V Konferencja Strefa Zmian

Etat czy biznes? Nowe inspiracje na konferencji „Strefa Zmian – życie zawodowe”

Jeżeli Twoje CV nie jest w stanie „przebić się” wśród setek innych, trudno przejść Ci przez “sito” rozmowy kwalifikacyjnej albo masz swój biznes ale utknąłeś w martwym punkcie to oznacza, że Konferencja Strefa Zmian jest właśnie dla Ciebie. V edycja odbędzie się 17 marca w Warszawie

W trzech salach odbywać się będą jednocześnie prelekcje podzielone na strefy tematyczne: Etat, Własny biznes, InspiracjeDzięki temu możesz dopasować program konferencji do własnych potrzeb. Dodatkowo w oddzielnej Strefie będą na Ciebie czekać stoiska wystawców, z których usług i produktów będziesz mieć możliwość skorzystać już na miejscu, żeby poprawić swoje możliwości biznesowe lub zwiększyć szanse na rynku pracy

Wśród ekspertów, z którymi możesz spotkać się podczas konferencji znajdzie się między innymi Agnieszka Ciećwierz, partner w firmie Sigmund Polska, która specjalizuje się m.in. w testach osobowości oraz psychologicznych wykorzystywanych w procesie rekrutacji. Marta Iwanowska-Polkowska z Manufaktury Rozwoju przedyskutuje z uczestnikami jej wykładu czy można być sobą w pracy i jak to zrobić. Natalia Kościuk, która po wielu latach pracy w sprzedaży otworzyła własny biznes ujawni tajniki 7 kroków sprzedaży dzięki, którym dowiesz się jak sprzedawać, żeby ludzie chcieli kupować. Natomiast Sandra Bichl z Career Angels pomoże podjąć Ci decyzję: Własna firma czy etat?

To tylko kilka spośród całej gamy specjalistek i specjalistów, którzy podczas Konferencji pomogą podjąć Ci właściwe decyzje i sprawią, że nabierzesz wiatru w żagle i siły do zmiany życia zawodowego na lepsze. Zaletą konferencji jest to, że nie musisz ograniczać się do jednej strefy. Możesz zdecydować, które wykłady interesują Cię najbardziej i wędrować pomiędzy salami, aby zdobyć jak największą i najbardziej przydatną dla Ciebie wiedzę.

Sprawdź szczegóły…

Justyna Madan

Blogerka, podróżniczka, marzycielka. Czytam i piszę z pasji do świata i ludzi. Jestem rozdarta pomiędzy dwoma krajami, w których mam dom: Polską i Indiami, gdzie odnalazłam szczęście i samą siebie. Robię w życiu to co kocham, cieszę się z tego co mam.

Przejdź do paska narzędzi