Death Cafe Warszawa

Katarzyna Reiter
Warszawa
2 godziny
bezpłatne

Czy po rozmowie o śmierci można odczuwać niedosyt?

Okazuje się, że tak. Jeśli spotkają się osoby, które mimo iż nie znają się nawzajem, to chcą zbliżyć się z tematem uchodzącym w naszym społeczeństwie za tabu, o którym nawet z najbliższymi (a może przede wszystkim z nimi) trudno  rozmawiać. Jeśli w trakcie rozmowy pojawi się otwartość, aby mówić o śmierci tak, jak się o niej myśl, co o niej czuje, z czym chce się podzielić, to rozmowa płynie, a za nią płynie poczucie bliskości między uczestnikami oraz oswojenie tematu.

Po październikowym Death Cafe, trzynastym, które zaoferowałam w Warszawie, uczestniczki i uczestnicy spotkania mówili, iż wychodzą z poczuciem niedosytu i chcieliby kontynuować rozpoczętą rozmowę. Zapraszam więc na kolejne spotkanie Death Cafe. Zapraszam tych, którzy już we wcześniejszych spotkaniach uczestniczyli, ale też osoby, które wciąż się zastanawiają, czy wnieść swój dar do rozmowy.

Tym razem zapraszam do Vege Warszawa, ul. Jana Pawła II  36 C., mając nadzieję, że sala z mandalą zapewni przestrzeń na rozmowę, w trakcie której będziemy mogli się usłyszeć. Kiedy : w środę, 4 grudnia, godz. 18.00-20.00.

Wczytuję mapę...
bezpłatne
4 grudnia 2019
18:00 - 20:00
Aleja Jana Pawła II 36 C, Warszawa, mazowieckie, 00-001

Organizator

Katarzyna Reiter

Katarzyna Reiter

Jestem prawniczką z wykształcenia. Certyfikowaną coachem i trenerem, prowadzącą zajęcia dla urzędników instytucji europejskich w Brukseli, Luksemburgu i innych miejscach Europy. Jednak im dłużej pracuję z ludźmi, tym bardziej mam jasność, że praca na poziomie mentalnym – tylko rozumu, powoduje, że proces staje się długi, uciążliwy i można się łatwo w nim pogubić.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Death Cafe Warszawa.

Katarzyna Reiter
4 grudnia 2019
Aleja Jana Pawła II 36 C, Warszawa, mazowieckie, 00-001
2 godziny
bezpłatne
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi