„Budzenie Mocy Tantrycznego Szamana/ Tantrycznej Szamanki”

Odkrywanie ścieżki do przebudzenia intuicji. Tantryczne Moce (Siddhi) i meksykańska Praca z Cieniem
Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
Warszawa
2 dni
różne ceny

Uwaga: Cena 60 zł lub 70 zł to kwoty zaliczki!

 

Ten warsztat to intensywny trening  zorientowany na podniesienie częstotliwości w ramach dwóch rodzajów praktyk: szamańskich i tantrycznych. Będziemy badać Moce,  poznawać wiedzę oraz doświadczać rytuałów i ucieleśnionych praktyk szamańskich i tantrycznych. Celem zajęć jest obudzenie w sobie Tantrycznego Szamana/ Tantrycznej Szamanki.

Warsztat prowadzi znawca szamanizmu i tantryzmu  Anand Rudra  - założyciel szkoły True Tantra School, syn meksykańskiego szamana, wnuk uzdrowicielki meksykańskich Indian Yaqui. W swojej wiedzy łączy akademicką wiedzę, praktyczne doświadczenie i starodawne praktyki. Rytuały obejmują tradycje plemienne: Olmeków, Azteków, Balijczyków, Drawidów, Syberyjczyków, Filipińczyków i Majów.

 Przez wiele lat studiował i praktykował  szamanizm, tantrę,  symbolikę, rytuały i świętą geometrię. W swoim nauczaniu łączy tantryczny szamanizm, symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej i Południowej, Teorię Rezonansu Tantryczno-Szamańskiego, praktyki starożytnej Tantra Krija Jogi i  Tantra Kaula Jogi, ezoteryczne i hermeneutyczne studia  nad rytuałami Tantry i energii ciała.

Według Ananda Rudry tantra  rozumiana jest jako  wibracja energii seksualnej prowadzącej przez  oddech i ciało, do  świadomości  i nadświadomości, Supra Natury i Supra Świadomości. A tantra i szamanizm są drogami uzdrawiania i rozwoju mającymi na celu podnoszenie świadomości. Obie ścieżki są oparte na 3 wymiarach: ciele fizycznym; ciele astralnym i ciele przyczynowym. Nauka i Natura, szamanizm i tantra  spotykają się w połowie drogi. Tantryczna wiedza szamańska łączy oba aspekty. Święta seksualność jest jednym z głównych aspektów i narzędzi, których szamanizm tantryczny używa do leczenia, łączenia się z wszechświatem i rozwijania komunikacji z Supra-sumieniem (odpowiedzialność za wszelkie Istnienie) i Supra-Naturą.

 

Podczas tego treningu:

 • Będziemy pracować z różnymi tantrycznymi i szamańskimi rytuałami, mającymi na celu podniesienie twojej wibracji osobistej;
 • Będziemy budzić intuicjię, która jest podstawowym narzędziem do generowania wewnętrznego stanu wyższej świadomości, i do wzmacniania mocy twoich Siddhis;
 • Doświadczymy mocy starożytnej tantry i jej narzędzi jako bramy do uzdrawiania i tworzenia więzi z własną wyższą jaźnią, nadświadomością i Wszechświatami.
 • Powrócimy do szamańskich korzeni meksykańskiej Pracy z Cieniem w celu zjednoczenia naszej jaźni.
 • Dowiemy się, jak uzyskać odmienny stan umysłu, a także jaki to doświadczenie ma związek z

 

Rytuały szamańsko-tantryczne:

 • Rytuał Praniczny i Pierwotnej Jaźni.
 • Boska obecność ludzi w tym wszechświecie i Pierwotne Metody.
 • Ciało i zmysły jako bramy do obudzenia Siddhi.
 • Siła życiowa, energia seksualna i umysł; jak aktywować intuicję.
 • Uzdrawiająca moc ekstazy.
 • Ceremonia Wody – „Przemiany Linii Przodków”.
 • Śmierć i przebudzenie. Cień prymitywnej jaźni…
 • Tantra Kriya Yoga & Cobra Breath jako narzędzia do przebudzenia intuicji.
 • Kosmiczny dialog oraz pierwsza i druga czakra (Cień i Światło)
 • Ceremonia Ognia

       

TRUE TANTRA SCHOOL

True Tantra opiera się na starożytnej metodzie nauczania, w której podstawę praktyki stanowią niezależne a jednocześnie uzupełniające się techniki. Kiedy uczysz się Tantry, musisz zrozumieć i doświadczyć wszystkich jej aspektów:

 • Starożytna Tantra Kriya Yoga; rytuały jako metoda poruszenia energii oraz medytacje (yantry i mantry);
 • Uświęcona Seksualność (Święte Połączenie i Święty Świadomy Dotyk);
 • Medytacja (wykorzystanie twojej intencji oraz podejścia bez medytacji);
 • Swahara Yoga (Nauka Pranayamy).

True Tantra stała się jedną z pierwszych instytucji Tantry w Hiszpanii i w Europie, która ustanowiła metodologię sesji Tantry. Cały ten profesjonalny wysiłek został podjęty w celu zbudowania grupy Nauczycieli Starożytnej Tantry Krija Jogi,  masażystów, terapeutów, i społeczności Tantryków. Każdy profesjonalista musi zdawać różne egzaminy ustne i praktyczne, oraz co roku odnawiać swoją wiedzę nie tylko po to, aby pokazać to, czego się nauczył, ale aby zdobyć więcej metod i zagłębić się jeszcze bardziej w praktykę Tantry. Każda z tych osób musi również spełniać wartości etyczne naszej szkoły True Tantra.

 

ANAND RUDRA

 

Dorastał w szamańskiej i meksykańskie kulturze. Prowadzony był  przez ojca -meksykańskiego szamana i duchownego oraz przez babcię - uzdrowicielkę meksykańskich Indian Yaqui.Od młodości interesował się światem duchowym i ezoterycznym. Studiował szamanizm, tantrę,  tarota, psychomagię, symbolikę, rytuały i świętą geometrię.

Jest prawnikiem ds. Stosunków międzynarodowych; posiada trzy tytuły magisterskie ze Studiów nad Ameryką Północną; Relacji Meksyk-USA; Prawa i ekonomii Unii Europejskiej, jak również doktorat w dziedzinie Bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Przez ostatnie 15 lat mieszkał w Europie, gdzie poprowadził ponad 150 różnych warsztatów poświęconych Tantrze i Świętej Seksualności. Jest znanym specjalistą od męskiej świętej seksualności oraz członkiem Wydziału Connection Uniwersity w Holandii. Jest również certyfikowanym nauczycielem Yoga Alliance, YACEP i Systemu Szkoły Arhanta Yogi.

Jego doświadczenie życiowe obejmuje:

 • Symbolizm i rytualizm Ameryki Północnej
 • Badania nad wpływem rytuałów tantrycznych na współczesne społeczeństwo
 • Specjalizacja w ezoterycznych i hermeneutycznych studiach nad rytuałami Tantry i energii ciała
 • Głęboki trening medytacji Tantry
 • Synergetyczny masaż tantryczny, profesjonalne szkolenie
 • Techniki uzdrawiania praną
 • Jednoroczny stacjonarny kurs Tantry
 • Badania naukowe nad Tantrą prowadzone w Alegraluz i Bindu
 • Niezależny masażysta i terapeuta Tantry
 • Masażysta Tantry, terapeuta i przedsiębiorca w firmie Alegraluz International
 • Tantryk od wielu lat; przez ostatnie 6 lat dyrektor 3 głównych projektów: Centrum w Bindu, Centrum w Kinnarze i TrueTantra
 • Dyrektor EATP (European Association of Tantra Professionals, Europejskiego Związku Profesjonalistów Tantry)
 • Opracował praktyki - zgodnie z tradycją świętych Ksiąg Agamy i Tantra Kaula Jogi:
  - Praktykę starożytnej Tantra Krija Jogi
  - Praktykę metodologii True Tantra

 

 

TERMIN:                            

25-27.IX.2020 (piątek – niedziela)

 

CENA WARSZTATU:      

700  zł

 

RABAT:                               

100 zł dla uczestników VIII Festiwalu Tantry w Tu i Teraz

 

MIEJSCE:                           

Warszawa

 

ZAPISY: 

 1. Warunkiem rejestracji miejsca na warsztacie jest wpłata bezzwrotnej zaliczki za warsztat w wysokości 60 zł (dla uczestników VIII Festiwalu Tantry w Tu i Teraz) lub 70 zł poprzez portal Strefa Rozwoju.pl - formularz poniżej;
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego prosimy o wpłatę zaliczki za pobyt w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki za pobyt w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat!  Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki za pobyt  jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać  na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego   „Tu i Teraz”   z podaniem imienia i nazwiska oraz  opisem:  „zaliczka  25-27.IX.2020”.
 6. Zaliczka za pobyt jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
Wczytuję mapę...
różne ceny
25 września 2020 - 27 września 2020
18:00 - 18:00
Warszawa, Warszawa, mazowieckie

Organizator

Avatar

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie

Trener

O nie napisał/a notki o sobie.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

„Budzenie Mocy Tantrycznego Szamana/ Tantrycznej Szamanki”. Odkrywanie ścieżki do przebudzenia intuicji. Tantryczne Moce (Siddhi) i meksykańska Praca z Cieniem

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
25 września 2020 - 27 września 2020
Warszawa, Warszawa, mazowieckie
2 dni
różne ceny
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi