Porywające wystąpienia eksperckie

Jak swobodnie i inspirująco prezentować ekspercką wiedzę i rozwiązania ludziom, którzy powinni je poznać i pokochać?
Bartłomiej Filipek
Warszawa
2 godziny
123 zł

Możesz inspirująco opowiadać o tym, na czym znasz się najlepiej. I to nawet jeśli specjalizujesz się w mało rozrywkowej dziedzinie, a stając przed publicznością czujesz, jak trema odbiera Ci pewność siebie i swobodę wypowiedzi. Możesz się zmienić w porywającego mówcę. 

Wystarczą 4 tygodnie, żeby przygotować swoje pierwsze porywające wystąpienia, a potem wygłosić je z taką swobodą i radością, jak kiedy wręczasz dziecku jego wymarzoną zabawkę w prezencie.

Zapraszam Cię na warsztaty podczas których

  • poznasz metodę bezwysiłkowej pracy nad wystąpieniem, której rezultatem jest inspirująca opowieść w połączeniu z naturalną swobodą mówcy na scenie lub przed kamerą,
  • zaplanujesz pracę nad swoim porywającym wystąpieniem, która radykalnie odmieni Twoje nastawienie do przemawiania,
  • poznasz technikę, która zamieni każdą Twoją myśl o wystąpieniu w trening swobody i pewności siebie,
  • nauczysz się dobierać treści i układać je w takim porządku, by były wciągające dla dokładnie tej publiki, na której Ci zależy.

Pewnie znasz wystąpienia TED i kojarzysz tych wszystkich naukowców, lekarzy, badacz społecznych, inżynierów… Ludzi, którzy podobnie jak Ty, mają wiele ważniejszych rzeczy do roboty niż trenowaniu póz scenicznych, wymowy, albo ustawianie sobie głosu. A jednak przemawiają zrozumiale i inspirująco dla szerokiej publiczności. Wyglądają przy tym i brzmią swobodnie, wiarygodnie. Docierają ze swoją wiedzą i rozwiązaniami do ludzi, którzy powinni je poznać i pokochać, żeby to co niemożliwe mogło stawać się codziennością. Ty też tak możesz. Możesz stać się inspirującym mówcą nawet w 4 tygodnie.

Skąd wiem? Od ponad 15 lat pomagam ekspertom i menedżerom występować publicznie - na konferencjach prasowych, kongresach, wydarzeniach TED, przed współpracownikami albo klientami.

Szybko przekonałem się, że eksperci i menedżerowie nie mają czasu ani determinacji, by przygotowywać się do wystąpień tak żmudnie i precyzyjnie, jak robią to zawodowi prelegenci lub aktorzy. Dlatego opracowałem unikalną metodę pracy wykorzystując najnowszą wiedzę neurobiologiczną. Łączy pracę nad prezentacją z pracą nad emocjami i przekonaniami prelegenta. Dlatego moi klienci uzyskują oczekiwane rezultaty czasem w mniej niż 4 tygodnie. Swoboda i entuzjazm mówcy w połączeniu z dopracowaną opowieścią przekonują i inspirują publiczność.

Ja również regularnie występuję przed publicznością i przed kamerą. Z klientami dzielę się narzędziami, na których skuteczności sam polegam.

Jeśli chcesz je poznać, zapisz się teraz na warsztaty. 

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Jeśli zabrakło miejsc dla Ciebie, wyślij mi wiadomość korzystając z przycisku Zadaj pytania o dostępność - zapiszę Cię na listę rezerwową.  

Wczytuję mapę...
123 zł
16 maja 2019
15:00 - 17:00
Plac Konstytucji 3/1a, Warszawa, mazowieckie, 00-647

Organizator

Bartłomiej Filipek

Redaktor

Jeśli podczas wizyty na tym portalu przeszło Ci przez myśl, że Twoje życie może być jeszcze pełniejsze i szczęśliwsze niż jest teraz, to znaczy, że moja praca nie idzie na marne. A jeśli udało Ci się tu znaleźć sposób pracy nad sobą, który chcesz wypróbować, albo specjalistę, którego chcesz poprosić o pomoc, to spełnia się moje marzenie! ?

Jeśli chcesz na dobre uwolnić się od lęku i trudnych emocji, zapraszam się na Trening Wolności Emocjonalnej metodą POMOC lub na sesje indywidualne.

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Porywające wystąpienia eksperckie. Jak swobodnie i inspirująco prezentować ekspercką wiedzę i rozwiązania ludziom, którzy powinni je poznać i pokochać?

Bartłomiej Filipek
16 maja 2019
Plac Konstytucji 3/1a, Warszawa, mazowieckie, 00-647
2 godziny
123 zł
Nie pasuje Ci ten termin? Obserwuj inne edycje tego wydarzenia!
Przejdź do paska narzędzi