BEZWARUNKOWA WARTOŚĆ

Poznaj i pokochaj siebie. Postaw na zrozumienie, rozwój i żyj w wolności.
Gaja Wolf
Cała Polska
1 tydzień
70 zł

Nierzadko bywa tak, że opuszczamy dom rodzinny, poranieni, wątpiący w siebie, pełni kompleksów, pełni nie swoich poglądów, przekonań, wierzący w etykiety nam nadane. Wychodzimy z domu kompletnie siebie nie znając, wierząc w to co nam o nas powiedziano. Jeśli nie wyrzucimy tego wszystkiego do śmieci, nigdy nie dowiemy się jacy naprawdę jesteśmy. Życie traumatyczną przeszłością w teraźniejszości to sposób na tworzenie jeszcze więcej cierpienia, bólu, frustracji, nie zadowolenia. Możesz się od tego uwolnić!

Te szkolenie to zaproszenie do poznania siebie, porzucenia tego co nie nasze, uwolnienia się od etykiet nam nadanych, zrozumienia przeszłości, po to by nie skupiać się na niej, tylko wyciągać z niej wnioski i  świadomie, radośnie budować swoje dziś. To zaproszenie do zrozumienia czym jest życie i traktowania je we właściwy sposób, zgodny z tym czym ono jest, a jest ono bezwarunkową wartością, jest darem. Możemy przyjąć ten dar i w taki sposób traktować życie, jak wartość, albo nie, mamy wolną wolę. Przyjęcie tego daru to zmiana nastawienia na takie które nam sprzyja, to szanowanie każdego życia, to świadome korzystanie ze wspaniałej możliwości kreowania swojej rzeczywistości. Te szkolenie jest narzędziem, które ma na celu pomóc Ci poznać siebie, zmienić twoje nastawienie do traumatycznych doświadczeń, pomóc Ci wyciągnąć z nich wnioski, pomóc Ci przestać nimi żyć, a zamiast tego świadomie tworzyć swoje dziś, pomóc Ci zbudować ze sobą zdrową relację, pokochać siebie, odzyskać poczucie własnej wartości, właściwie Cię ukierunkować. Twoje dobre samopoczucie, twoje nowe, zdrowe nastawienie, twoja zdrowa relacja z samym sobą, życie świadome, przyczyni się do zmiany postrzegania  świata, a więc do zmian na lepsze we wszystkich innych sferach, zdrowia, pasji, relacji z innymi, pracy, rozwoju.

Szkolenie składa się z:

 • 9 lekcji,  jednego dnia pracuje się nad 1 lekcją ze sobą, oraz we współpracy ze mną, odsyła się do mnie wykonane zadania i ćwiczenia, jesteśmy w kontakcie emailowym, oferuję Ci swoje wsparcie. W tym szkoleniu jest trochę mentoringu, trochę też coachingu i dużo pracy w swoim wnętrzu, nie istotna jest tu nazwa, a cel, a nim jest zrozumienie i rozwój
 • mojej 10 letniej pracy ze sobą i jej efektami
 • mojego doświadczenia, wniosków, dzielę się w nim moimi historiami, moją przemianą, tym co dotychczas zrozumiałam
 • z fragmentów z mojej książki pt: „Bezwarunkowa wartość", z moich artykułów
 • 14 ćwiczeń
 • 9 zadań
 • 7 przykładów
 • 6 wyzwań
 • 6 dobrych rad
 • 5 dodatkowych propozycji
 • afirmacji

Czego się nauczysz z każdej lekcji?

1 lekcja. Wewnętrzne poczucie własnej wartości

Z tej lekcji dowiesz się, czym jest wewnętrzne poczucie własnej wartości. Jakie skrajności świadczą o braku takiego poczucia. Dowiesz się jakie elementy składają się na to, by żyć w harmonii, czyli w zgodzie ze sobą. Sprawdzisz również, czego się nauczyłeś ze swoich skrajności, oraz w jakim aktualnie jesteś miejscu i z czego one wynika. Skoncentrujesz się na uzdrowieniu swojej skrajności. Sprawdzisz na czym się aktualnie skupiasz (przeszłość, teraźniejszość, przyszłość) i dowiesz się jakie są zdrowe proporcje. To wszystko ma na celu, uświadomić Cię, a także pomóc w zrozumieniu z czego wynika to, czego aktualnie doświadczasz, oraz właściwie ukierunkować Twoją energię, to na czym się skupiasz, bo na czym się skupiasz to staje się Twoją rzeczywistością.

2 lekcja. Oczyszczanie i uwalnianie od skrępowania

Z tej lekcji dowiesz się, dlaczego my jako dorośli jesteśmy nie rzadko skrępowani i otrzymasz techniki na uwolnienie się od tego skrępowania. Otrzymasz techniki na radzenie sobie z takimi emocjami jak: złość, zdenerwowanie, napięcie, agresja, wściekłość. Zajmiesz się tym na co masz wpływ - swoim samopoczuciem, oczyszczaniem się z negatywnych emocji i przekierowywaniem energii na miłość, wdzięczność, na dobro oraz zajmiesz się swoją przestrzenią, wprowadzisz w nią harmonię.

3 lekcja. Myślenie i słowa

Dowiesz się, że myślenie to ogromna odpowiedzialność. Dowiesz się co o sobie myślisz i dlaczego?

Sprawdzisz pochodzenie tych myśli. Zmierzysz się z etykietkami które Ci nadano, zasugeruję Ci co należy z nimi zrobić. Otrzymasz technikę na tworzenie świadomych myśli. Skoncentrujesz się na stworzeniu zdrowych myśli na swój temat.

4 lekcja. Szczerość i odpowiedzialność

Dowiesz się, jakie masz wspaniałe możliwości, będąc za swoje życie odpowiedzialnym, dowiesz się, jakie są zdrowe granice w relacjach. Uświadomisz sobie jak chcesz żyć. Namierzysz swoje niekorzystne nawyki i świadomie zastąpisz je takimi, które są dla Ciebie dobre, takimi które sprawią, że będziesz zadowolony ze swojej codzienności. Nauczysz się planować, dowiesz się gdzie dziś jesteś, a gdzie chcesz być, dlaczego jesteś tam gdzie jesteś i co musi się stać, byś dotarł tam gdzie dotrzeć chcesz. Otrzymasz technikę motywacyjną.

5 lekcja. Podejście do porażek i proaktywizm

Będziesz miał szansę zmienić nastawienie do porażek. Dostrzeżesz czego się z nich nauczyłeś dotychczas. Podejmiesz się refleksji na temat Twojego podejścia do życia, dostrzeżesz czy jest one reaktywne czy proaktywne. Uświadomisz się na temat tego co jesz i co pijesz, co wspierasz i będziesz mógł podjąć się refleksji, czy chcesz to kontynuować, mając wiedzę, będziesz mógł świadomie decydować.

6 lekcja. Akceptacja i wewnętrzny głos

Dzięki afirmacjom wzmocnisz miłość do siebie. Nauczysz się dobrze siebie traktować w myślach. Wsłuchasz się w swój wewnętrzny głos, on będzie Cię prowadził, on będzie Twoim drogowskazem.

7 lekcja. Wdzięczność

Dostrzeżesz, za co jesteś wdzięczny. Nauczysz się okazywać wdzięczność, doceniać innych. A to bardzo dobry fundament do budowania swojej rzeczywistości.

8 lekcja. Wytrwałość i koncentracja na najbliższym kroku

Zrealizujesz swój cel, a dzięki temu nauczysz się wytrwałości, konsekwencji, planowania, elastyczności, cierpliwości, będziesz cieszyć się całym procesem, jak i osiągnięciem celu

9 lekcja. Sprzyjające otoczenie

Zastanowisz się jakie jest Twoje otoczenie i dlaczego akurat z takimi osobami spędzasz czas. Nauczysz się sprawiać sobie radość, przyjemność.

Dla kogo jest te szkolenie?

 • Dla osób, które doświadczyły traum, mobbingu, czy to w domu, w szkole, w pracy, w kościele i nie przepracowały tego, by odbudowały relację ze sobą samym, bądź żeby wzmocniły ją pozytywnie (dda, współuzależnieni, uzależnieni, lękliwi, tacy którzy mają na koncie traumy i wciąż nimi żyją, ale też chcą przestać nimi żyć).
 • Dla osób, które chciałyby uwolnić się od poczucia gorszości, poczucia winy, od tworzenia czarnych scenariuszy. Nie traktować wciąż swojego życia jak nic nie znaczący przypadek, a chciałyby się poczuć częścią całości, chciałyby żyć w przekonaniu, że wszyscy bez wyjątku zasługują na wszystko co najlepsze, wszyscy, więc Ty również zasługujesz.
 • Dla osób, które tłumiły w sobie takie emocje jak: złość, gniew, żal, wściekłość, agresję i chcą się od tego uwolnić, nauczyć się oczyszczać i przekierowywać energię na miłość, wdzięczność, pasję.
 • Dla osób, które chciałyby bezsilność, życie bezcelowe, zastąpić budowaniem swojego życia radośnie i odpowiedzialnie.
 • Dla osób, które chciałyby czuć się bardzo dobrze w swojej skórze, w swoim towarzystwie, akceptować siebie, chciałyby pokochać siebie.
 • Dla osób, które będą rodzicami a same wychowały się w niesprzyjającym środowisku, albo już nimi są. Rodzicielstwo to najważniejsze zadanie jakie istnieje, zdrowi rodzice to zdrowe dzieci. Rodzice mogą dać tylko to co sami mają, mogą zaoferować dziecku tylko to kim są, więc jeśli chcesz nie przenieść traum ze swojego domu na dziecko, musisz sam najpierw wyzdrowieć, jeśli chcesz obdarzyć je bezwarunkową miłością, najpierw sam musisz w taki sposób siebie kochać.
 • Dla osób, które pracują z dziećmi, dla opiekunów, nauczycieli, wychowawców,pedagogów, którzy nie mają w sobie wewnętrznego poczucia własnej wartości.
 • Dla osób, które chcą mieć wspaniały związek, ale na tę chwilę szukają potwierdzenia swojej wartości w relacjach z innymi.

Doświadczasz jakiś skrajności które są konsekwencją wychowania w patologicznej rodzinie, albo jakiś innych traumatycznych doświadczeń?

Może jest to poczucie winy, może jesteś kozłem ofiarnym i przyciągasz wciąż katów, może jest to poczucie gorszości, bezcelowości, braku mocy sprawczej, a może jest to ból, cierpienie, nie akceptowanie siebie, nieustający smutek, depresje, myśli samobójcze, nie wspierające myśli, wątpienie w siebie,szukanie potwierdzenia swojej wartości u innych, rozdarcie w środku, frustracje, paniczny lęk, grzebanie w przeszłości, skupianie się na krzywdzie, lęk o przyszłość, zamartwianie się i dołowanie, brak wewnętrznego poczucia własnej wartości. Jeśli tak, to wiem jak się czujesz, bo to były też moje skrajności.

Ok 18 lat doświadczałam pogardzania mną na różne sposoby, znęcania psychicznego i fizycznego. 10 lat doświadczałam mobbingu w szkole, kilka lat żyłam w poczuciu winy. Chciałam kilka razy popełnić samobójstwo, doświadczałam depresji - byłam ofiarą i przyciągałam katów, nie broniłam się, prawdopodobnie dlatego, że widziałam takie same zachowanie u mojej matki, która przez lata zgadzała się na znęcanie fizyczne i psychiczne od swojego męża. Zmierzyłam się na własnej skórze z bezsilnością, bólem, cierpieniem, panicznym lękiem, pogardą, poczuciem gorszości, poczuciem winy, brakiem mocy sprawczej, zarozumiałością, bezcelowością, nie umiejętnością wyznaczania granic, fochami, nie umiejętnością komunikowania się z innymi w asertywny sposób, z niedbaniem o swoje potrzeby, z tym, że tylko ja mam rację, a inni się mylą, z tym że szukałam potwierdzenia u innych mojej wartości, szczególnie w związkach, z przejmowaniem się opinią innych, z nie umiejętnością dawania nic od siebie, a tylko żądania, z lękiem o przyszłość i czarnymi scenariuszami które ciągle w swojej głowie tworzyłam, z nie akceptacją siebie, z walką ze sobą samym, z niewdzięcznością. Moi rodzice zapoznali mnie z nienawiścią, przemocą, narzekaniem, awanturami, krytyką, pretensjami. Mój ojciec popełnił samobójstwo. 

W konsekwencji tego wszystkiego z chorobą, którą postanowiłam pokonać. Iskra życia, jaka była we mnie, ten głos który słyszałam od zawsze, że jak tylko skończę szkołę to się wyprowadzę, chęć inwestowania w swój rozwój, czytanie książek, szkolenia, kursy, podróże, inspiracje z tego wszystkiego co wymieniłam uzdrowiły mnie. Był to długi proces, uczyłam się, zmieniałam miasta, państwa, prace, partnerów, znajomych, poznawałam się, popełniałam błędy, wyciągałam wnioski i tak w kółko. Dziś czuje, że te wszystkie doświadczenia z domu, ze szkoły, z kościoła, tak piekielnie trudne rozwinęły mnie, ukształtowały mnie. Bo dziś jestem,tym kim jestem, dzięki nim. Dlatego wiem, że możemy bardzo dużo się nauczyć z traum, wiem że są one naszym nauczycielem. Wiem, że możemy je przepracować, bo ja to zrobiłam, wiem że możemy zrozumieć przyczynę-skutek, wyciągnąć wnioski, że możemy być świadomi, że jesteśmy współtwórcami naszych doświadczeń i zacząć świadomie je tworzyć. Wiem, że możemy przestać żyć traumatyczną przeszłością, pokochać siebie, szanować każde życie. Chciałabym zmienić statystyki, spotykać maksymalnie zadowolonych ludzi ze swojego życia. Po mimo trudnego dzieciństwa, czy trudnych doświadczeń, możesz dziś być szczęśliwy. 
 
Chcę Ci pomóc, dlatego postanowiłam przygotować takie szkolenie, byś nie powielał tego co widziałeś, a zbudował ze sobą zdrową, piękną relacje opartą na miłości, zrozumieniu, szacunku, bo wtedy będziesz mógł takie same relacje budować z innymi. 
 
Odkąd ja mam w sobie poczucie bezwarunkowej wartości, sięgam po to co najlepsze. Jestem 3 rok w związku, w którym doświadczam bezwarunkowej miłości, nie da rady opisać tego słowami, jest tak pięknie, bo prawdziwie i szczerze, jesteśmy sobą i z powodu bezwarunkowej miłości towarzyszymy sobie. Otaczam się wspierającymi ludźmi, dbam o siebie, zmieniłam chory styl życia na zdrowy, schudłam 10 kg i teraz czuję się dużo lepiej, zdrowiej i atrakcyjniej, rozwijam się, podróżuje i czerpię maksymalnie z życia to co najlepsze, a co najważniejsze jestem szczęśliwa sama ze sobą i pomagam innym, co daje mi bardzo dużo satysfakcji. Wiadomo jak każdemu mi również zdarzają się gorsze dni, ale wiem jak sobie z różnymi emocjami radzić, jak oczyszczać się ze złości, wkurzenia i przekierowywać energię na twórczość, miłość, pasję, tymi technikami też dzielę w kursie.

Jakie da Ci korzyści te szkolenie?

 1. Gdy zbudujesz piękną relację ze sobą i takich ludzi będziesz przyciągać, bo podobne przyciąga podobne, a nawet jeśli przyciągniemy przeciwieństwo, to utrzymanie tej relacji graniczy z cudem. Wniesiesz w te relacje radość, miłość, inspirację, tym się będziesz dzielić, a to oznacza jedno, zadowolenie z tych relacji.
 2. Jesteś bezwarunkowo wartościowy i inni też są, czując to, wzmocnisz miłość do siebie, inaczej spojrzysz na drugiego człowieka - jeszcze zdrowiej ?
 3. Zmienisz podejście do porażek. Nie będziesz marnować czas na obwinianie siebie i zamartwianie, a jedynie będziesz wyciągać wnioski i je stosować. Dzięki temu będziesz jeszcze szybciej i radośniej się rozwijać. To jest również sposób na dobre samopoczucie.
 4. Realizując cel poczujesz moc sprawczą. A wtedy będziesz budować swoje życie radośniej i świadomiej. Planowanie i realizacja celów, upadki i powstawanie z nich, cieszenie się drogą do celu i osiąganie ich, sprawi, że ostatecznie będziesz miał efekty takie jakie mieć chcesz.
 5. Zostawisz przeszłość i zajmiesz się tym na co masz wpływ, zajmiesz się teraźniejszością i dzięki temu będziesz budować lepszą przyszłość. To oznacza jedno, lepsze samopoczucie.
 6. Będziesz miał szansę przyjąć wyzwanie podejścia proaktywnego do życia. To najtańsze, najmądrzejsze i najprzyjemniejsze podejście, stosowane przez ludzi sukcesu.
 7. Nagradzanie siebie, radowanie się ze swojego rozwoju będzie codziennością.
 8. Nauczysz się jeszcze lepiej radzić sobie z negatywnymi, ale wciąż potrzebnymi nam emocjami. Nie będziesz już w ogóle tłumić ich w sobie, pokażę Ci jak się oczyścić, po to by przekierować energię na to co nam służy, na zdrowie, miłość, twórczość. Skupiając swoja uwagę na tym co Ci służy, zaczniesz tego doświadczać.
 9. Będziesz wspierać siebie w myślach, słowach i czynach. Dostaniesz technikę na tworzenie świadome myśli, jeśli będziesz z niej korzystać kiedy będzie taka potrzeba, ta mała, duża zmiana, zmieni wiele na lepsze, bo od myśli się wszystko zaczyna, jakie masz myśli, takie masz emocje, uczucia,taką masz rzeczywistość.
 10. Gdy pokochasz siebie, będziesz otaczać się ludźmi, którzy Cię również kochają, za to że jesteś.
 11. Będziesz dla siebie najlepszym przyjacielem, będziesz żyć w zgodzie ze sobą. To właściwie najważniejsze zadanie każdego z nas i najlepszy prezent jaki możemy sobie podarować.
 12. Skupisz się na wdzięczności, dzięki tej postawie będziesz doświadczać jeszcze więcej obfitości i wspaniałości. Bo taka postawa otwiera nas na to.

 

Nazywam się Gaja Wolf. Jestem twórcą fan page Życie jest wartością za pomocą którego zmieniam świat na bardziej przyjazne miejsce, dzieląc się tym co jest w głębi mojego serca: poczuciem, że każde życie jest wartościowe, bez względu na kolor skóry, narodowość, wyznawaną religię, status materialny. Poczuciem-że jesteśmy jednością, biedni i bogaci, czarni i biali, muzułmanie i katolicy, ludzie i zwierzęta,świadomi i nie świadomi, wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami.

Ukończyłam pedagogikę resocjalizacyjną, kursy psychologiczne, czy rozwoju osobistego, jednak to na czym najbardziej bazuje, to swoje doświadczenia, własne wnioski. Działam z poziomu autorytetu, zamieniłam słabości w siłę, stworzyłam siebie na nowo, pomimo traumatycznych doświadczeń z jakimi zmierzałam się wychowana w patologicznym środowisku, nie poddałam się, wstałam i żyję po swojemu - dzielę się tą historią w książce, pt: ”Bezwarunkowa wartość”. Za pomocą szkolenia pomagam innym zrobić to samo.

Bardzo ważne

Te szkolenie nie jest tabletką, która ukryje na chwilę symptomy choroby, ale nigdy Cię nie wyleczy. To też nie magiczna tabletka która przez 9 dni uzdrowi Twoje traumy, które trwały nie rzadko, po kilka, kilkanaście lat. Nie licz na to. Jeśli ktoś Ci obiecuje efekty, po tak krótkim czasie, to być może ma jakieś moce o których jeszcze nie wiem, albo kłamie. Bo wiem po sobie, ile pracy włożyłam w swoją przemianę i wiem ile to trwało. Był to proces i na to się przygotuj. Pamiętaj, że każdy jest inny, dlatego ten proces też taki będzie. Z tego wynika też to, że nie wiem ile konkretnie Ty potrzebujesz czasu na to by ujrzeć zmiany w swoim życiu, ale jedno jest pewne, jak nie zaczniesz jego zmieniać, nie wydarzy się to nigdy. Grunt, żebyś zaczął, był otwarty na te zmiany, na pracę ze sobą, żebyś uczciwie ją wykonywał,a wszystko potoczy się we właściwym kierunku. Te szkolenie właśnie nim jest, właściwym kierunkiem.

Wiedz, że bardzo chcę Ci pomóc, ale ostatecznie Twoja gotowość jest bardzo potrzebna, dlatego nie korzystaj z mojego szkolenia gdy:

 • nie jesteś gotowy na zmiany, na zaangażowanie się w wykonywanie zadań i ćwiczeń. Nie zajmuje się przekonywaniem, że tej zmiany potrzebujesz, ta chęć i gotowość działania musi płynąć od CIEBIE. Jeśli nie masz czasu, nie jesteś w stanie poświęcić od kilku minut do 1-3 h dziennie, przez następne 9 dni na pracę ze sobą i współpracę ze mną w budowaniu Twojego lepszego jutra.

Zapraszam do współpracy tylko osoby które naprawdę chcą zmienić swoje życie i są w stanie podjąć wysiłek z tym związany.

Efekty będą wspaniałe, ale tylko wtedy gdy dasz z siebie 100% podczas szkolenia, jak i będziesz kontynuował właściwe, zdrowe podejście też później.

To jak będzie? Dołączasz do osób, które świadomie kreują swoją rzeczywistość?

Zależy mi na tym by pomóc, jak największej ilości osób, dlatego minimalna inwestycja to 70 zł, szkolenie jest wycenione na 390 zł, choć jestem pewna, że jest warte dużo więcej, jednak domyślam się, że taka cena mogłaby być barierą, dla nie których osób będących w potrzebie, wychodzę temu na przeciw i jeśli chcesz możesz zapłacić za te najbliższe szkolenie 70 zł. Jak będzie potem zobaczymy.

Cudowne wiadomości od uczestniczek szkolenia:

Dziękuję za te szkolenie. Wreszcie odnalazłam siebie i drogę, którą chcę podążać. Dzięki Gai uwierzyłam, że to ja mam największą siłę sprawczą w swoim życiu. Niby zawsze to wiedziałam, ale jak się okazało nie było łatwo się z tym zmierzyć, nareszcie mam odwagę by w pełni żyć swoim życiem, że mam prawo być szczęśliwa i odzyskałam kontakt sama ze sobą. Kurs oczyszcza to co w nas zalega, odcina ciążący balast w postaci traum z dzieciństwa czy innych już bardziej codziennych problemów i pozwala rozwinąć skrzydła. Dziękuję - Ewa

Gaju, Twoje szkolenie pozwolił mi powrócić do siebie. Przypomniałam sobie,że też jestem ważna. Te kilka dni pozwoliło mi wyrwać się z rutyny mojego dnia. Praca- Dom. Musiałam a wręcz chciałam sobie wygospodarować czas na wymianę maili z Tobą. To fantastyczne uczucie doświadczać tak otwartej i ciepłej osoby jak Ty. Bardzo podobały mi się zadania z wymienianiem. Pozwoliło mi to przez dłuższą chwilę pobyć w swoim wnętrzu. Szkolenie polecam wszystkim, którzy chcą się ze sobą zmierzyć. - Basia

Bardzo się cieszę że brałam udział w szkoleniu .Zrozumiałam ze życie zależy tylko ode mnie, że tylko ja sama mogę je zmienić. Te szkolenie jest dla osób które chcą zmienić swoje życie na lepsze. Obecnie jestem w trakcie czytania Gai ebooka. Książka napisana w sposób dostępny i zrozumiały. Dla mnie to jakby dalsza kontynuacja szkolenia. Szkolenie i książka zmieniły moje życie na lepsze. Życie stało się łatwiejsze. Dziękuję, za to że dzielisz się swoimi doświadczeniami i przemianami. - Agnieszka

Dzięki szkoleniu zrozumiałam, że mogę mieć wpływ tylko i wyłącznie na siebie, nikogo nie zmienię na siłę, nikt nie będzie mnie kochał i szanował jeśli sama tego nie będę w stosunku do siebie robić. Bardzo pomocna jest w wychodzeniu na prostą, informacja, że inni o siebie zawalczyli i że im się udało. Wspaniale, że się tym sukcesem podzieliłaś Gaju. Polecam te szkolenie ze szczerego serca. - Kasia

Dziękuję bardzo za te szkolenie, zaczęłam wierzyć w siebie, myśleć nad swoim nastawieniem do różnych spraw i naprawianiem złego nastawienia i podejścia do życia. Dziękuję - Karolina

Wczytuję mapę...
70 zł
5 marca 2018 - 13 marca 2018
Cała Polska, Cała Polska

Organizator

Gaja Wolf

Gaja Wolf

Jestem DDA i tworzę dla DDA. Z wykształcenia jestem pedagogiem, autorką praktycznego poradnika z zadaniami dla DDA pt: “Uzdrowienie. Stań się zdolny do kochania” oraz darmowego poradnika pt:”Syndrom DDA” Jak możesz sobie pomóc? 15 wskazówek, twórcą bloga bezwarunkowawartosc.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

BEZWARUNKOWA WARTOŚĆ. Poznaj i pokochaj siebie. Postaw na zrozumienie, rozwój i żyj w wolności.

Gaja Wolf
5 marca 2018 - 13 marca 2018
Cała Polska, Cała Polska
1 tydzień
70 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi