Diagnostyka Karmiczna. Proces Transformacji wg Metody Marjana Ogorevca

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
Nowe Kawkowo
6 dni
115 zł

Uwaga: Cena 115 zł to kwota zaliczki!

 

Zapraszamy na wakacyjne warsztaty kompleksowego oczyszczania biopola za pomocą Diagnostyki Karmicznej metodą słynnego słoweńskiego terapeuty Marjana Ogorevca! Autora kultowych książek (Diagnostyka karmiczna, Samoleczenie metodą diagnostyki karmicznej, Współczesna bioterapia) - szerzących świadomość bezpiecznej pracy z biopolem człowieka. Ogorevc swoją świadomą ścieżkę rozpoczął od praktyki jogi przez reiki, radiestezję, kryształoterapię, medycynę chińską do metody, która bazuje na odnajdywaniu głębszych pierwotnych przyczyn naszych problemów. Podstawy swoich badań opierał m.in. na doświadczeniach psychiatrów Reicha i Janova, rosyjskiego uzdrowiciela Łazariewa, bioergonomistów Feinberg i Rosena.

Diagnostyka Karmiczna - to metoda łącząca wiedzę i tradycję Wschodu, z której wywodzi się pojęcie karmy (prawo przyczyny i skutku) ze współczesną nauką i medycyną, do której należy diagnostyka. Podstawą pracy metodą Diagnostyki Karmicznej jest zrozumienie wielopłaszczyznowej natury ludzkiego bytu i adekwatne oddziaływanie na wszystkich jego poziomach.

Podczas warsztatów opanujemy technikę prowadzenia procesów transformacji na poziomach informacyjno-energetycznych, co pozwoli nie tylko uporządkować własne życie, wprowadzić w nie ład i harmonię, ale również zapoczątkować procesy regeneracji i poprawy zdrowia oraz ogólnej kondycji psychofizycznej. Pomoże naładować akumulatory i otworzyć się na czekające nowe wyzwania.

Terapia opracowana przez Ewę Bremec wieloletnią uczennicę i tłumaczkę Marjana Ogorevca, twórcy diagnostyki karmicznej, pomoże zrozumieć i dotrzeć do głębokich przyczyn coraz częściej narastającego w nas niezadowolenia:

 • z życia,
 • trudności we wzajemnych relacjach,
 • w związkach, rodzinie, pracy,
 • pojawiających się problemach oraz chorób.

Dzięki posiadanym zdolnościom pozazmysłowym Ewa Bremec pomoże nam w uporządkowaniu i uwolnieniu się na wielu poziomach od problemów występujących w partnerstwie, związkach małżeńskich oraz w naszych relacjach w pracy, szkole lub środowisku.

 

Warsztaty będą prowadzone metodą Marjana Ogorevca, połączoną z kompleksową terapią uwzględniającą rozumienie wielopłaszczyznowej natury ludzkiego bytu, a ich program obejmuje oddziaływanie na jego wszystkich poziomach:

 • fizycznym - docierając do każdej tkanki i komórki naszego ciała, uwalniamy blokady i pobudzamy pracę wszystkich narządów,
 • energetycznym - usprawniamy pracę poszczególnych centrów energetycznych (czakr) oraz pobudzamy przepływy energii w ciele,
 • informacyjno-energetycznym, który pozwoli rozpoznać głębokie przyczyny tram, chorób i niepowodzeń życiowych,
 • emocjonalnymgdzie poprawiamy niezadowalający stan psychiczny wykorzystując proces transformacji,
 • mentalnym, dzięki zdolności głębokiego wglądu w biopole oraz odczytywania zawartych w nim informacji mamy możliwość zrozumienia przyczyn dotykających nas problemów oraz zmiany destrukcyjnych programów, uzależnień, czy wzorców myślowych,
 • duchowym, do którego możemy się wznieść za pomocą medytacji i otworzyć na przepływ czystej energii.

Połączenie pracy z ciałem oraz poziomami wyższymi jest silnym narzędziem, pozwalającym uporać się z największymi problemami współczesnego człowieka, a także umożliwia zsynchronizowane wielopoziomowe oddziaływanie.

 

Podczas warsztatu poruszymy następujące tematy:

 1. Czynniki przed urodzeniowe wpływające na stan zdrowia i plan obecnego życia.
 2. Pojęcie biopola i informacyjno-energetycznej struktury człowieka.
 3. Prawa karmy.
 4. Negatywne programy w biopolu człowieka.
 5. Podświadome programy i uzależnienia.
 6. Przyczyny braku równowagi.
 7. Przeżyte traumy.
 8. Rola rodziców i okresu prenatalnego, warunkująca późniejsze życie.
 9. Proces transformacji destruktywnych programów z okresu prenatalnego, dzieciństwa, oraz relacji z rodzicami.

 

Będziemy pracować z doświadczeniami od okresu prenatalnego aż po dzień dzisiejszy, tak jak z indywidualnymi programami przyniesionymi do obecnego życia oraz odziedziczonymi po przodkach. Nasza praca obejmie wszystkie obszary codziennej aktywności czyli relacje z rodzicami, relacje z rodziną, w związkach partnerskich oraz w życiu społecznym.

Nauczymy się nowych technik odczuwania energii oraz pracy z energiami, co pozwoli łatwiej rozpoznawać destrukcyjne i niekorzystne programy, uzależnienia, wzorce myślowe.

Uwolnimy się z ograniczeń i zbędnego balastu, który nosimy w naszym wnętrzu od lat i otworzymy dostęp do pełnego, danego nam potencjału.

Zapraszamy, na niecodzienną podróż w głąb siebie, aby doświadczyć tego, co nieuchwytne dla rozbieganych ludzkich zmysłów, ale realne i ważne dla osób podążających ścieżką duchowego wzrostu, odkrywania nowych zdolności, dostępu do pełni własnego potencjału, pragnących wziąć odpowiedzialność za siebie w swoje ręce, aby cieszyć się pełnią życia.

PROGRAM WARSZTATU:

23.VIII (niedziela)

Przyjazd i rejestracja

 • 00 kolacja
 • 00 spotkanie wprowadzające

24.VIII – 28.VIII (poniedziałek - piątek)

 • 45 – 8.45 - poranna joga
 • 00 - śniadanie
 • 00 – 13.00 - zajęcia warsztatowe i medytacje
 • 00 - obiad
 • 00 – 16.00 - czas wolny
 • 00 – 18.00 - zajęcia warsztatowe: relaksacja oraz procesy transformacji
 • 00 - kolacja
 • 00 – 22.00 - czas wolny

29.VIII (sobota)

 • 45 – 8.45 - poranna joga
 • 00 - śniadanie
 • 00 – 13.00 - zajęcia warsztatowe i medytacje
 • 00 - obiad

Co zabrać ze sobą:

 • wygodne ubranie, typu dres lub legginsy,
 • koc i karimatę/matę do leżenia,
 • zeszyt i długopis do prowadzenia notatek.

 

EWA BREMEC - o metodzie Diagnostyki Karmicznej.

„Porządkowanie przestrzeni własnego życia”.

W większości przypadków, na warsztaty oraz konsultacje indywidualne przychodzą osoby, które starają się rozwiązać problemy w związkach, rodzinie, miejscu pracy, czy poprawić niezadowalający stan własnego zdrowia. Mają nadzieję, że dzięki możliwości uzyskania informacji z biopola, (które znane jest także, jako pole, pole morfogenetyczne, pole informacyjno-energetyczne, czy pole akaszy), uda im się zrozumieć przyczyny i osiągnąć satysfakcjonującą poprawę. Ważnym elementem tego procesu stanowi zrozumienie, że zarówno problemy, jak i choroby, nie są złem koniecznym, ale pomocą na drodze podnoszenia świadomości i duchowego wzrostu. Są niczym migające czerwone światełko, sygnalizujące, że powinniśmy się zatrzymać, zweryfikować dotychczasowe postępowanie, oraz zastanowić nad obraniem nowej, lepszej drogi. Aby znajdując się w trudnej, a niejednokrotnie traumatycznej sytuacji nie czuć się jak bohater toczącego się dramatu, ale dzięki zrozumieniu, rozpocząć prowadzącą do poprawy, pracę nad sobą.

Kluczowym momentem, niezbędnym do podjęcia decyzji i rozpoczęcia procesu przemian, jest uświadomienie sobie wielopoziomowej struktury ludzkiego bytu. Ponieważ ciało fizyczne, na którym rozpoznajemy symptomy choroby wraz z ludzką psychiką, związane są z poziomem materii. Natomiast przyczyny ukryte są zwykle głębiej, na poziomie uczuć i emocji, na poziomach informacyjno-energetycznych (możemy tam odnaleźć wzorce i programy odziedziczone po przodkach, czy przyniesione z poprzednich wcieleń). Jak również na poziomie duchowym, gdzie realizowany jest cel duszy, a problemy uwarunkowane są karmicznie i związane z zadaniem obecnego życia. I to właśnie dla zrozumienia tego wyższego celu, podświadomie dążymy do sytuacji (jednej lub wielu), które zmuszają nas niejako do podjęcia poszukiwań. Czasem osoba, aby podnieść poziom świadomości i wykonać znaczący krok naprzód, na drodze ewolucji własnej duszy, kieruje się celowo w stronę traumatycznej sytuacji, gdyż potrzebuje doświadczenia przeciwnego do tego, jakie miała w przeszłości. Często też właśnie, dlatego, trafia na tego typu warsztaty, czy konsultacje, pomimo iż czasem w ogóle sobie tego nie uświadamia, bo kieruje ją tam intuicja, związana z poziomem duszy.

Warto wiedzieć, że dopóki nie przestaniemy szukać winy oraz winnych na zewnątrz, nie zrozumiemy, że sytuacja zewnętrzna stanowi odzwierciedlenie naszego wewnętrznego stanu, nie zrozumiemy przyczyn i nie rozpoczniemy pracy nad sobą, tak długo, nawet chwilowa poprawa, czy wycofane symptomy, będą wracać i wymuszać podjęcie zdecydowanych działań. Tego typu warsztaty są okazją zwrócenia się do wewnątrz, zrozumienia istoty i przyczyny własnych ograniczeń oraz uwolnienia się ze skostniałych wzorców, programów czy uzależnień. Są pomocą do rozpoczęcia procesu transformacji, pozwalającego prowadzić bardziej świadome i satysfakcjonujące życie. Zrozumienia, że dzień dzisiejszy jest efektem postępowania w przeszłości oraz zalążkiem tego, co dopiero nadchodzi - Ewa Bremec.

WARSZTAT JEST PROWADZONY W JĘZYKU POLSKIM!

SZCZEGÓŁY WARSZTATU

TERMIN:

23 sierpnia – 29 sierpnia 2020

ROZPOCZĘCIE

23 sierpnia o godz.18  (rozpoczynamy kolacją w niedzielę)

ZAKOŃCZENIE

29 sierpnia o godz.13  (kończymy obiadem w sobotę)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

1150 zł + koszty pobytu i wyżywienia

UWAGA

Ilość miejsc ograniczona – tylko 25 uczestników!!!

CENA POBYTU

Wyżywienie: 85 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)

Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 90 zł za noc

Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

ZAPISY:

1.      Warunkiem rejestracji miejsca na warsztacie jest wpłata bezzwrotnej zaliczki za warsztat w wysokości 115 zł poprzez portal  Strefa Rozwoju.pl - formularz poniżej;

2.      Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki za pobyt i przedpłaty za warsztat w ciągu tygodnia od zgłoszenia (na dwa oddzielne konta).

3.      Brak wpłaty zaliczki za pobyt w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!

4.      Wpłata zaliczki za pobyt jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);

5.      Zaliczkę za pobyt w wysokości 230 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 23-29.VIII.2020”.

6.      Zaliczka za pobyt jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

7.      Konto do wymaganej przedpłaty za warsztat dla Ars Libra w wysokości 500 zł zostanie podane po rejestracji w biurze ośrodka Tu i Teraz.

PROWADZĄCY

Ewa Bremec

Terapeutka, tłumaczka książek Marjana Ogorevca. Ukończyła filologię słowiańską na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychologiczne studia podyplomowe. Zdobywała wiedzę alternatywną kończąc kursy rozwoju duchowego w różnych miejscach świata.

Zgłębiała tajniki medytacji w tradycji zarówno Wschodu jak i Zachodu. W oparciu o posiadane zdolności pozazmysłowe, pozwalające na odczytywanie subtelnych poziomów energetycznych, opracowała Wielopoziomową Terapię Energetyczną - Pramana. Praktykuje hatha jogę oraz techniki relaksacyjne. Prowadzi wykłady i seminaria z dziedziny diagnostyki karmicznej.

Wczytuję mapę...
115 zł
23 sierpnia 2020 - 29 sierpnia 2020
18:00 - 18:00
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie

Organizator

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie

Trener

O nie napisał/a notki o sobie.

Zamów Diagnostyka Karmiczna. Proces Transformacji wg Metody Marjana Ogorevca

Aby zamówić usługę, wypełnij poniższy formularz

Zamawiam usługę
Diagnostyka Karmiczna. Proces Transformacji wg Metody Marjana Ogorevca

115,00 zł

Dane {num} uczestnika


Diagnostyka Karmiczna. Proces Transformacji wg Metody Marjana Ogorevca.

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
23 sierpnia 2020 - 29 sierpnia 2020
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie
6 dni
115 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi