeutycznej pomaga innym wyjść poza ich uwarunkowania i wynieść na światło dzienne to, co mają w sobie najlepsze. Jako terapeutka Osho Veechi dzieli się unikalnym rozwiązaniem coachingowym dla klientów biznesowych, jakim jest Zarządzanie przez Medytację, pozwalające odnaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym. W swojej pracy łączy coaching z uważnością, medytacją, ugruntowaniem, technikami samopoznania oraz metodami oddechowymi. Wykorzystuje również techniki relaksacyjne dla ciała i umysłu, proces zmiany uwarunkowań, hipnoterapię, zdrowe odżywianie i jogę.

Veechi spotyka się ze swoimi klientami z Indii i całego świata poprzez różnorodne programy w ośrodkach w Indiach oraz podczas warsztatów w Europie. Życie osobiste Veechi jest podróżą poznawania siebie. Profesjonalny trening w pracy transformacyjnej wzmocnił jej naturalny dar wrażliwości. Veechi jest certyfikowanym Executive Coachem (International Coach Federation), posiada doktorat z Hipnoterapii Klinicznej, MBA University of Pune.

Veechi jest pod wielkim wpływem nauk Osho, Yogi wg Iyengara oraz zasad odżywiania wg Dr. Vijaya Venkat’s.

O warsztatach

 • Czas: 25-27 maja (rozpoczynamy wspólną kolacją o 19.00, kończymy obiadem o 14.00)
 • Miejsce: Oddechowo, czyli Urle pod Warszawą, www.oddechowo.pl
  To klimatyczne miejsce ze wspaniałą salą i fantastycznym jedzeniem na czas warsztatu całe będzie wyłącznie do naszej dyspozycji:)
 • Cena warsztatu 1500 zł + koszt pobytu 810

W cenie pobytu nocleg w domkach 4 lub 5 osobowych oraz całodzienne wegańskie jedzenie gotowanych przez kucharzy z Wegeguru w Warszawie

Aby zarezerwować miejsce, należy wypełnić zgłoszenie (do pobrania przy biletach) i wpłacić zaliczkę. Tylko wypełnienie formularza zgłoszenia, przesłanie go i wpłacenie zaliczki gwarantuje udział w warsztacie. Decyduje kolejność wpłat. Przy rezygnacji z warsztatu w terminie krótszym niż 10 dni przed rozpoczęciem zajęć zaliczka nie będzie zwracana.

Wczytuję mapę...
różne ceny
25 maja 2018 - 27 maja 2018
al. prof. Jana Nielubowicza 6, Borzymy, mazowieckie, 05-281

Organizator

Urszula Radzinska

Urszula Radzinska

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Kobieta, matka, kochanka, szef – weekend dla kobiet biznesu.

Urszula Radzinska
25 maja 2018 - 27 maja 2018
al. prof. Jana Nielubowicza 6, Borzymy, mazowieckie, 05-281
3 dni
różne ceny
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi