Dynamic Tantra – Przestrzeń Miłości. Tantra, Świadomość, Medytacja. Dla singli i par

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
Warszawa
2 dni
70 zł

Uwaga: Cena 70 zł to kwota zaliczki!

Zapraszamy Was na warsztat Dynamic Tantry, na którym będziecie mogli poznać nowoczesne i starożytne techniki praktyk tantrycznych połączone z elementami Body Love, medytacji Osho oraz technik szamańskich.Jest on skierowany do wszystkich, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych w Tantrze, Medytacji i Szamanizmie.

Podczas tego warsztatu zaprosimy Cię do odkrycia, prawdziwej esencji Tantry, która jest połączeniem Życia i Świadomości.

Uczestnicy będą poznawać i ucieleśniać Energię Życia za pomocą 3 kluczy: Oddechu, Ruchu i Dźwięku. Wezmą również udział w sesjach oddechowych, podczas których odkryją, jak kumulować własną energię seksualną i nią kierować. Będzie to praca z czakrami w teorii i praktyce.Uczestnicy poznają także Moc Energii Życiowej, Moc Kundalini oraz  Świętej Wibracji – Spandy.

A wszystko to w bezpiecznej i radosnej przestrzeni, w której będą czuli się lekko
i  swobodnie.
Nie będzie interakcji seksualnych ani  nagości.Osoby samotne, pary, wszystkie płci i wieku są mile widziane, również osoby bez wcześniejszego doświadczenia w Tantrze.

 

„Możesz podążać każdą ścieżką, jeśli jesteś prawdziwy i autentyczny,
osiągniesz cel: autentyczność jest Drogą”.  Osho

 

Podczas warsztatu będziemy wspólnie poznawać i doświadczać, jak:

 • Nauczyć się traktować nasze ciało z szacunkiem.
 • Poszerzyć świadomość, aby zwiększyć naszą zdolność do kochania i bycia kochanym.
 • Rozpoznać nasze ciało jako naszą prawdziwą Świątynię.
 • Oddramatyzować seksualność, uwalniając się od naszych ograniczających przekonań.
 • Nauczyć się sztuki pozwalającej wejść w głęboki relaks.
 • Pozwolić naszej energii życiowej na swobodny przepływ.
 • Odzyskać zaufanie do siebie, do innych i do Życia.
 • Poznać nasze ograniczenia i szanować siebie.
 • Odkryć i zharmonizować naszą wewnętrzną polaryzację mężczyzny i kobiety.
 • Odpowiedzialnie budować naszą własną energię za pomocą trzech kluczy: Oddechu, Ruchu i Dźwięku.

Ten warsztat to okazja do eksperymentowania i ćwiczeń w bezpiecznej przestrzeni,
a także sposób na uświadomienie sobie naszych wzorców zachowań, zwiększenie naszej żywotności, odkrywanie więzi, świadomości i błogości.

Odkrywanie siebie nawzajem w każdej chwili, to rozwijanie umiejętności bycia ciągle nowym i wzięcia odpowiedzialności za to, co dzieje się każdego dnia, wewnątrz i na zewnątrz nas.Jeśli nauczymy się brać odpowiedzialność za to, co dzieje się w każdej chwili, możemy stworzyć przestrzeń, w której będziemy mogli powitać nowe, nieznane i wspólnie podziwiać stale zmieniające się piękno teraźniejszości.

 

DYNAMIC TANTRA

Co to jest Dynamic Tantra?

Dynamic Tantra to unikalna autorska metoda Gopala i Maliki, integrująca starożytne praktyki tantryczne z naszym współczesnym życiem: w sposób dynamiczny, zabawny i pełen ducha.

Zacznijmy od ciała.

Jesteśmy tak przytłoczeni telewizją, reklamami, mediami społecznościowymi, rutyną pracy, że nasze umysły często mają trudność z nadążeniem, a nasza naturalna zdolność do łączenia się z naszym ciałem jest po prostu zatracona.

Jednak ciało jest naturalną bramą do ludzkiego doświadczenia, a nie umysłu.

Z tego powodu konieczne jest bardziej dynamiczne podejście do technik tantrycznych dla tych, którzy nie mogą po prostu usiąść, medytować i połączyć się ze swoimi ciałami.

Bezpieczna i radosna przestrzeń.

Osho powiedział: „Po pierwsze, bądź szczęśliwy. Jeśli jesteśmy całkowicie szczęśliwi, nie ma medytacji, nie jest potrzebna żadna technika, aby osiągnąć stan czystej, pełnej szczęścia istoty”.

Dynamic Tantra narodziła się z myślą o stworzeniu doświadczenia, które byłoby łatwo dostępne dla wszystkich, od początkującego do zaawansowanego medytującego, i które byłoby zabawą! Tak by zagłębienie się w nim było jak pójście na imprezę, nawet jeśli jest to impreza jednoosobowa.

Postawiliśmy sobie za zadanie stworzenie struktury, która zapewniłaby ludziom bezpieczną przestrzeń swobodnego dostępu do własnego wnętrza w zabawny i dynamiczny sposób.

Dynamic Tantra to magiczny świat, który zamienia zwyczajność w niezwykłość! To wielozmysłowa podróż poprzez wymiar dotyku.

 

CIAŁO SEKRETNA ŚWIĄTYNIA

W tym zbiorowym rytuale chcemy wspólnie oddawać cześć cudom naszego ciała, tej wspaniałej świątyni, która z miłością przyprowadziła nas do chwili obecnej i która jest nośnikiem każdego duchowego przebudzenia.

Zaczniemy od rytuału oczyszczenia naszego ciała fizycznego tradycyjnymi elementami i dźwiękami szamańskich tradycji Ameryki Południowej, połączonymi z poetyckim opisem podstawowych elementów rzeczywistości: 5 Tatw Kaszmirskiego Sziwaizmu.

Od Ciszy do Powietrza, od Powietrza do Ognia, od Ognia do Wody i od Wody do całkowitego uziemienia w naszej fizycznej egzystencji, w tym pięknym ciele i w naszej kochającej Matce Ziemi, Pachamamie.

Kiedy nasze fizyczne ciało zostanie oczyszczone i uznane w całości, będziemy świętować jego magię podczas podróży Indywidualnym Dotykiem, aby obudzić zmysły i zbadać wszystkie jego wymiary, podróżując z powrotem od Ziemi do Ciszy.

 

SPEKTRUM CZAKR

Podstawowa znajomość systemu czakr jest niezbędna do głębszego wejścia w wymiar tantryczny. Umożliwi ci  tantryczną podróż do samoświadomości, zapewni głęboki wgląd w różną naturę  czakr oraz  ich wewnętrzny potencjał.

Uświadomienie sobie, jak energie czakr manifestują się w naszym codziennym życiu, naszej fizycznej obecności, intymności, życiu miłosnym, komunikacji, intuicji i ciszy sprawi, że nasze życie będzie bogatsze i bardziej spontaniczne.

Dzięki zabawnym technikom zbadamy każde z tych centrów energii, indywidualnie i w grupie. Pozwalając energii poruszać się przez wewnętrzny kanał, dotkniemy błogości naszej natury Buddy.

Podróż przez siedem czakr jest również drabiną od seksu do Świadomości:

 • Pozwalamy energii wznieść się przez wszystkie czakry od seksualności do serca, następnie przechodzimy do medytacji.
 • Z tej przestrzeni możemy łączyć się z innymi, uwalniając naszą naturalną esencję i celebrując tajemnicę, jaką jesteśmy.
 • Wychodząc z uwarunkowań z przeszłości, możemy doświadczyć transformującej mocy Świadomości.

 

MIŁUJĄCY DOTYK

DOTYK to nie tylko sposób, w jaki się łączymy z innymi.

Oddychanie to sposób, w jaki powietrze dotyka naszego ciała.

Wzrok to sposób, w jaki dotykamy świata.

Grawitacja to sposób, w jaki dotyka nas Ziemia.

Dotyk jest cennym darem, którego tajemnicy i potencjału czasami nie jesteśmy w pełni świadomi. Dotyk może być ogromnym źródłem przyjemności i odkryć, ale także potężnym narzędziem do przekazywania obecności.

Zapraszamy na tantryczną podróż, która otworzy nasze zmysły i świadomość na podstawowe ludzkie doświadczenia, których oduczyliśmy się, a które sprawią, że zaczniemy żyć totalnie. Zmysłowość odkrywania tekstury naszymi rękami. Lekkość poddania się, gdy jesteśmy dotykani muzyką. Oczekiwanie na pieszczotę. Niewinność i szczęście, które powstają, gdy wyrażamy zgodę płynącą z naszego serca.

W tej bezpiecznej i zabawnej przestrzeni zbadamy dotyk świadomy, dotyk poetycki, dotyk miłości, dotyk uniwersalny, a następnie w końcu dojdziemy do zrozumienia, że JESTEŚMY MIŁOŚCIĄ.

„Ciało jest tajemnicą w całym istnieniu, tę tajemnicę należy kochać”. (OSHO)

 

SYMFONIA EKSTAZY

Kiedy nasze potrzeby życiowe lub nasze pragnienia emocjonalne zostaną spełnione, odczuwamy przyjemność. Jednak doświadczenie Wewnętrznej Ekstazy idzie znacznie dalej. Jest to stan Głębokiej Radości, Zadowolenia i Wewnętrznej Pełni, których słowa nie potrafią opisać.

Ta radosna eksplozja bycia Kompletnym może zostać aktywowana tylko wtedy, gdy wszystko, czym jesteśmy, jest zawarte, zaakceptowane i zaproszone. Tak samo jak by zrobić wspaniałe ciasto potrzebujesz każdego z jego składników, nawet tej niewielkiej szczypty soli.

Na tym warsztacie doświadczymy energii orgazmicznej i staniemy się bardziej świadomi tego, jak porusza się ona w naszym ciele, i nauczymy się, jak ją uwolnić. Nawiążemy głęboką osobistą więź z naszym ciałem, aby czuć się w nim komfortowo, zakorzenić się w nim i zaakceptować go dokładnie takim, jakie jest, a następnie rozszerzyć tę świadomość na radość odczuwania przyjemności.

Użyjemy indywidualnych i grupowych technik tantrycznych, aby zakotwiczyć w nas doświadczenia ostatecznej ekstazy. Po nawiązaniu połączenia z tym, kim naprawdę jesteśmy, możemy zacząć doświadczać tej pełni w naszym codziennym życiu

 

PROWADZĄCY:

GOPAL

Urodzony we Włoszech, nauczyciel SkyDancing Tantra, medytacji dynamicznych Osho, Shiatsu, DivineHealing. Uczył się Tantry u Margot Anand w Instytucie SkyDancing Tantra we Francji oraz  uzdrawiania w szkole Osho DivineHealingArts (O.D.H.A.) w Prashantam w Portugalii.

Jest także muzykiem łączącym Trzy Klucze, Oddech, Ruch i Dźwięk z innowacyjnymi i kreatywnymi technikami medytacyjnymi.

Pracując i mieszkając w Berlinie, prowadzi medytacje Osho oraz szkolenia i warsztaty tantry w całej Europie.

 

MA PARITOSH MALLIKA

Urodzona w Argentynie, jest certyfikowaną nauczycielką aktywnych medytacji Osho, pisarką, badaczką Świętej Geometrii i Starożytnej Filozofii Tantrycznej oraz relacji pomiędzy Kreatywnością, Sztuką i Medytacją. Ukończyła filozofię na Narodowym Uniwersytecie w Buenos Aires oraz Edukację Muzyczną w Narodowym Konserwatorium w Buenos Aires.

Jej niepohamowana ciekawość doprowadziła ją do inicjacyjnej podróży do swoich korzeni
i poznania duchowości, tańców i rytmów rdzennej ludności  Ameryki Południowej.

 

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

TERMIN:                            

12-14 III 2021 (piątek – niedziela)

 

CENA WARSZTATU:      

700  zł

 

MIEJSCE:                           

Warszawa

 

MIEJSCE:                           

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,

Nowe Kawkowo

 

ZAPISY: 

 1. Warunkiem rejestracji miejsca na warsztacie jest wpłata bezzwrotnej zaliczki nr 1 w wysokości 70 zł poprzez portal Strefa rozwoju.pl - formularz poniżej;
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego prosimy o wpłatę zaliczki nr 2 w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki nr 2 w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki nr 2 jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
 5. Zaliczkę za warsztat nr 2 w wysokości 200 zł prosimy wpłacaćna konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem:  „zaliczka 12-14 III2021”.
 6. Zaliczka nr 2 jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
Wczytuję mapę...
70 zł
12 marca 2021 - 14 marca 2021
01:00 - 01:00
Warszawa, Warszawa, mazowieckie

Organizator

Avatar

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie

Trener

O nie napisał/a notki o sobie.

Zamów Dynamic Tantra – Przestrzeń Miłości. Tantra, Świadomość, Medytacja. Dla singli i par

Aby zamówić usługę, wypełnij poniższy formularz

Zamawiam usługę
Dynamic Tantra – Przestrzeń Miłości. Tantra, Świadomość, Medytacja. Dla singli i par

70,00 zł

Dane {num} uczestnika


Dynamic Tantra – Przestrzeń Miłości. Tantra, Świadomość, Medytacja. Dla singli i par.

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
12 marca 2021 - 14 marca 2021
Warszawa, Warszawa, mazowieckie
2 dni
70 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi