Death Cafe Warszawa

Katarzyna Reiter
Warszawa
2 godziny
bezpłatne

Czy spotkania Death Cafe w ogóle mają sens? Czy rozmowy o śmierci przy kawie, w kawiarni, z nieznanymi osobami są warte mojego czasu, kiedy i tak wiele mam na głowie?

Odpowiedzieć można na te pytania innymi pytaniami: a kiedy ostatnio miałaś/miałeś czas porozmawiać o śmierci? Czy potrafisz rozmawiać o śmierci z rodziną, z przyjaciółmi? Czy wiesz, czym śmierć jest dla Ciebie? A czym dla Twoich najbliższych? Czy potrafisz bez ściśniętego gardła porozmawiać o tym, jak wyobrażasz sobie swój własny pogrzeb? Czy potrafisz o to zapytać tych, o których myślisz, że warto by było zadać im to pytanie?

Kawiarniane rozmowy o śmierci są przestrzenią, gdzie możesz spotkać się z innymi osobami, które mają otwartość, by poszukać odpowiedzi na niektóre z tych pytań. I zadać swoje własne, ważne w tym momencie. To czas, kiedy zajęcie miejsca obok nieznajomego może Cię zbliżyć do tej osoby, ponieważ uda wam się porozmawiać o temacie, który dla taki wielu pozostaje tabu.

Zapraszam na trzynaste spotkanie Death Cafe, które odbędzie się w środę, 30 października godz. 18.00-20.00 w Cafe Kulturalna, Pałac Kultury.

 

Wczytuję mapę...
bezpłatne
30 października 2019
18:00 - 20:00
Plac Defilad 1, Warszawa, mazowieckie, 00-110

Organizator

Katarzyna Reiter

Katarzyna Reiter

Jestem prawniczką z wykształcenia. Certyfikowaną coachem i trenerem, prowadzącą zajęcia dla urzędników instytucji europejskich w Brukseli, Luksemburgu i innych miejscach Europy. Jednak im dłużej pracuję z ludźmi, tym bardziej mam jasność, że praca na poziomie mentalnym – tylko rozumu, powoduje, że proces staje się długi, uciążliwy i można się łatwo w nim pogubić.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Death Cafe Warszawa.

Katarzyna Reiter
30 października 2019
Plac Defilad 1, Warszawa, mazowieckie, 00-110
2 godziny
bezpłatne
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi