Ciało wie

Warsztat dla kobiet
Marta Piotrowska
Opole
7 godzin
190 zł

Zapraszamy na warsztat "Ciało wie"

Warsztat „Ciało wie” dedykowany jest kobietom, które czują potrzebę uwolnienia napięć w ciele i chcą zrozumieć ich przyczynę. O czym informuje nas ciało, kiedy przychodzi ból i choroba. Jakie biologiczne konflikty emocjonalne w kobiecym ciele szukają ujścia i jakie tajemnice kryją się w jego zakamarkach. Nasze ciało kryje historię po przodkach, niesie ją pamięć komórkowa, a wszystkie traumy i przeżycia emocjonalne z okresu dzieciństwa ukształtowały przekonania i wzorce, poprzez które interpretujemy świat.

Podczas warsztatu przyjrzymy się własnemu cieniowi. Świadoma analiza naszych doświadczeń i zaopiekowanie się miejscem wymagającym uwagi, pomoże w pokochaniu własnego cienia, natomiast wpuszczenie światła rozpuści blokady.

Kolejną przestrzenią, którą będziemy świadomie zgłębiać, to nasza przestrzeń energetyczna, będąca w ciągłym ruchu i w każdym momencie możliwa do przetransformowania. Przyjrzymy się dojrzałym i niedojrzałym aspektom kobiecym i męskim w nas. Zrozumiemy jak ważna jest równowaga między nimi. Jak bardzo determinują nasze zachowania, budowanie relacji ze sobą czy innymi. Poprzez medytację nad tymi aspektami, połączymy się z nieświadomymi częściami nas samych. Pozwoli to ujrzeć, usłyszeć i poczuć jak objawiają się te dwie esencje i jaki dla nas niosą przekaz. Zanurzymy się w tajemnicę kobiecości, zrozumiemy mądrość i klarowność męskości. Odkryjemy magię jaka od zawsze w nas jest.

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się i podjęłaś próbę połączenia z podświadomością? Jak intuicyjnie i w sposób bezpieczny zajrzeć w nią i zgłębić jej treści? To przestrzeń łączenia z Twoim wewnętrznym JA, tym co ukryte i pozamykane.

Pracować będziemy z mandalą, jaka daje możliwość szybkiego i głębokiego wniknięcia w zakamarki naszej podświadomości. Pozwala połączyć w całość różne kawałki, z których się składamy. Przywraca nam to, co utraciliśmy - przez wychowanie, stereotypy kulturowe czy traumatyczne przeżycia z przeszłości.

Mandala w arteterapii daje szansę aby stać się pełną, świadomą siebie osobą. Oczyszcza, uwalnia i jest idealnym sposobem na zachowanie spokoju. Możemy również dowiedzieć się tego czego jeszcze nie znamy na swój temat.

PODCZAS WARSZTATU:

 • Weźmiesz udział w trzech blokach, będzie to doświadczanie w przestrzeni ciała, umysłu i ducha;
 • Przyjrzysz się zapisom emocjonalnym w ciele, zrozumiesz jakie biologiczne konflikty emocjonalne wpływają na narządy kobiece powodując choroby i dolegliwości (m.in. nowotwory piersi, jajników, bolesne miesiączki);
 • Przeanalizujesz swoją historię rodową podczas pracy na „22 iskrach życia”;
 • Możesz doświadczyć spontanicznego uzdrowienia dzięki wpuszczeniu światła świadomości;
 • Zharmonizujesz w sobie energię męską i żeńską, dowiesz się co oznaczają i jak przejawiają się w Twoim życiu;
 • Weźmiesz udział w medytacji, która pozwoli ci dostrzec, oraz zrozumieć, który aspekt męski czy żeński wymaga uwagi;
 • Zrelaksujesz się, rozluźnisz mięśnie i wypuścisz z oddechem to, co Ci nie służy;
 • Namalujesz swoją mandalę;
 • Rozbudzisz intuicję i kreatywność;
 • Połączysz się z podświadomością.

INFORMACJA DLA UCZESTNICZEK:

 • Proszę weź ze sobą wygodny strój, jaki nie będzie krępował, uciskał Twojej sylwetki, karimatę, koc, ewentualnie poduszkę - tak, aby było ci wygodnie 😊
 • Przyjdź bez makijażu i biustonosza - jeżeli nie będzie to powodowało dyskomfortu.

W cenę wliczony jest posiłek i woda oraz akcesoria do malowania.

                             WARSZTAT POPROWADZĄ:

AGNIESZKA TOMCZUK – z wykształcenia jestem pedagogiem i terapeutą. Od zawsze poszukiwałam wiedzy, by zrozumieć siebie, otaczający świat i ludzi. Jednak los pokierował mnie w inną stronę zawodowo. Ponad 15 lat pracowałam z kobietami oraz mężczyznami, nad wizerunkiem zewnętrznym. Dbałam o to, by ich skóra, makijaż oraz strój dopełniały się harmonijnie. Jednak im bardziej zagłębiałam się w zrozumienie czym jest wizerunek, jak go tworzyć i być w tym wszystkim sobą, uświadomiłam sobie, iż jest to wielka iluzja, w jakiej jesteśmy zamknięci. Sama przeżyłam podróż w głąb siebie. Z pełnej kompleksów, nie wierzącej w siebie i zamkniętej w tej iluzorycznej ”bańce” przeszłości, lecz z bujną wyobraźnią i głową pełną marzeń dziewczyny. Do prawdziwej kobiety kochającej siebie, rozumiejącej otaczającą rzeczywistość, która wybaczyła samej sobie, wszystko to co ją spotkało, a czego zaakceptować nie potrafiła.

Temat kobiecości i seksualności nurtował mnie od zawsze. W ostatnim czasie, wyjątkowo stał się bliski memu sercu. Dlatego też stworzyłam videobloga „Jedność jest siłą”, napisałam wiele artykułów, oraz nagrałam wiele wywiadów, dotyczących kobiecości, seksualności oraz relacji. Organizuję spotkania kobiece, męskie oraz warsztaty dla kobiet. Czuję ogromne pragnienie, by odbyć z Wami tę podróż – umocnienia kobiecości, która w nas wszystkich jest. Umocnienia samoakceptacji, miłości do siebie samej oraz zwiększenia świadomości tego, że nasze życie jest w naszych rękach i warto je przeżyć na własnych warunkach.

MARTA PIOTROWSKA - pasjonuję się rozwojem osobistym, zrozumieniem wszelkiego istnienia i sensu życia. Moje poszukiwania prawdy doprowadziły mnie na studia podyplomowe coachingu, którego używam jako coach w pracy z drugim człowiekiem. Wówczas usłyszałam najważniejsze pytania: kim jestem? Jaki jest mój cel? I po co? Tak zaczął się głęboki proces wewnętrznej przemiany. Rozpoczęłam przygodę z uważnością na własne myśli, przekonania i emocje.

Dziś prowadzę warsztaty z uważności na ciało, oddech i tego, co zakryte przez gonitwę myśli. Zdrowie psychofizyczne jest dla mnie priorytetem , ukończyłam kursy z Nowej Medycyny Germańskiej, dzięki tej wiedzy mogę towarzyszyć innym w uwalnianiu ciała od chorób i konfliktów emocjonalnych. Organizuję cykl Opolskich Konferencji NATURALNIE ZDROWI, gdzie można nabyć wiedzę „alternatywną” i poznać ludzi, którzy interesują się rozwojem świadomości.

Dzięki doświadczeniom i ich zrozumieniu nauczyłam się korzystać z własnych zasobów, aby uzdrawiać ciało, programować umysł na przekonania wspierające oraz podążać za intuicją. Obecnie prowadzę sesje indywidualne oraz warsztaty m.in. „Krąg Uzdrawiania” mające na celu uwolnienie blokad, które nie pozwalają na harmonijne i pożądane życie. Do człowieka podchodzę indywidualnie i holistycznie. Wszelkie moje powodzenie życiowe rozpoczęło się od wdzięczności za to, co jest, uważności na to, co się zadziewa i bycia tu i teraz, bez zbędnych osądów.

IWONA POPKO - jestem certyfikowanym coachem LCC, koordynatorką i współorganizatorką eventów i wydarzeń związanych z warsztatami dla kobiet. W moim wnętrzu rozbrzmiewa wrażliwa florystka kochająca naturę i piękno. Pasjonuję się malowaniem obrazów.

Inspiruje mnie filozofia buddyzmu z czego od lat czerpię i praktykuję medytację która jest nierozłączna z rozwojem osobistym i duchowym. Proces uwalniania się od myśli, aby być totalnie tu i teraz to początek mojej nowej świadomości. Fascynują mnie moje pytania i moje odpowiedzi. Ale czy są one moje czy mojej podświadomości ?
Zastanowiło mnie kiedyś zdanie, ze początek może istnieć tylko z końcem. Czasami początek czegoś ma miejsce jeszcze na długo przed naszą świadomością. Doświadczam tego kiedy maluję. To piękna medytacja połączona z dźwiękiem mantr, z kolorem i kształtem. To nieświadomy przekaz głębokiej podświadomości do mojej świadomości. To piękny proces oczyszczania, zgody na swoją miłość, swoją bezradność w obliczu większych sił. Jestem jak gałązka na wietrze...

Zaufanie, ze to co się dzieje prowadzi do większej zgody i harmonii nawet jak widzimy tylko zagrożenie i chaos to ścieżka miłości i mądrości którą wędruję...

Zapraszamy

Wczytuję mapę...
190 zł
13 lipca 2019
11:00 - 18:00
Ozimska 95/6, Opole, opolskie

Organizator

Marta Piotrowska

Marta Piotrowska

Prowadzę warsztaty z uważności na ciało, oddech i tego, co zakryte przez gonitwę myśli. Ukończyłam kursy z Nowej Medycyny Germańskiej, dzięki tej wiedzy mogę towarzyszyć innym w uwalnianiu ciała od chorób i konfliktów emocjonalnych. Organizuję cykl Opolskich Konferencji NATURALNIE ZDROWI, gdzie można nabyć wiedzę „alternatywną” i poznać ludzi, którzy interesują się rozwojem świadomości.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Ciało wie. Warsztat dla kobiet

Marta Piotrowska
13 lipca 2019
Ozimska 95/6, Opole, opolskie
7 godzin
190 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi