Avatar

Lidia Czarkowska

Prelegent

dr Lidia D. Czarkowska jest konsultantką, trenerką, akredytowanym coachem i superwizorką Izby Coachingu. Autorką wielu publikacji poświęconych coachingowi.

Już w dzieciństwie, kiedy pomagała kolegom opanować materiał szkolny z matematyki, fizyki czy biologii, pasjonowało ją to, na jak wiele sposobów różni ludzie postrzegają tę samą rzeczywistość Z ciekawością poszukiwała sposobów, by skutecznie przekazywać wiedzę i umiejętności innym – niezależnie od ich indywidualnych cech. Zdecydowała się studiować psychologię, socjologię, antropologię i pedagogikę. Zebrała w ciągu dwudziestu lat praktyki cały arsenał narzędzi, dzięki którym pomaga innym ludziom doskonalić się i zmieniać własne życie. Uczy też innych (coachów, doradców, trenerów i mentorów) profesjonalnego pomagania.

Jest adiunktem w Katedrze Nauk Społecznych Akademii Leona Koźmińskiego, dyrektorem Centrum Coachingu i Mentoringu ALK, kierownikiem studiów podyplomowych: Coaching profesjonalny. Założyła i prowadzi Instytut Jakości Życia. Prywatnie jest żoną, mamą czwórki dzieci, pasjonatką gór i tańca.

Brak nadchodzących wydarzeń

Pokaż przeszłe

Przejdź do paska narzędzi