Agnieszka Tomczuk

Agnieszka Tomczuk

Z wykształcenia pedagog specjalny, terapeuta. Od ponad 15 lat pasjonuje się urodą oraz pięknem. Przez wiele lat pracowała jako wizażystka i stylistka, dbając o zewnętrzną aparycję kobiet, mężczyzn. Od kilku lat zachwyca się pięknem ukrytym w nas, jakie wymaga rozkwitu, zauważenia, świadomości.

Dziś wie, iż aby osiągnąć pełnię kobiecości, czy męskości niezbędne jest dostrojenie naszej zewnętrzności z naszym wnętrzem. Wieloletnie rozmowy i obcowanie z kobietami, jak również osobiste doświadczenia, udział w warsztatach, sesjach indywidualnych, harmonijnie doprowadziły do tych zmian.

Stworzyła wideobloga „Jedność jest siłą”, jakiego treścią jest seria wywiadów na temat kobiecości, seksualności, relacji i innych bliskich jej tematów. Liczne wystąpienia na eventach czy konferencjach pojawiły się zupełnie naturalnie. Ogromna potrzeba, aby zintegrować kobiety oraz mężczyzn i inspirować się nawzajem, zrodziła zaś spotkania „Kawa w towarzystwie kobiet i mężczyzn aktywnych”, jakie odbywały się 3 lata w Opolu i Wrocławiu. Naturalnie doprowadziło to do rozpoczęcia własnych warsztatów. Marzeniem Agnieszki jest, aby każdy pokochał siebie prawdziwie, dostrzegł swoje piękno i siłę jakie od zawsze w nim są.

Brak nadchodzących wydarzeń
Przejdź do paska narzędzi