Emocjonalny detoks poprzez tantryczno-taoistyczną pracę z ciałem

Prowadzi: Mal Weeraratne
Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
Nowe Kawkowo
3 dni
145 zł

Uwaga: Cena 145 zł to kwota zaliczki.

 Zapraszamy na głęboki i intensywny trening z wykorzystaniem
tantrycznych i taoistycznych metod pracy z ciałem.

Oczyść swój umysł i ciało, biorąc udział w warsztacie “Detoks Emocjonalny poprzez Praktyczny Trening Pracy z Ciałem” w pięknym otoczeniu natury.

Niezależnie od tego, czy chcesz wprowadzić pozytywną zmianę w swoim życiu, czy też przygotować się do nowej kariery, nasz intensywny trening w zakresie detoksykacji emocjonalnej oferuje Ci niezwykłe spotkanie w obszarze wartości i jakości.

Przejdź przez Detoks Emocjonalny dzięki Pracy z Ciałem, abyś mógł poczuć się lepiej fizycznie i emocjonalnie. Ten program jest idealny dla par i osób, które chcą rozpocząć swój rozwój osobisty oraz dla terapeutów, którzy chcą nauczyć się Detoksykacji Emocjonalnej poprzez techniki Pracy z Ciałem.

Wszystkie nasze warsztaty Detoksu Emocjonalnego odbywają się w pięknym i duchowym otoczeniu.W trakcie treningu nauczysz się tańca transowego, mantr, pracy z oddechem, głębokiej pracy z ciałem i rytuałów, aby połączyć się ze sobą i móc odblokować uwięzione, negatywne emocje.

Żadne wcześniejsze doświadczenie pracy z ciałem nie jest wymagane, ale ważne jest to, aby wszyscy uczestnicy mieli ukończone 21 lat.Ten kurs jest poświęcony uchowemu wzrostowi i samorozwojowi. Jest dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak uwolnić z pamięci komórkowej zarówno fizyczne, jak i emocjonalne toksyny.

Czego się nauczymy?

Kurs rozpoczyna się od seminarium na temat Emocjonalnego Detoksu poprzez Pracę z Ciałem. Następnie przejdziemy do:

 • Rytuałów połączenia serca i duszy w celu otworzenia się na zaufanie
 • Głębokich, leczniczych ćwiczeń pracy z ciałem, obejmujące następujące moduły:
  • Chi Nei Tsang (masaż organów wewnętrznych)
  • Masaż Pulsacyjny (aktywującego puls życia w ciele)
  • KarsaiNeiTsang (uwolnienie traumy seksualnej poprzez ćwiczenia pracy
   z ciałem)
  • Joga Pasywna, taniec transowy, mantry (dźwięki) i praca z oddechem
  • Detoks Emocjonalny – 10-stopniowa, unikalna sekwencja ćwiczeń pracy z ciałem w celu uwolnienia z pamięci komórkowej zablokowanych emocji i ułatwienia krążęnia pozytywnej energii chi.
 • Teoria emocji, traumy i uzbrojenia ciała
 • Jak pozbyć się zbroi poprzez uwalnianie emocji za pomocą pracy z ciałem, oddechem, dźwięków i ruchu ciała.

 Efekty Treningu:

 • Rozumienie teorii, filozofii i psychologii stojącej za emocjonalnym detoksem
 • Nabycie nowej wiedzy poprzez otrzymanie serii zabiegów i doświadczenie procesu odblokowywania i otwierania własnych kanałów energetycznych
 • Nabycie nowych umiejętności, wykonując serię zabiegów i ucząc się pokonywania wyzwań
 • Nauczenie się technik Detoksu Emocjonalnego w celu uwolnienia się do zbroi w całym ciele

Jakie są korzyści Detoksu Emocjonalnego poprzez Pracę z Ciałem?

 1. Rozluźnione ciało, umysł i duch
 2. Więcej spokoju umysłu
 3. Zwiększona koncentracja i zdrowie emocjonalne
 4. Poprawione trawienie
 5. Zmniejszony stres
 6. Lepszy sen
 7. Zwiększona energia seksualna
 8. Zdrowsze cykle miesiączkowe i łagodniejsza menopauza u kobiet
 9. Wzmocniony układ odpornościowy
 10. Zwiększenie elastyczności i energii
 11. Zwiększenie siły i wytrzymałości
 12. Polepszenie stanu zdrowia i dobre samopoczucie

Harmonogram:

Dzień 1: 18 września 2019

18:00 Kolacja

19:00-22:00 Seminarium na temat Emocjonalnego Detoksu poprzez Pracę z Ciałem

Dzień 2-4:   19-21 września 2019

9:00 Śniadanie

10:00 Początek zajęć

13:30 Przerwa obiadowa 1 h

18:00 Przerwa na kolację 1 h

22:00 Koniec zajęć

Dzień 5:   22 września 2019

9:00 Śniadanie

10:00 Wyjazd

Treningi Detoksu Emocjonalnego w porównaniu do innych treningów
Pracy z Ciałem:

Na rynku jest wiele różnych warsztatów z zakresu masażu i pracy z ciałem. Większość z nich koncentruje się na uwalnianiu fizycznego napięcia z organizmu. W Detoksie Emocjonalnym skupiamy się na uwalnianiu zarówno fizycznych, jak i emocjonalnych toksyn z pamięci komórkowej. Badania pokazują, że napięcie fizyczne jest przejawem napięcia emocjonalnego
z powodu przeszłych traum.

Detoks Emocjonalny znajduje się w czołówce innowacyjnych technik pracy z ciałem, ponieważ jest jedną z nielicznych szkół na świecie, które oferują uwalnianie traumy za pomocą starożytnej, tantryczno-taoistycznej pracy z ciałem, zintegrowanej z całościowym, edukacyjnym programem nauczania. W związku z tym uczniowie mogą badać wszystkie aspekty głębszego leczenia, holistyczne podejście do ciała, w tym leczenie problemów z miednicą - w przeciwieństwie do innych metod masażu.

Wiele innych form treningu pracy z ciałem nie odnosi się do ciała w ten sposób, pozostawiając ucznia zdezorientowanego i sfrustrowanego. Detoks Emocjonalny wykorzystuje proste techniki, takie jak głęboka praca z całem, łącząc jednocześnie oddech, dźwięk i ruch ciała, aby przeprogramować pamięć komórkową ciała w celu osiągnięcia optymalnego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Większość modułów masażu skupia się na fizycznych objawach i pomaga uwolnić fizyczne napięcie ciała, podczas gdy w Detoksykacji Emocjonalnej skupiamy się na przyczynie objawu
i koncentrujemy się na ciele fizycznym, emocjonalnym i duchowym, co powoduje, że klienci nie muszą chodzić na regularne masaże uwalniające napięcie, oszczędzając im czasu i pieniędzy.

WAŻNE:

W treningu nie mogą uczestniczyć osoby:

 1. Podczas pierwszych 3 miesięcy ciąży.
 2. W ciągu 6 miesięcy od poważnej operacji.
 3. Z poważnymi schorzeniami, takimi jak nawracające choroby nowotworowe lub problemy ze zdrowiem psychicznym.

Wymagania:

 1. Nie wolno używać narkotyków lub alkoholu na 2 dni przed treningiem i podczas warsztatów.
 2. Musisz mieć ukończone 21 lat.

Prowadzący: MAL WEERARATNE

Mal Weeraratne jest twórcą metody Emocjonalnego Detoksu poprzez Pracę z Ciałem, założycielem „TantricJourney”– Szkoły Uzdrawiania i Przebudzenia (Tantric Journey - School of Healing and Awakening) oraz Detoksu Emocjonalnego –Szkoły Holistycznej Terapii Ciała (Emotional Detox - School of Holistic Body Therapy). Jest brytyjskim pionierem Emocjonalnego Uwalniania poprzez głęboką pracę z ciałem. Mal pracuje w obszarze emocjonalnego uwalniania i seksualności od 1994 roku, z 3500 klientami ze wszystkich środowisk z Wielkiej Brytanii, USA, Europy i Azji.

Mal studiował w International Center for Release and Integration w Mill Valley w Kalifornii, pod okiem doktora Jacka Paintera, pioniera Integracji Posturalnej. Przez dwa lata studiował także w Source School of Tantra na Maui na Hawajach u Charlesa i Caroline Muir. Tam otrzymał swój certyfikat CTE i został pierwszym Zaawansoanym Certyfikowanym Nauczycielem Tantry (Advance Certified Tantra Educator) w Wielkiej Brytanii z Source School of Tantra.

Studiował białą tantrę Osho z Margot Anand w San Francisco, Terapię “Podróży” (The Journey)z Brandon Bays w Wielkiej Brytanii, NLP (Neuro Linguistic Programming) z dr Robert Bays w Wielkiej Brytanii i Oddech Kobry w Ipsalu Tantra. Studiował także praktyki Tao i taoistyczną pracę z ciałema, w tym Chi Nei Tsang - masaż narządów wewnętrznych, masaż siły życiowej (Life Force Massage) i Karsai Nei Tsang - terapię detoksykującą narządów płciowych u Mistrza Mantaka Chia w Tao Gardens w Tajlandii.

Mal ma 25 lat doświadczenia w pracy z ciałem i jest ceryfikowany przez International Therapy Examination Council (ITEC). Nauczył się ponad 20 sposobów masażu i innych terapii z całego świata, zanim zaczął prowadzić Szkołę Tantrycznej Podróży (Tantric Journey School) i CPD (Continuing Professional Development) akredytowaną przez Szkołę Detoksu Emocjonalnego.

Mal urodził się na Sri Lance,  był wychowywany we wschodniej i buddyjskiej filozofii. Kształcił się w Londynie, posiada tytuł licencjata (Hon) w dziedzinie Bio Physical Science, DMS w zakresie zarządzania operacyjnego i MBA w International Business Administration. Był odnoszącym sukcesy biznesmenem, który w latach 80-tych stworzył własną firmę (Re-Nu Plc). Odrzucił propozycję kontynuowania studiów doktoranckich na London Westminster University i wyruszył w podróż w kierunku Tantry i Detoksu Emocjonalnego.

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

TERMIN:                 

18- 21 września 2019(środa– sobota)

ROZPOCZĘCIE:    

18 września godz. 18 (kolacją w środę)

ZAKOŃCZENIE:   

21 września godz. 22 (w sobotę)

WYJAZD:

22 września godz. 9 (po śniadaniu w niedzielę)

CENA WARSZTATU

1450 zł(dla uczestników z Polski)+ koszt pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU:   

wyżywienie 75 zł  dziennie (3 posiłki wegetariańskie)

Noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc;

ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe(nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani  noclegów)

MIEJSCE:               

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego  „Tu i Teraz”,

Nowe Kawkowo

ZAPISY: 

 1. Rezerwacja miejsca na warsztacie przebiega poprzez  wpłatę bezzwrotnej zaliczki za warsztat w wysokości 145 zł poprzez  portal Strefa Rozwoju.pl - formularz poniżej;
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki za pobyt w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki za pobyt w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt. Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki za pobyt jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł  prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka za pobyt  18-22.IX.2019”.
 6. Zaliczka za pobyt jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka za pobyt nie będzie zwracana.
Wczytuję mapę...
145 zł
18 września 2019 - 21 września 2019
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie

Organizator

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie

Trener

O nie napisał/a notki o sobie.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Emocjonalny detoks poprzez tantryczno-taoistyczną pracę z ciałem. Prowadzi: Mal Weeraratne

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
18 września 2019 - 21 września 2019
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie
3 dni
145 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi