webinar-marta-obrycka-cover

Webinar z Martą Obrycką: Pytania i odpowiedzi

Jak radzić sobie z przytłoczeniem? W jaki sposób wyrobić nawyk dbania o siebie? I co robić, jeśli się rozpraszamy podczas medytacji? Marta Obrycka odpowiada na pytania dotyczące sztuki odpoczywania, do których nie zdążyliśmy się odnieść podczas webinaru.

Sposoby na przytłoczenie

1. Co zrobić, jeśli czujemy się przytłoczeni czekającymi na nas zadaniami?

2. Kupiłam mnóstwo kursów rozwojowych i książek. Teraz sama myśl o przeczytaniu tego mnie przytłacza. Jak sobie z tym poradzić?

3. Co zrobić, jeśli mam przed sobą całe mnóstwo zadań, za które mi się nie chce zabrać?

Sposoby na skuteczny odpoczynek.

4. Jak wyrobić nawyk dbania o siebie i o swoją energię?

​5. Jaki jest najskuteczniejszy sposób na odpoczynek?

6. Jaki jest nietypowy sposób na odpoczynek – coś innego niż zwykły mindfulness, medytacja, wizualizacja, itp.?

Sposoby na medytację

7. Kiedy medytuję, łatwo się rozpraszam. Jakie są sposoby na lepszą koncentrację podczas medytacji?

marta-obrycka-webinar-bioMarta Obrycka – Certyfikowany Zen Coach oraz dyplomowany Coach Profesjonalny. Absolwentka Socjologii i Zarządzania. Ukończyła także Komunikację Społeczną i PR. Przez 5 lat współtworzyła Centrum Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Wspiera także Polonię mieszkającą poza krajem – poprowadziła cykl warsztatów w Konsulacie Honorowym RP w Bolonii. Nadal jest gościem audycji rozwojowych w polsko-włoskim RadioKlik.net. Od wielu lat jestem zafascynowana możliwościami, jakie daje coaching. Z pasją prowadzi warsztaty oraz indywidualne sesje coachingowe, przede wszystkim w oparciu o Zen Coaching. Prowadzi także Medytacje Aktywne w Polsce i we Włoszech.

Adam de Nisau

Adam de Nisau

Redaktor

Adam de Nisau, współtwórca Strefy Rozwoju, certyfikowany trener nuChapter i certyfikowany HeartMath coach&mentor. Od prawie 20 lat w praktyce eksploruje – jako czytelnik i królik doświadczalny – tematy związane z produktywnością, psychologią pozytywną, pracą z ciałem i mindfulness.

Przejdź do paska narzędzi