coaching-zen-warsztaty-cover

Kåre Landfald zaprasza na: 5. Edycję Treningu Zen Coachingu 2017-2018

Marta Obrycka
Warszawa
5 dni
różne ceny

Moduł 1 - Coaching w duchu Zen / Zanurzenie w byciu: 15-19 listopada 2017 (Kåre Landfald) lub 31 stycznia - 04 lutego 2018 (Kavina Thorslund i Roger Marklund)

Na hasło STREFA ROZWOJU 150 zł zniżki na udział w pierwszym module

Moduł 2 - Głębokie uzdrawianie i transformacja: 07-11 marca 2018 (Kåre Landfald)

Moduł 3 - Relacje z poziomu serca: 13 -17 czerwca 2018 (Kavina Thorslund i Roger Marklund)

Moduł 4 - Działanie w byciu: 29 sierpnia - 02 września 2018 (Kåre Landfald)

Opis modułów 

Moduł 1 – Coaching w duchu Zen | Zanurzenie w byciu

Moduł Coaching w duchu Zen jest podstawowym elementem treningu, tworzącym fundament podejścia Zen Coachingu. Eksplorujemy prostotę i siłę zatrzymania i bycia – cieszenie się chwilą taką, jaka jest. Z tego miejsca angażujemy się w proces zgłębiania chwili obecnej (praktyka inquiry-dociekanie). Zgłębiamy swoje doświadczenie, aby w pełni je zrozumieć i pozwolić, by naturalna mądrość i życiowa inteligencja mogły się rozwinąć. Kiedy relaksujemy się w byciu, zyskujemy dostęp do naszego prawdziwego, pełnego i zdumiewającego wewnętrznego potencjału spokoju, siły, radości, miłości, wolności, zaufania, jasności i kreatywności. To jest również fundament pełnego mocy słuchania i bycia głębokim wsparciem dla innych.

Coaching jest sztuką wspierania uważności, odpowiedzialności i świadomych wyborów poprzez zadawanie mocnych pytań i głębokie słuchanie. Ciekawość i zaufanie to podstawa tego rodzaju wsparcia, a także baza dla rozwoju takich jakości jak radość życia, spełnienie, wzrastanie, rozwój, uzdrawianie, zmiana i lekkość. W tym module odkrywamy, co wspiera te jakości życia i co je blokuje. Uczymy się także jak wygląda podstawowa struktura pracy coacha i jakie narzędzia możemy wykorzystać, aby efektywnie pracować jako coach- zarówno dla siebie, jak i innych.

Moduł 2 – Głębokie uzdrawianie i transformacja

W tym module praktykujemy i wciąż odkrywamy głębokie słuchanie, osobistą transformację i pełne mocy narzędzia coachingowe. Badamy nasze wewnętrzne „zamknięte pokoje", których często się obawiamy, a które mają potężne drzwi do pełni naszego potencjału ludzkiego. Jeśli odważymy się je otworzyć, wejść i odkryć z otwartym sercem i umysłem. Dzięki temu procesowi zyskujemy pełniejszy dostęp do siebie i zrozumienie wszystkich aspektów nas samych, integrując je i włączając w codzienne Bycie.

Moduł 3 – Relacje z poziomu serca

Pogłębiamy umiejętność głębokiego słuchania i integrujemy świadomą obecność z narzędziami coachingowymi. Odkrywamy jak wspierać dostęp do wewnętrznej motywacji, włączając takie jakości jak siła, twórczość, zaufanie i miłość zamiast strachu, wysiłku i zmagań. Przyglądamy się sposobom włączania komunikacji Porozumienia bez przemocy (NVC) w proces coachingowy i odkrywamy kluczowe aspekty bycia w roli coacha. Wchodzimy głębiej do serca, do podstaw świadomości, słuchania i zadawania efektywnych pytań. Odkrywamy zasady i praktykę porozumiewania bez przemocy, z poziomu serca. Przyglądamy się sztuce uczciwych i pełnych empatii relacji we wszystkich dziedzinach życia – w rodzinie, miłości, przyjaźni, pracy i aktywnościach społecznych.

Moduł 4 – Działanie w byciu

Odkrywamy działanie i manifestację z łatwością i bezwysiłkowo – innymi słowy, życie zgodne z naszym sercem i pełnym potencjałem na co dzień. Eksplorujemy również szczegóły sesji coachingowej, relacji coachingowej, etyki coachingowej, naszych relacji z pieniędzmi, autentycznego marketingu i transformacji wewnętrznych blokad uniemożliwiających odniesienie sukcesu w prywatnej praktyce coachingowej.

Posłuchaj, co o warsztatach Zen Coachingu mówią ich uczestnicy:

https://www.youtube.com/watch?v=P6rLIEDr-bc https://www.youtube.com/watch?v=CQOZFmA8-_A
Wczytuję mapę...
różne ceny
15 listopada 2017 - 19 listopada 2017
Emilii Plater, Warszawa, mazowieckie

Organizator

Marta Obrycka

Marta Obrycka

Coach

Certyfikowany Zen Coach oraz dyplomowany Coach Profesjonalny. Absolwentka Socjologii i Zarządzania. Ukończyła także Komunikację Społeczną i PR. Przez 5 lat współtworzyła Centrum Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od wielu lat jest zafascynowana możliwościami, jakie daje coaching.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Kåre Landfald zaprasza na: 5. Edycję Treningu Zen Coachingu 2017-2018.

Marta Obrycka
15 listopada 2017 - 19 listopada 2017
Emilii Plater, Warszawa, mazowieckie
5 dni
różne ceny
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi