Wydarzenia: spotkania, warsztaty, wideokonferencje

Jeśli już zacząłeś poznawać siebie i świadomie podjąłeś decyzję o tym, że chciałbyś się doskonalić, koniecznie sprawdź proponowane przez nas wydarzenia. Dzięki nim wkroczysz na drogę wewnętrznego spokoju oraz rozwoju. Dowiesz się wiele pożytecznych rzeczy o sobie, życiu, zdrowiu oraz duchowości.

Nauczysz się na przykład metod uzdrawiania pochodzących z wieloletnich tradycji różnych kultur oraz technik medytacji. Uwolnisz się od negatywnych emocji, dowiesz się jak pokochać siebie i celebrować życie.

Dostępne są treningi oraz szkolenia stacjonarne organizowane przez doświadczone ośrodki, które doskonale znają się na zachowaniu równowagi duchowej oraz kształtowaniu wyjątkowych umiejętności. Możesz wybrać również łatwo dostępne warsztaty online, przez które przejdziesz w zaciszu własnego domu.

W związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 pragniemy zadbać o bezpieczeństwo każdego uczestnika wydarzenia, dlatego przy wydarzeniach na żywo pamiętaj o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa i zachowaniu ostrożności.


Brak wydarzeń

Przejdź do paska narzędzi