uslysz-siebie-cover

Usłysz siebie – wizualizacja audio

Warunkiem autentycznych relacji z innymi i ze światem jest umiejętność głębokiego wsłuchania się w swoje potrzeby. Jak to zrobić? Coraz liczniejsze badania wskazują na to, że bardzo może pomóc dostrojenie się nie tylko do naszych myśli, ale także do intuicji ciała i serca.
 

Jak dowodzą autorzy książki Mbraining: Using your multiple brains to do cool stuff, mamy co najmniej trzy mózgi – złożone układy neuronalne w głowie, sercu i brzuchu, z których każdy dysponuje własną inteligencją. Załączona wizualizacja pomoże Ci dostroić się do mądrości każdego z nich i dzięki temu głębiej wsłuchać w siebie i budować autentyczne relacje z ludźmi z Twojego otoczenia.

​To ćwiczenie dla Ciebie, jeśli:

– chcesz zbudować głębszy kontakt z samym sobą
– zastanawiasz się, co powinno być Twoim kolejnym krokiem

Korzyść: większa klarowność dzięki wykorzystaniu inteligencji umysłu, serca i ciała.

Czas: 7 minut

Zalecana minimalna dawka: Kiedy tylko poczujesz potrzebę głębszego wsłuchania się w siebie.

Wizualizacja ,,Usłysz siebie”

Pobierz – Wizualizacja Usłysz siebie – 100 pomysłów jak być dla siebie dobrą 

 

Możesz odtworzyć tę wizualizację w każdej chwili, kiedy będziesz potrzebował/potrzebowała nawiązać lepszy kontakt z samym/samą sobą.

PS. Choć w wizualizacji używam formy żeńskiej, oczywiście jest ona w równym stopniu adresowana do mężczyzn. 🙂

Hidden Content

Avatar

Patrycja Załug

Trener

Witaj, jestem Patrycja Załug, jestem certyfikowanym coachem i dyplomowaną trenerką budowania pewności siebie, prowadzę Akademię Kobiet Sukcesu i Instytut Przemiany. Pracowałam w korporacji przez wiele lat, a potem zostawiłam ją, aby idąc za głosem serca poświęcić się robieniu tego, co kocham i w co wierzę.

Przejdź do paska narzędzi