WEEKENDOWY TRENING ANTYSTRESOWY™

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE

oraz

UWOLNIJCIAŁO.PL

zapraszają na

WEEKENDOWY TRENING ANTYSTRESOWY™

w terminie: 8-10 grudnia 2017

UWALNIANIE STRESU , NAPIĘCIA, EMOCJI Z CIAŁA ZA POMOCĄ NATURALNYCH METOD SAMOREGULACJI™ (NMS™)

Być wolnym od fizycznych ograniczeń narzuconych przez przewlekłe napięcia, wyzwolić się z kajdan nieświadomych lęków – to i tylko to czyni człowieka zdolnym do miłości, w której jego najgłębsze uczucia serca wyrażają się najsilniej. A. Lowen

Jest to dość intensywny trening (14 godzin zajęć), przynoszący uczestnikowi nowe doświadczenie podczas wszechstronnych procesów pracy z ciałem, wiedzę i nowe umiejętności oraz integrację. Na ten trening zapraszamy osoby, które potrzebują tzw. Restartu, ale też takie, które są zainteresowane samorozwojem i nauką skutecznych – naturalnych technik redukowania stresu, napięcia w ciele ale też poznaniem technik uwalniania trudnych uczuć i emocji. 

Trening prowadzony jest przez doświadczonego praktyka Krzysztofa Wadelskiego, który w jasny i przejrzysty sposób przeprowadzi każdego uczestnika warsztatu przez ścieżkę NATURALNYCH METOD SAMOREGULACJI™.

Na tym warsztacie uczestnicy doświadczą uwalniającego własnego oddechu poprzez techniki świadomego oddechu oraz elementów systemu oddechu biodynamicznego BBTRS®, uzdrawiających neurogenicznych wibracji poprzez trening TRE®, tańca, pracy z głosem, masaży, automasaży, ćwiczeń bioenergetycznych A. Lowena, różnych form medytacji w tym uważności i aktywnych wg Osho, elementów kinezjologii, wizualizacji i relaksacji. NMS™ korzystają z tzw. zasady sprzężenia zwrotnego. Efektem jest ODNOWA PSYCHOSOMATYCZNA regulująca wszelkie reakcje na podłożu fizjologicznym, psychologicznym, neurologicznym a przede wszystkim następuje regulacja autonomicznego układu nerwowego(AUN) i ośrodkowego układu nerwowego (OUN).

Motto Krzysztofa: „Naucz się i stosuj NMS™”. Stosuj te techniki jako profilaktyka dla dobrego samopoczucia, w chwilach kiedy tego potrzebujesz jako wentyl spustowy w momentach dużych zawirowań życiowych, uczuciowych i emocjonalnych, kiedy jest dużo np. złości i bardzo dużej energii do rozładowania ale też wtedy kiedy już coś boli, kiedy nie możesz spać, kiedy brak Tobie energii i zaczyna ogarniać Cię stan depresyjny.

Krzysztof cytuje: „Trening czyni mistrza” i można się tego nauczyć jak jazdy samochodem. „To naprawdę działa!” – zapoznaj z opiniami.

Wielokrotnie podczas życia każdego z nas wydarzają się trudne a czasami bardzo trudne sytuacje, które odcinają nas od czucia. Czucia ciała, bo poprzez nie odbieramy wszelkie sygnały. Taką sytuacją może być przewlekły chroniczny stres, traumatyczne przeżycie (wypadek komunikacyjny, śmierć lub choroba bliskiej osoby, nadużycie seksualne…). Mogą to być też zdarzenia, których nie pamiętamy np. z okresu niemowlęctwa lub wczesnego dzieciństwa. Nieświadomym mechanizmem obronnym, który pozwala nam przetrwać te trudne chwile jest odcięcie od bólu, lęku poprzez zamrożenie czucia, czucia czegokolwiek, wstrzymywania oddechu i hamowania wydechu.

Podczas uruchamiania tych mechanizmów obronnych tworzą się tzw. przewlekłe napięcia mięśniowe, które uniemożliwiają pełny i swobodny przepływ oddechu, energii i uczuć. Oznacza to powstanie tzw. blokad, zbroi. Konsekwencją tych nieświadomych procesów jest ograniczenie naszej ekspresji, zdolności kochania i przeżywania w pełni przyjemności w tym seksualności…

Krótko o Krzysztofie Wadelskim i Pracowni UwolnijCiało.pl:

Krzysztof jest instruktorem, trenerem i terapeutą. Swoją przygodę z rozwojem osobistym, terapią własną, psychologią, pracą ze świadomością ciała, oddechem, zaczął w 1999 roku, ucząc się masażu pod okiem Zygfryda Rosiaka. Chcąc rozwijać się dalej uczestniczył w wielu warsztatach, szkoleniach i kursach, w tym była też joga, NVC (Porozumienie Bez Przemocy) jak i ukończenie Studium Psychologii i Psychoterapii w Warszawie oraz odbycie stażu w Szpitalu Psychiatrycznym w Gnieźnie. Dzisiaj Krzysztof prowadzi swoją praktykę terapeutyczną jako specjalista Holistic Health Practitioner. Prowadzi również warsztaty i szkolenia dla pracowników szkół, firm i instytucji z zakresu zarządzania stresem za pomocą Naturalnych Metod Samoregulacji™. Uczestniczy w różnych projektach, w tym projektach terapeutycznych np. dla chorych na SM (stwardnienie rozsiane) i szkoleniach przyszłych terapeutów oddechu. W styczniu 2016 roku otrzymał akredytację AADP (American Association of Drugless Practitioners – Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy Leczących Bez Użycia Leków). Jest wiceprezesem Stowarzyszenia Wsparcie i Samorozwój

W roku 2012 współtworzył wraz z Wiolettą Łęczycką Pracownię UwolijCiało.pl. W ofercie Pracowni znajdują się konsultacje, sesje indywidualne, zajęcia, wykłady, seminaria, szkolenia, kursy i warsztaty wzbogacające świadomość i rozwój uczestników. Obszarami pracy to praca ze stresem, stresem pourazowym, traumą, psychosomatyką oraz rozwojem osobistym. Pracują z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, osobami starszymi i niepełnosprawnymi fizycznie. Ponad 2700 osób z kraju i z zagranicy wzięły udział w ich warsztatach otwartych pracy z ciałem, nie licząc tych zamkniętych oraz szkoleń Od roku 2012 roku jako jedni z pierwszych w Polsce prowadzili warsztaty wprowadzające do metody TRE® Prowadzili i prowadzą również różnego rodzaju prace terapeutyczne dla podopiecznych Stowarzyszeń, Fundacji, Placówek Wychowawczych, Placówek Pieczy Zastępczej (rodzinne domy dziecka, zawodowe rodziny zastępcze) (Rok 2012 – 2017) Stworzyli swój program z zarządzania stresem, oparty na Naturalnych Metodach Samoregulacji™. Uzyskali wiele referencji firm, instytucji i osób prywatnych Współpracują z Instytucjami Państwowymi i Urzędami, Firmami, Lekarzami w tym Psychiatrami i Psychologami.

DATA: 8 – 10.12. 2017

ROZPOCZĘCIE: 8.12 o godz. 18 kolacją (piątek)

ZAKOŃCZENIE: 10.12 o godz. 14 po obiedzie (niedziela)

CENA WARSZTATU: 450 zł

CENA POBYTU: wyżywienie 65 zł dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie) noclegi- w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc

ZAPRASZAMY 🙂 

Krzysztof Wadelski

Trener

Certyfikowany terapeuta. Pracuje z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, osobami starszymi oraz osobami niepełnosprawnymi fizycznie. Posiada akredytację AADP (American Association of Drugless Practitioners – Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy Leczących Bez Użycia Leków) jako Holistic Health Practitioner.

Przejdź do paska narzędzi