Antykariera. Stwórz życie i pracę, którą kochasz (Nowe Kawkowo)

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
Nowe Kawkowo
1 tydzień
120 zł

Uwaga: Cena 120 zł to kwota zaliczki!

Czy żyjesz Swoim Autentycznym Życiem, czy powtarzasz tylko drogę swojej rodziny, przodków i  bliskich? Czy kochasz Swoje Życie? Czy każdy dzień jest dla Ciebie pełen pasji, szczęścia, miłości i wyzwań?  Czy chciałbyś, aby twoje dzieci żyły tak jak Ty? Czy jesteś Twórcą Swego Życia, czy tylko kiepskim i tanio opłacanym aktorem, grającym rolę w „cudzej sztuce”?

Antykariera to odkrywanie własnego powołania. To Mapa wyznaczająca drogę z najgłębszych zakamarków ludzkiej duszy do kształtu naszego życia w świecie. To praktyczny sposób wyrażania naszej niepowtarzalności. Jako próba pogodzenia wschodniej duchowości z zachodnim stylem życia, antykariera odpowiada na proste, lecz bardzo ważne pytanie: Jak Żyć, robiąc to, co się kocha?

Po czym mamy poznać, czy sposób w jaki żyjemy, nasze wybory, to, co robimy, jest dla nas wymarzone? Czy idę drogą Antykariery – czyli idę za głosem swego serca, swoich pasji i marzeń? Bo, Antykariera to nie tylko droga zawodowa i praca, to całe nasze Życie, podejmowane przez nas decyzje i wyzwania.  Tak, abyśmy mogli żyć autentycznie i w pełni Swoim Życiem, a nie tym, co narzuca nam środowisko, kultura i otoczenie.

Rick Jarow odpowiada: Podstawową rzeczą jest zadanie sobie pytania: czy jestem szczęśliwy? Jeśli twoje życie i twoja praca czynią cię szczęśliwym, to na pewno jesteś na ścieżce Antykariery. Cel życia i pracy to nie tylko pieniądze – praca przede wszystkim ma pomóc nam w pełni czuć życie, otworzyć się na głębszą duchową rzeczywistość. Antykariera jest wtedy, jeśli jesteś w harmonii ze swoją duszą i  wewnętrzną jaźnią. Wtedy to wiesz – po prostu czujesz, jak energia życia płynie przez ciebie.

Twórcą pojęcia Antykariera jest Rick Jarow – autor kultowej książki „Antykariera – w poszukiwaniu pracy życia” nauczyciel duchowy, coach i doradca biznesowy.  Posiadając doświadczenie z dziedziny studiów nad religioznawstwem, wieloletniej współpracy z szamanami i uzdrowicielami oraz pracy w biznesie - Rick Jarow będzie pracować z Tobą, aby pomóc Ci znaleźć drogę do Życia i Pracy Marzeń.

"Trudnych czasów nie należy się obawiać, ponieważ stanowią prawdziwą próbę naszego dostrojenia się, naszej wiary i naszych zdolności do stanięcia na dwóch na nogach z nienaruszoną głową i sercem". Rick Jarow

Na tym warsztacie, Rick Jarow będzie pomagał uczestnikom znaleźć Nową Drogę i swoje życiowe powołanie. Krok po kroku przejdziesz proces budowania  Drogi Życia,  Twojej osobistej „Kariery”/ Antykariery, która jest odpowiedzią na twoje najgłębsze poziomy marzeń, pasji i celu. Jarow pomoże uczynić ci także następny krok, który intuicję przekształci w działanie oraz  stworzy wsparcie dla Twoich wizji.  Pomoże znaleźć wewnętrzną odwagę i stanowczość. Wydobędzie motywację oraz samodyscyplinę niezbędną do stworzenia autentycznego powołania i Życia Marzeń.

Począwszy od zbadania obfitości i braku oraz przechodząc przez historię twojej rodziny, odkryjesz swoje prawdziwe priorytety, otworzysz się na twórcze wizje i zaczniesz dostosowywać je do całej swojej istoty.

W czasie warsztatów będziesz miał możliwość dowiedzieć się:

 • w jaki sposób żyć Pełnią Życia w zgodzie z tym co kochasz i szanujesz;
 • jak pogodzić pasję i powołanie z codziennością i pracą;
 • jak żyć bardziej twórczo, robiąc to, do czego zostałeś stworzony;
 • w jaki sposób pracować i zarabiać  pieniądze nie „sprzedając swojej duszy”;
 • dowiesz się więcej o swoich mocnych stronach, talentach i życiowej misji.

Warsztat „Antykariera – Stwórz Życie i Pracę, Którą Kochasz”  to:

 • Przewodnik po przejściu przez główne zmiany w życiu i karierze;
 • Radykalne, holistyczne podejście zmieniające całe twoje życie;
 • Połączenie duchowości Wschodu i materii Zachodu;
 • Możliwość odkrycia powołania zakodowanego w centrach energii czakr;
 • Skuteczne metody wybierania i realizowanie życiowych celów;
 • Sposoby rozwijania Drogi Życia, która odzwierciedla twoje współczucie serca i odwagę duszy.

To warsztat dla osób, które:

 • są otwarte na zmianę i czują, że ich Życie utknęło na zakręcie i potrzebują teraz  Nowej Mapy na Nową Drogę;
 • potrzebują postawienia nowych celów i wyzwań; zadania sobie ważnych pytań  – czy żyję Moim Życiem, czy tylko powtarzam drogę mojej rodziny, przodków i bliskich? Czy kocham Moje Życie? Czy każdy dzień jest pełen pasji, szczęścia, miłości i wyzwań? Czy chciałbym, aby moje dzieci żyły tak jak ja? Czy jestem Twórcą Swego Życia, czy tylko kiepskim i tanio opłacanym aktorem, grającym rolę  w „cudzej sztuce”?
 • chcą żyć pełnym, świadomym i twórczym życiem;
 • chcą dowiedzieć się jak pracować, a jednocześnie wchodzić coraz głębiej w świadomość i duchowość;
 • chcą by ich Życie i Praca  odgrywały pozytywną i istotną rolę w świecie (dla dobra siebie, swojej rodziny, swoich bliskich i całego Wszechświata),
 • planują w życiu zawodowym zmianę w kierunku pracy będącej jednocześnie ich pasją i marzeniem,
 • które chciałyby rozwijać się zawodowo zgodnie ze swoimi zdolnościami i misją życiową,
 • chcą doświadczać harmonii wynikającej z połączenia twórczej pasji i pracy zawodowej,
 • przeżywają niezadowolenie ze swojej dotychczasowej pracy.

SZCZEGÓŁY WARSZTATU

TERMIN:

14 - 21.07.2019

ROZPOCZĘCIE

14.07 (niedziela), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE

21.07 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz", 
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

1200 zł + koszty pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU

Wyżywienie: 75 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)

Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc

Ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo / żywieniowo / warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

ZAPISY:

 1. Rezerwacja miejsca na warsztacie przebiega poprzez  wpłatę bezzwrotnej zaliczki za warsztat w wysokości 120 zł poprzez  portal Strefa Rozwoju.pl - formularz poniżej;
 2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki za pobyt w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
 3. Brak wpłaty zaliczki za pobyt w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
 4. Wpłata zaliczki za pobyt jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 240 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 14-21.VII.2019”.
 6. Zaliczka za pobyt jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka! W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
 7. Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka za pobyt nie będzie zwracana

PROWADZĄCY

Jarow Rick

Dr Rick Jarow jest doktorem nauk humanistycznych i wykładowcą studiów religioznawczych w Vassar College,USA, antropologiem, astrologiem i nauczycielem duchowym. Prowadząc znane od wielu lat warsztaty Antykariera, pomógł już tysiącom ludzi przetransformować swoje życie zawodowe.

Rick Jarow zmienił sposób, w jaki świat myśli o pracy, celu i powołaniu. Jako pionier ruchu anty karierowego i autor książki "Stwórz Pracę, Którą Kochasz” pomógł tysiącom ludzi otworzyć się na intuicję, przekształcić swoje wartości w działanie i odpowiadzieć na swoje prawdziwe powołanie ... zamiast podejmować się kolejnej pracy. W ciągu ostatnich kilku lat twórczość Ricka koncentruje się wokół nauczania o sztuce manifestacji (jak to opisuje w swojej książce i na warsztacie “Alchemia Obfitości”). Podobnie jak w pracy nad karierą i powołaniem, jego nauki wykraczają poza uproszczone podejście które stało się popularne dzięki filmowi "Sekret" i innym filozofiom typu "dostaniesz-to-czego-pragniesz". Nurtują go głębsze alchemiczne możliwości kochania tego, co jest, rozpoznawania większego celu i zmierzania ku własnej uzdrowionej wizji, zarówno na poziomie indywidualnym, jak i kulturowym.

Rick Jarow prowadzi swoje warsztaty i wykłady na całym świecie, m.in. w Instytucie Omega w Nowym Jorku; Open Center w Nowym Jorku; Esalen w Kalifornii; Hollyhock na wyspie Cortes, Uniwersytecie Naropie w Kolorado oraz w wielu innych centrach konferencyjno-holistycznych w Stanach Zjednoczonych i za granicą.

Wczytuję mapę...
120 zł
14 lipca 2019 - 21 lipca 2019
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie

Organizator

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie

Trener

O nie napisał/a notki o sobie.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Antykariera. Stwórz życie i pracę, którą kochasz (Nowe Kawkowo).

Ośrodek "TU I TERAZ" w Kawkowie
14 lipca 2019 - 21 lipca 2019
Nowe Kawkowo 52A, Nowe Kawkowo, warmińsko - mazurskie
1 tydzień
120 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi