6. Trening Zen Coachingu w Polsce: Moduł 1 – Zanurzenie w byciu

Zen Coaching Polska
Warszawa
5 dni
różne ceny

Zen Coaching pomaga odkryć na nowo, kim jesteśmy i za czym tęsknimy. Jego celem jest świadome, pełne sensu i radosne życie. Trening ZC prowadzi do głębokich przemian wewnętrznych, wspiera proces samoakceptacji i wewnętrznego spokoju. Powiedz sobie tak - zanurz się w byciu podczas 6. TRENINGU ZEN COACHINGU w Polsce.

Kiedy relaksujemy się w byciu, zyskujemy dostęp do naszego prawdziwego, pełnego i zdumiewającego wewnętrznego potencjału spokoju, siły, radości, miłości, wolności, zaufania, jasności i kreatywności. To jest również fundament pełnego mocy słuchania i bycia głębokim wsparciem dla innych.

Coaching jest sztuką wspierania uważności, odpowiedzialności i świadomych wyborów poprzez zadawanie mocnych pytań i głębokie słuchanie. Ciekawość i zaufanie to podstawa tego rodzaju wsparcia, a także baza dla rozwoju takich jakości jak radość życia, spełnienie, wzrastanie, rozwój, uzdrawianie, zmiana i lekkość.

Moduł 1: Coaching w duchu Zen | Zanurzenie w byciu

Moduł Coaching w duchu Zen jest podstawowym elementem treningu, tworzącym fundament podejścia Zen Coachingu. Eksplorujemy prostotę i siłę zatrzymania i bycia – cieszenie się chwilą taką, jaka jest. Z tego miejsca angażujemy się w proces zgłębiania chwili obecnej (praktyka inquiry-dociekanie); zgłębiamy swoje doświadczenie, aby w pełni je zrozumieć i pozwolić, by naturalna mądrość i życiowa inteligencja mogły się rozwinąć.

Stanowi to podstawę procesu, jaki zachodzi w podejściu Zen Coachingu, a dzięki temu mamy możliwość być głęboko wspierający wobec siebie i innych ludzi.

W tym module odkrywamy, co wspiera te jakości życia i co je blokuje. Uczymy się także jak wygląda podstawowa struktura pracy coacha i jakie narzędzia możemy wykorzystać, aby efektywnie pracować jako coach- zarówno dla siebie, jak i innych.

Jak pomagać z lekkością 

Kavina Thorslund, która współprowadzi marcowy Moduł 1 krsu Zen Coachingu w Polsce, odpowiada na pytania uczestników webinaru dla społeczności StrefaRozwoju.pl

Z powyższego wideo dowiesz się:

  • jak zadbać o własną gotowość do pomagania z lekkością nawet jeśli problem niepokoi Cię tak bardzo, że trudno Ci choć na chwilę przestać o nim myśleć, 
  • jak radzić sobie z własnymi emocjami, kiedy każdego dnia bliska Ci osoba zapada się coraz bardziej w kryzys, 
  • jak przestać pomagać, kiedy nie masz już więcej sił lub chęci, albo osoba, której starasz się pomóc, nie chce lub nie potrafi tej pomocy przyjąć.

Czy trening Zen Coachingu jest dostępny online lub poza Warszawą?

Tak i nie 🙂 

W maju Mata Obrycka, pierwszy w Polsce senior coach w podejściu Zen Coachingu, poprowadzi Moduł 1 kursu w okolicach Wrocławia lub Krakowa. Kolejna szansa na moduł 1 w tym roku będzie na przełomie sierpnia i września - zajęcia poprowadzi twórca Zen Coachingu Kåre Landfald. 

Pozostałe moduły tegorocznego polskiego kursu będą się odbywały w Nowej Iwicznej pod warszawą. Kurs Zen Coachingu można odbyć wyłącznie stacjonarnie w Polsce, w Szwecji lub w RPA. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szkoleniach poza Polską, napisz do nas

Natomiast online możesz doświadczyć Zen Coachingu, superwizji lub indywidualnych konsultacji z coachem lub senior coachem w tym podejściu. Napisz do nas, jeśli masz szczegółowe pytania w tej sprawie.  

Czy Zen Coaching jest tylko dla coachów lub przyszłych coachów? 

Nie musisz być coachem, żeby skorzystać ucząc się Zen Coachingu. Nie musisz nawet chcieć być coachem, a i tak warto wziąć udział w tym szkoleniu. Umiejętności, które zdobędziesz, pomogą Ci pomagać... sobie, nawet jeśli nie zdecydujesz się pomagać innym ludziom. Możesz też łatwo wspierać dzięki nim swoich przyjaciół, współpracowników i bliskie Ci osoby, nie oferując im formalnego coachingu. Z umiejętnościami zen-coachingowymi dajesz wsparcie nie tylko poprzez to co robisz, ale nawet przez swój własny sposób bycia. Warto je więc zdobyć, nawet jeśli nie planujesz kariery coacha. 

Prowadzący:

Moduł 1 w terminie 13-17.03.2019 poprowadzą Kavina Thorslund oraz Roger Marklund. Moduł odbędzie się w języku angielskim z polskim tłumaczeniem.

Kavina ThorslundKavina Thorslund - Senior Coach, facylitatorka/ nauczycielka. Od 2010 roku to jest od momentu ukończenia swojego treningu Zen Coachingu profesjonalnie pracuje w tym podejściu. Po wielu różnych terapiach oraz treningach odnalazła to podejście jako najbardziej głęboko dotykające jej serce. Oferuje sesje indywidualne, współ-naucza też na treningu Zen Coachingu w Norwegii. Prowadzi również superwizję dla coachów w społeczności Zen Coachingu. Obecnie studiuje Szamanizm Praktyczny jako uczennica na ścieżce Sweet Medicine Sundance.

Roger MarklundRoger Marklund - certyfikowany Senior Coach, facilitator/ nauczyciel, prowadzący superwizję w podejściu Zen Coachingu. Oferuje również coaching przywództwa oraz mindfulness (uważność), jest współ-nauczycielem na treningu Zen Coachingu w Oslo, Norwegii. W swojej pracy Roger oferuje przestrzeń jasności, entuzjazm oraz kochającą obecność – wspierające ludzi w skontaktowaniu się z ich własnymi wewnętrznymi zasobami. Roger ma ponad 10 lat doświadczeń oraz studiowania różnych podejść terapeutycznych oraz technik medytacyjnych. Pasjonuje się Teatrem Improwizacji, w którym czynnie bierze udział jako aktor. Obecnie Roger jest również studentem w szkole The Diamond Approach (Diamentowe Podejście) A.H. Almaasa.

Zapraszamy na Moduł 1 także w innych terminach:

Moduł 1: 22-26.05.2019 prowadzenie Marta Obrycka (okolice Wrocławia lub Krakowa)

Przejdź na stronę wydarzenia >>>

Moduł 1: 28.08-1.09.2019 prowadzenie Kåre Landfald (Warszawa, Nowa Iwiczna)

Przejdź na stronę wydarzenia >>>

O treningu

Trening składa się z 4 Modułów, każdy moduł trwa 5 dni.

Moduł 1 jest otwarty, udział w Module 2 oznacza deklarację wzięcia udziału w całości treningu (moduły 2-4).

Moduł 1 "COACHING W DUCHU ZEN" jest otwarty dla wszystkich. Można wziąć udział w tym module, doświadczyć pracy coachingowej w duchu Zen bez konieczności deklaracji udziału w całości treningu.

Terminy pozostałych modułów, dla osób chcących kontynuować trening:

Moduł 2: 13-17.11.2019 prowadzenie Kavina Thorslund oraz Roger Marklund (Warszawa, Nowa Iwiczna)

Przejdź na stronę wydarzenia >>>

Moduł 3: 25-29.03.2020 prowadzenie Kåre Landfald - Twórca Zen Coachingu (Warszawa, Nowa Iwiczna)

Przejdź na stronę wydarzenia >>>

Moduł 4: 10-14.06.2020 prowadzenie Kavina Thorslund oraz Roger Marklund (Warszawa, Nowa Iwiczna)

Przejdź na stronę wydarzenia >>>

Wczytuję mapę...
różne ceny
13 marca 2019 - 17 marca 2019
Warszawa, Warszawa, mazowieckie

Organizator

Zen Coaching Polska

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

6. Trening Zen Coachingu w Polsce: Moduł 1 – Zanurzenie w byciu.

Zen Coaching Polska
13 marca 2019 - 17 marca 2019
Warszawa, Warszawa, mazowieckie
5 dni
różne ceny
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi