Po 9 miesiącach restauracja wegemama wydała na świat wegeguru :)

Właśnie z tej okazji portal StrefaRozwoju.pl przygotował dla Ciebie zupełnie bezpłatnie trzy minikursy on-line, dzięki którym

i Ty możesz narodzić się na nowo​!


Jeśli chcesz:

zacząć bardziej świadomie oddychać

odzyskać kontakt ze swoim ciałem 

z łatwością przełączać się na tryb działania w rytmie flow


Nie możesz tego przegapić! 


​Po pierwsze oddech

Pierwszy oddech bierzemy w dniu narodzin! Co dzieje się z naszym oddechem na przestrzeni lat? Jak wpływa na naszą jakość snu, ale i wzorce myślowe i sposoby reagowania w trudnych sytuacjach? Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak prawidłowo oddychać, by uspokoić umysł, już teraz zapisz się na bezpłatny kurs ​ze światowej sławy ekspertem w dziedzinie wykorzystywania metody Butejki oraz propagatorem mindfulness Patrickiem McKeownem. Dostarczy ​on praktycznych wskazówek nt. świadomego oddychania do wykorzystania na co dzień.

​Po drugie ciało

Pamiętasz, w jakim czasie biegałaś/biegałeś na 50 metrów w podstawówce? A może jeszcze wtedy robiłaś świecę lub stałeś na rękach z łatwością, a na licealnych imprezach popisywałaś się szpagatem? Teraz to już nie to, co kiedyś? Nasze ciała w miarę upływu lat sztywnieją, ich tkanki odwadniają się, skóra się starzeje, mobilność zmniejsza, a ciało pamięta nie tylko przebyte urazy, ale ​także psychiczne i emocjonalne napięcia. A co jeśli to wszystko jest do odzyskania: i elastyczność, ​i nawilżenie, i młodość? I z powrotem możesz się ​czuć swoje ciało i budować z nim przyjazną relację opartą na szacunku i wdzięczności?

​To jest możliwe, jak przekonuje doświadczona nauczycielka jogi, dzięki powięziowej jodze jin.

Wypróbuj na swoim ciele

​Po trzecie - radość działania

W dorosłym życiu przychodzi nam pracować. I choć praca nie zawsze kojarzy się z euforią czy adrenaliną, zapewne podczas wykonywania obowiązków zawodowych zdarzyło Ci się wpaść w stan, w którym nie liczą takie elementy jak czas, głód, pragnienie, czy kontakt z innymi ludźmi. Całkowi​cie pochłonęło Cię to, co robiłaś/robiłeś.

To stan flow, który możesz...włączać, kiedy tylko chcesz, jeśli tylko poznasz unikalne perspektywy na efektywność, szczęście i produktywność autorstwa trzech wyjątkowych nauczycieli  twórcy Zen Coachingu Kåre Landfalda, coacha dr Lidii D. Czarkowskiej i trenerki kobiecej pewności siebie Patrycji Załug. Przełącz się na flow!

Przejdź do paska narzędzi