Beata Stawiarska

Beata Stawiarska

Myślę o sobie, że jestem ciągle w podróży i ciągle się uczę. Jestem wdzięczna za to co mam i jednocześnie mam marzenia... Jednym z nich jest aby na świecie nie było bólu i cierpienia, a więcej radości, harmonii i spokoju. Wierzę w to, że człowiek jest istotą wielowymiarową - ciało jest pojazdem duszy na to życie i dzięki niemu możemy doświadczać całego spektrum emocji i uczuć. W ciele znajdują się zapisy zdarzeń z całego życia (i nie tylko tego życia) i poprzez ciało możemy dotrzeć do swoich ukrytych traum i je uzdrowić.
Wierzę również w to, że gdy dbamy o nasze ciało, karmimy je dobrze i z miłością to wpływa to na wszystkie pozostałe nasze części - duszę, ducha, psychikę, umysł. Badania naukowe pokazują niesamowity wpływ odżywiania na nasz mózg brzuszny (układ pokarmowy) i na cały organizm. Wiele zaburzeń, łącznie z chorobami psychicznymi i zaburzeniami osobowości ma swoje źródło w jelitach. Dlatego moja pasja - gotowanie i tworzenie nowych przepisów wegańskich - pozawala mi nie tylko dbać o moje ciało i ciała moich bliskich, ale również o swój i ich ogólny dobrostan. Drobne zmiany żywieniowe na co dzień mogą mieć zbawienny wpływ na wszystkie aspekty naszego życia, i sama jestem tego przykładem.

Jestem autorem ksiązki kucharskiej z przepisami kuchni roślinnej i jednocześnie poradnika jak prześć na żywienie roślinne "7 days to health", coachem, managerem, mamą i zapalonym kucharzem.

Brak nadchodzących wydarzeń

Pokaż przeszłe

Przejdź do paska narzędzi