Antykariera. Stwórz życie i pracę, którą kochasz. (Nowe Kawkowo)

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
Nowe Kawkowo
6 dni
120 zł

Uwaga: Cena 120 zł to kwota zaliczki.

Czy żyjesz Swoim Autentycznym Życiem, czy powtarzasz tylko drogę swojej rodziny, przodków i  bliskich? Czy kochasz Swoje Życie? Czy każdy dzień jest dla Ciebie pełen pasji, szczęścia, miłości i wyzwań?  Czy chciałbyś, aby twoje dzieci żyły tak jak Ty? Czy jesteś Twórcą Swego Życia, czy tylko kiepskim i tanio opłacanym aktorem, grającym rolę w „cudzej sztuce”?

Antykariera to odkrywanie własnego powołania. To Mapa wyznaczająca drogę z najgłębszych zakamarków ludzkiej duszy do kształtu naszego życia w świecie. To praktyczny sposób wyrażania naszej niepowtarzalności. Jako próba pogodzenia wschodniej duchowości z zachodnim stylem życia, antykariera odpowiada na proste, lecz bardzo ważne pytanie: Jak Żyć, robiąc to, co się kocha? 

Po czym mamy poznać, czy sposób w jaki żyjemy, nasze wybory, to, co robimy, jest dla nas wymarzone? Czy idę drogą Antykariery – czyli idę za głosem swego serca, swoich pasji i marzeń? Bo, Antykariera to nie tylko droga zawodowa i praca, to całe nasze Życie, podejmowane przez nas decyzje i wyzwania.  Tak, abyśmy mogli żyć autentycznie i w pełni Swoim Życiem, a nie tym, co narzuca nam środowisko, kultura i otoczenie.

Rick Jarow odpowiada: Podstawową rzeczą jest zadanie sobie pytania: czy jestem szczęśliwy? Jeśli twoje życie i twoja praca czynią cię szczęśliwym, to na pewno jesteś na ścieżce Antykariery. Cel życia i pracy to nie tylko pieniądze – praca przede wszystkim ma pomóc nam w pełni czuć życie, otworzyć się na głębszą duchową rzeczywistość. Antykariera jest wtedy, jeśli jesteś w harmonii ze swoją duszą i  wewnętrzną jaźnią. Wtedy to wiesz – po prostu czujesz, jak energia życia płynie przez ciebie.

Twórcą pojęcia Antykariera jest Rick Jarow – autor kultowej książki „Antykariera – w poszukiwaniu pracy życia” nauczyciel duchowy, coach i doradca biznesowy.  Posiadając doświadczenie z dziedziny studiów nad religioznastwem, wieloletniej współpracy z szamanami i uzdrowicielami oraz pracy w biznesie - Rick Jarow będzie pracować z Tobą, aby pomóc Ci znaleźć drogę do Życia i Pracy Marzeń.

"Trudnych czasów nie należy się obawiać, ponieważ stanowią prawdziwą próbę naszego dostrojenia się, naszej wiary i naszych zdolności do stanięcia na dwóch na nogach z nienaruszoną głową i sercem". Rick Jarow

Na tym warsztacie, Rick Jarow będzie pomagał uczestnikom  znaleźć Nową Drogę i   swoje życiowe powołanie. Krok po kroku przejdziesz proces budowania  Drogi Życia,  Twojej osobistej „Kariery”/ Antykariery,  która jest odpowiedzią na twoje najgłębsze poziomy marzeń, pasji i celu. Jarow pomoże uczynić ci także następny krok, który intuicję przekształci w działanie oraz  stworzy wsparcie dla Twoich wizji.  Pomoże znaleźć wewnętrzną odwagę i stanowczość. Wydobędzie motywację oraz samodyscyplinę niezbędną do stworzenia autentycznego powołania i Życia Marzeń. .

Począwszy od zbadania obfitości i braku oraz przechodząc przez historię twojej rodziny, odkryjesz swoje prawdziwe priorytety, otworzysz się na twórcze wizje i zaczniesz dostosowywać je do całej swojej istoty.

W czasie warsztatów będziesz miał możliwość dowiedzieć się:

 • w jaki sposób żyć Pełnią Życia w zgodzie z tym co kochasz i szanujesz;
 • jak pogodzić pasję i powołanie z codziennością i pracą;
 • jak żyć bardziej twórczo, robiąc to, do czego zostałeś stworzony;
 • w jaki sposób pracować i zarabiać  pieniądze nie „sprzedając swojej duszy”;
 • dowiesz się więcej o swoich mocnych stronach, talentach i życiowej misji.

Warsztat „Antykariera - Stwórz Życie i Pracę, Którą Kochasz”  to:

 • Przewodnik po przejściu przez główne zmiany w życiu i karierze;
 • Radykalne, holistyczne podejście zmieniające całe twoje życie;
 • Połączenie duchowości Wschodu i materii Zachodu;
 • Możliwość odkrycia powołania zakodowanego w centrach energii czakr;
 • Skuteczne metody wybierania i realizowanie życiowych celów;
 • Sposoby rozwijania Drogi Życia, która odzwierciedla twoje współczucie serca i odwagę duszy.

To warsztat dla osób, które:

 • są otwarte na zmianę i czują, że ich Życie utknęło na zakręcie i potrzebują teraz  Nowej Mapy na Nową Drogę;
 • potrzebują postawienia nowych celów i wyzwań; zadania sobie ważnych pytań  – czy żyję Moim Życiem, czy tylko powtarzam drogę mojej rodziny, przodków i bliskich? Czy kocham Moje Życie? Czy każdy dzień jest pełen pasji, szczęścia, miłości i wyzwań?  Czy chciałbym, aby moje dzieci żyły tak jak ja? Czy jestem Twórcą Swego Życia, czy tylko kiepskim i tanio opłacanym aktorem, grającym rolę  w „cudzej sztuce”?
 • chcą żyć pełnym, świadomym i twórczym życiem;
 • chcą dowiedzieć się jak pracować, a jednocześnie wchodzić coraz głębiej w świadomość i duchowość;
 • chcą by ich Życie i Praca  odgrywały pozytywną i istotną rolę w świecie (dla dobra siebie, swojej rodziny, swoich bliskich i całego Wszechświata),
 • planują w życiu zawodowym zmianę w kierunku pracy będącej jednocześnie ich pasją i marzeniem,
 • które chciałyby rozwijać się zawodowo zgodnie ze swoimi zdolnościami i misją życiową,
 • chcą doświadczać harmonii wynikającej z połączenia twórczej pasji i pracy zawodowej,
 • przeżywają niezadowolenie ze swojej dotychczasowej pracy.

 

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

SZCZEGÓŁY WARSZTATU

TERMIN:

15 - 21.07.2018

ROZPOCZĘCIE:

15.VII (niedziela), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE:

22.VII (sobota), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz", 
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU:

1200 zł + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU:

Wyżywienie: 70 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)

Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc

Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

ZAPISY:

1.      Rezerwacja miejsca na warsztacie przebiega poprzez  wpłatę bezzwrotnej zaliczki za warsztat w wysokości 120 zł poprzez  portal Strefa Rozwoju.pl -  formularz poniżej;

2.      Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki za pobyt w ciągu tygodnia od zgłoszenia;

3.      Brak wpłaty zaliczki za pobyt w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!

4.      Wpłata zaliczki za pobyt jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);

5.      Zaliczkę za pobyt w wysokości 240 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 15-21.VII.2018”;

6.      Zaliczka za pobyt  jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! W razie zwrotu zaliczki za pobyt ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

PROWADZĄCY:

Jarow Rick

Dr Rick Jarow jest doktorem nauk humanistycznych i wykładowcą studiów religioznawczych w Vassar College,USA, antropologiem, astrologiem i nauczycielem duchowym. Prowadząc znane od wielu lat warsztaty Antykariera, pomógł już tysiącom ludzi przetransformować swoje życie zawodowe.

Rick Jarow zmienił sposób, w jaki świat myśli o pracy, celu i powołaniu. Jako pionier ruchu anty karierowego i autor książki "Stwórz Pracę, Którą Kochasz” pomógł tysiącom ludzi otworzyć się na intuicję, przekształcić swoje wartości w działanie i odpowiadzieć na swoje prawdziwe powołanie ... zamiast podejmować się kolejnej pracy. W ciągu ostatnich kilku lat twórczość Ricka koncentruje się wokół nauczania o sztuce manifestacji (jak to opisuje w swojej książce i na warsztacie “Alchemia Obfitości”). Podobnie jak w pracy nad karierą i powołaniem, jego nauki wykraczają poza uproszczone podejście które stało się popularne dzięki filmowi "Sekret" i innym filozofiom typu "dostaniesz-to-czego-pragniesz". Nurtują go głębsze alchemiczne możliwości kochania tego, co jest, rozpoznawania większego celu i zmierzania ku własnej uzdrowionej wizji, zarówno na poziomie indywidualnym, jak i kulturowym.

Rick Jarow prowadzi swoje warsztaty i wykłady na całym świecie, m.in. w Instytucie Omega w Nowym Jorku; Open Center w Nowym Jorku; Esalen w Kalifornii; Hollyhock na wyspie Cortes, Uniwersytecie Naropie w Kolorado oraz w wielu innych centrach konferencyjno-holistycznych w Stanach Zjednoczonych i za granicą.

Wczytuję mapę...
120 zł
15 lipca 2018 - 21 lipca 2018
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie

Organizator

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie

Trener

O nie napisał/a notki o sobie.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Antykariera. Stwórz życie i pracę, którą kochasz. (Nowe Kawkowo).

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
15 lipca 2018 - 21 lipca 2018
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie
6 dni
120 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi