Optymalizacja procesów biznesowych

Uskrzydlający marketing

Pozwól ludziom poczuć miłość, którą wkładasz w swoje produkty i usługi

Jeśli oglądając najpopularniejsze wystąpienia TED, albo przeglądając posty lub video-blogi swojej konkurencji, dziwisz się, jak udaje im się to wszystko tak trafnie, prosto i inspirująco sformułować – rozluźnij się. Osiągnięcie tego jest prostsze niż sądzisz, kiedy już poznasz skuteczne sposoby działania. Dotyczy to również swobody podczas wystąpień na scenie lub przed kamerą. A jeśli martwisz się, skąd brać inspirację i czas na tworzenie treści, to… niepotrzebnie. Odpowiednio dopasowany proces biznesowy rozwiąże dla Ciebie te problemy raz na zawsze. 

Możesz liczyć na pomoc

Pomogę Ci opowiedzieć o Tobie i Twojej ofercie słowami, które są proste, naturalne i prawdziwe. W sposób budzący w ludziach nadzieję, że wzbogacisz ich życie. Budzący uznanie, życzliwość i wdzięczność dla Twojego zaangażowania. Nauczę Cię czuć się swobodnie, kiedy opowiadasz o sobie i swoim biznesie.  

Pomogę Ci zaplanować proces promocji i sprzedaży tak, by opowieść inspirująca nabywców docierała do nich skutecznie, minimalnym kosztem. 

Tożsamość marki

Treści do internetu i broszur

Wystąpienia i webinary

Procesy marketingowe

Jak to działa

Spotykamy się podczas indywidualnej sesji warsztatowych (online lub twarzą w twarz), a ja pomagam Ci

  • sformułować Twoją misję i wyrazić, jak Twoja praca wzbogaca świat i życie Twoich klientów,

  • opowiedzieć o każdym z Twoich produktów w sposób spójny z Twoją misją i uskrzydlający dla potencjalnych nabywców, 

  • przygotować posty, artykuły, przemówienia lub inne treści promujące Twoją ofertę i integrujące społeczność wokół niej, 

  • zorganizować procesy marketingowe tak, by wspierały realizację Twojej misji oraz wzrost przychodów przy optymalnych kosztach,

  • pozyskać dostawców lub przeszkolić pracowników, którzy zapewnią ciągłość i wydajność promocji i sprzedaży

Z każdej sesji warsztatowej wychodzisz z gotową treścią materiałów marketingowych lub planem optymalizacji procesu promocji i sprzedaży.  

Umów się na bezpłatne konsultacje 

Kim jestem

Prowadzę executive coaching i szkolenia dla kadry menedżerskiej w obszarze przywództwa, marketingu i wystąpień publicznych od ponad 15 lat. Jestem wydawcą portalu StrefaRozwoju.pl, trenerem skuteczności i wolności emocjonalnej i twórcą metody rozwojowej POMOC. Wcześniej przez 5 lat byłem szef marketingu w międzynarodowej firmie szkoleniowo-doradczej. Przedtem przez ponad 10 lat menedżerem w międzynarodowych agencjach marketingowych. Zarządzałem projektami PR dla światowych marek konsumenckich.

Nazywam się Bartłomiej Filipek i chętnie pomogę Ci w uskrzydlaniu Twoich klientów i pracowników

 

Przejdź do paska narzędzi