Relacje z poziomu serca

6. Trening Zen Coachingu w Polsce: Moduł 3 – Relacje z poziomu serca

Zen Coaching Polska
Warszawa
5 dni
różne ceny

Zen Coaching pomaga odkryć na nowo, kim jesteśmy i za czym tęsknimy. Jego celem jest świadome, pełne sensu i radosne życie. Trening ZC prowadzi do głębokich przemian wewnętrznych, wspiera proces samoakceptacji i wewnętrznego spokoju. Powiedz sobie tak - zanurz się w byciu podczas 6. TRENINGU ZEN COACHINGU w Polsce.

Kiedy relaksujemy się w byciu, zyskujemy dostęp do naszego prawdziwego, pełnego i zdumiewającego wewnętrznego potencjału spokoju, siły, radości, miłości, wolności, zaufania, jasności i kreatywności. To jest również fundament pełnego mocy słuchania i bycia głębokim wsparciem dla innych.

Coaching jest sztuką wspierania uważności, odpowiedzialności i świadomych wyborów poprzez zadawanie mocnych pytań i głębokie słuchanie. Ciekawość i zaufanie to podstawa tego rodzaju wsparcia, a także baza dla rozwoju takich jakości jak radość życia, spełnienie, wzrastanie, rozwój, uzdrawianie, zmiana i lekkość.

Moduł 3: Głębokie uzdrawianie i transformacja

Pogłębiamy umiejętność głębokiego słuchania i integrujemy świadomą obecność z narzędziami coachingowymi. Odkrywamy, jak wspierać dostęp do wewnętrznej motywacji, włączając takie jakości jak siła, twórczość, zaufanie i miłość zamiast strachu, wysiłku i zmagań. Przyglądamy się też sposobom włączania komunikacji Porozumienia bez przemocy (NVC) w proces coachingowy i odkrywamy kluczowe aspekty bycia w roli coacha.

Wchodzimy głębiej do serca, do podstaw świadmości, słuchania, a także zadawania efektywnych pytań. Odkrywamy zasady i praktykę porozumiewania bez przemocy, z poziomu serca. Przyglądamy się również sztuce uczciwych i pełnych empatii relacji we wszystkich dziedzinach życia – w rodzinie, miłości, przyjaźni, pracy i aktywnościach społecznych.

Prowadzący

Moduł 3 poprowadzi Kåre Landfald. Moduł odbędzie się w języku angielskim z polskim tłumaczeniem.

Kåre LandfaldKåre Landfald jest twórcą Zen Coachingu i jego głównym nauczycielem. Zapoczątkował rozwój Społeczności Coachów w podejściu Zen Coachingu, która obecnie liczy ponad 230 coachów w podejściu Zen Coachingu. Prowadzi roczny trening Zen Coachingu w Norwegii, Szwecji, Polsce, Republice Południowej Afryki, Holandii i Danii. Kåre otrzymał Licencjat z Filozofii, a także tytuł Magistra Zarządzania i Systemów Informatycznych (Sivilingeniør na NTH w Trondheim, Norwegia). Od 1997 r. Kåre Landfald pracuje jako consultant, coach, mediator w konfliktach, menadżer i nauczyciel rozwoju osobistego oraz zarządzania zmianą w organizacjach. Wcześniej, przez kilka lat, Kåre angażował się w działania na polu stosunków międzynarodowych. Pracował również dla ONZ, norweskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz jako konsultant w wielu organizacjach. Jego działania obejmowały sprawy dotyczące strategii redukcji ubóstwa, rozwoju organizacji, zapobiegania konfliktom, negocjacji, polityki ochrony środowiska, reformy ONZ i wiele innych.

O treningu

Trening składa się z 4 Modułów, każdy moduł trwa 5 dni.

Moduł 1 jest otwarty, udział w Module 2 oznacza deklarację wzięcia udziału w całości treningu (moduły 2-4).

Moduł 1 "COACHING W DUCHU ZEN" jest otwarty dla wszystkich. Można wziąć udział w tym module, doświadczyć pracy coachingowej w duchu Zen bez konieczności deklaracji udziału w całości treningu.

Terminy Modułu 1:

Moduł 1: 13-17.03.2019 prowadzenie Kavina Thorslund oraz Roger Marklund (Warszawa, Nowa Iwiczna)

Przejdź na stronę wydarzenia >>>

Moduł 1: 22-26.05.2019 prowadzenie Marta Obrycka (okolice Wrocławia lub Krakowa)

Przejdź na stronę wydarzenia >>>

Moduł 1: 28.08-1.09.2019 prowadzenie Kåre Landfald (Warszawa, Nowa Iwiczna)

Przejdź na stronę wydarzenia >>>

Terminy pozostałych modułów, dla osób chcących kontynuować trening:

Moduł 2: 13-17.11.2019 prowadzenie Kavina Thorslund oraz Roger Marklund (Warszawa, Nowa Iwiczna)

Przejdź na stronę wydarzenia >>>

Moduł 4: 10-14.06.2020 prowadzenie Kavina Thorslund oraz Roger Marklund (Warszawa, Nowa Iwiczna)

Przejdź na stronę wydarzenia >>>

Wczytuję mapę...
różne ceny
25 marca 2020 - 29 marca 2020
Warszawa, Warszawa, mazowieckie

Organizator

Zen Coaching Polska

Zamów 6. Trening Zen Coachingu w Polsce: Moduł 3 – Relacje z poziomu serca

Aby zamówić usługę, wypełnij poniższy formularz

Zamawiam usługę
6. Trening Zen Coachingu w Polsce: Moduł 3 – Relacje z poziomu serca
Rodzaj biletu Cena Ilość miejsc
Zaliczka rezerwująca miejsce na wydarzeniu 400,00 zł
Bilet zwykły 2 200,00 zł Niedostępny


6. Trening Zen Coachingu w Polsce: Moduł 3 – Relacje z poziomu serca.

Zen Coaching Polska
25 marca 2020 - 29 marca 2020
Warszawa, Warszawa, mazowieckie
5 dni
różne ceny
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi