Działanie w byciu

6. Trening Zen Coachingu w Polsce: Moduł 4 – Działanie w byciu

Zen Coaching Polska
Warszawa
5 dni
różne ceny

Zen Coaching pomaga odkryć na nowo, kim jesteśmy i za czym tęsknimy. Jego celem jest świadome, pełne sensu i radosne życie. Trening ZC prowadzi do głębokich przemian wewnętrznych, wspiera proces samoakceptacji i wewnętrznego spokoju. Powiedz sobie tak - zanurz się w byciu podczas 6. TRENINGU ZEN COACHINGU w Polsce.

Kiedy relaksujemy się w byciu, zyskujemy dostęp do naszego prawdziwego, pełnego i zdumiewającego wewnętrznego potencjału spokoju, siły, radości, miłości, wolności, zaufania, jasności i kreatywności. To jest również fundament pełnego mocy słuchania i bycia głębokim wsparciem dla innych.

Coaching jest sztuką wspierania uważności, odpowiedzialności i świadomych wyborów poprzez zadawanie mocnych pytań i głębokie słuchanie. Ciekawość i zaufanie to podstawa tego rodzaju wsparcia, a także baza dla rozwoju takich jakości jak radość życia, spełnienie, wzrastanie, rozwój, uzdrawianie, zmiana i lekkość.

Moduł 4: Działanie w byciu

Odkrywamy działanie i manifestację z łatwością i bezwysiłkowo – innymi słowy, życie zgodne z naszym sercem i pełnym potencjałem na co dzień. Eksplorujemy również szczegóły sesji coachingowej, relacji coachingowej, etyki coachingowej, naszych relacji z pieniędzmi, autentycznego marketingu i transformacji wewnętrznych blokad uniemożliwiających odniesienie sukcesu w prywatnej praktyce coachingowej.

Prowadzący

Moduł 4 poprowadzą Kavina Thorslund oraz Roger Marklund. Moduł odbędzie się w języku angielskim z polskim tłumaczeniem.

Kavina ThorslundKavina Thorslund - Senior Coach, facylitatorka/ nauczycielka. Od 2010 roku to jest od momentu ukończenia swojego treningu Zen Coachingu profesjonalnie pracuje w tym podejściu. Po wielu różnych terapiach oraz treningach odnalazła to podejście jako najbardziej głęboko dotykające jej serce. Oferuje sesje indywidualne, współ-naucza też na treningu Zen Coachingu w Norwegii. Prowadzi również superwizję dla coachów w społeczności Zen Coachingu. Obecnie studiuje Szamanizm Praktyczny jako uczennica na ścieżce Sweet Medicine Sundance.

Roger MarklundRoger Marklund - certyfikowany Senior Coach, facilitator/ nauczyciel, prowadzący superwizję w podejściu Zen Coachingu. Oferuje również coaching przywództwa oraz mindfulness (uważność), jest współ-nauczycielem na treningu Zen Coachingu w Oslo, Norwegii. W swojej pracy Roger oferuje przestrzeń jasności, entuzjazm oraz kochającą obecność – wspierające ludzi w skontaktowaniu się z ich własnymi wewnętrznymi zasobami. Roger ma ponad 10 lat doświadczeń oraz studiowania różnych podejść terapeutycznych oraz technik medytacyjnych. Pasjonuje się Teatrem Improwizacji, w którym czynnie bierze udział jako aktor. Obecnie Roger jest również studentem w szkole The Diamond Approach (Diamentowe Podejście) A.H. Almaasa.

O treningu

Trening składa się z 4 Modułów, każdy moduł trwa 5 dni.

Moduł 1 jest otwarty, udział w Module 2 oznacza deklarację wzięcia udziału w całości treningu (moduły 2-4).

Moduł 1 "COACHING W DUCHU ZEN" jest otwarty dla wszystkich. Można wziąć udział w tym module, doświadczyć pracy coachingowej w duchu Zen bez konieczności deklaracji udziału w całości treningu.

Terminy Modułu 1:

Moduł 1: 13-17.03.2019 prowadzenie Kavina Thorslund oraz Roger Marklund (Warszawa, Nowa Iwiczna)

Przejdź na stronę wydarzenia >>>

Moduł 1: 22-26.05.2019 prowadzenie Marta Obrycka (okolice Wrocławia lub Krakowa)

Przejdź na stronę wydarzenia >>>

Moduł 1: 28.08-1.09.2019 prowadzenie Kåre Landfald (Warszawa, Nowa Iwiczna)

Przejdź na stronę wydarzenia >>>

Terminy pozostałych modułów, dla osób chcących kontynuować trening:

Moduł 2: 13-17.11.2019 prowadzenie Kavina Thorslund oraz Roger Marklund (Warszawa, Nowa Iwiczna)

Przejdź na stronę wydarzenia >>>

Moduł 3: 25-29.03.2020 prowadzenie Kåre Landfald - Twórca Zen Coachingu (Warszawa, Nowa Iwiczna)

Przejdź na stronę wydarzenia >>>

Wczytuję mapę...
różne ceny
10 czerwca 2020 - 14 czerwca 2020
Warszawa, Warszawa, mazowieckie

Organizator

Zen Coaching Polska

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

6. Trening Zen Coachingu w Polsce: Moduł 4 – Działanie w byciu.

Zen Coaching Polska
10 czerwca 2020 - 14 czerwca 2020
Warszawa, Warszawa, mazowieckie
5 dni
różne ceny
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi